Top 10 4K Uhd Drohne – Drony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DJI

#ad

48MP fotografie, uhýbání překážkám ve 3 směrech, doba letu 34 minut, Dron DJI Mini 3 Pro – lehký a skládací kamerový dron s natáčením videa 4K/60 fps

#ad
DJI #ad - Profesionální záběry – nahrávejte si svůj svět na 4k/60 fps videa a pořizujte fotografie v rozlišení 48 MP s dech beroucími detaily. Díky skládací a kompaktní konstrukci si jej můžete snadno vzít s sebou a užít si s ním všechna svá dobrodružství. Dokonalé portrétní záběry – dron dji mini 3 pro nabízí skutečné vertikální záběry pro portréty, ideální pro sociální sítě.

Díky tomu máte více času na průzkumy a natáčení. Bezkonkurenční bezpečnost – dron dji mini 3 pro je vybaven funkcí vyhýbání se překážkám ve 3 směrech a systémem APAS 4. 0, který do řady mini zavádí zcela nové bezpečnostní standardy. Gimbal se otáčí o 90°, takže výsledkem je nekompromisní kvalita obrazu. Nahrávejte a sdílejte na cestách – dron dji mini 3 pro nabízí rozsáhlou škálu chytrých funkcí včetně FocusTrack, MasterShots, skutečného vertikálního snímání, Time Lapse, QuickTransfer a dalších.

Dlouhá doba letu – užijte si prodlouženou dobu letu až 34 minut. Kamerový systém podporuje dual-native ISO a clonu f/1. 7 pro vysoce kvalitní záběry ve dne i v noci. Létání bez starostí – s hmotností < 249 g nevyžaduje dron mini 3 pro ve většině zemí žádnou registraci. Obsahuje nové dálkové ovládání dji rc s integrovanou aplikací dji fly a 5, 5" HD displejem pro ostré obrázky i při přímém slunečním záření.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.44
Délka6.73
Hmotnost0.55
Šířka9.65
Číslo díluCP.MA.00000492.01
ModelkaCP.MA.00000492.01
Záruka2 year manufacturer

2. DJI

#ad

šedý, 1/2 "palcový CMOS senzor, 34minutový letový ?as, 48 megapixelové fotografie, DJI Mavic Air 2 Fly More Combo, dron s 4K videokamerou v Ultra HD, ActiveTrack 3.0, 3osý kardan

#ad
DJI #ad - Extrémně s vysokým rozlišením bere impozantní 48 megapixelových fotografií s 1/2 "senzorem CMOS, zatímco s 3osou gimbalem může vytvářet zejména bezproblémové 4k / 60fps Videa. Ocusync 2. 0 přenos videa je schopen převést obrázek fotoaparátu do vzdálenosti až 10 km - a v rozlišení až 1080p při 30 fps.

3 kabelů zobrazených v obrazech je jeden v regulátoru. Delší ve vzduchu obrovský životnost baterie až 34 minut umožňuje vytvářet epické nahrávky, zatímco senzory mohou detekovat překážky předního, zpět a spodku a zabránit nehodám. V balíčku mavic air 2 letadla, taška přes rameno, baterie na napájecím bankám adaptér, rc kabel usb-c, standardní mikro-usb-c, gimbální ochrana, hůl, blesk, 6 Nízkotulující vrtule páru, dokumentace, napájecí kabelové kabely, 3 inteligentní let Baterie, nd filtr Sada 16/64/256, baterie radostion, nabíječka baterií, dálkové ovládání, kabel USB-C.

Cinema obrázky mavic air 2 podporuje hyperlapse v 8k, takže můžete Jednoduše zkreslujte čas a prostor pro zvláště fascinující záběry. Inteligentní let s bodovým světlem 2. 0 upevňuje fotoaparát v letu motivu motivu, aktivaTrack 3. 0 zachovává motivy Středem a POI 3. 0 mohou sledovat objekty, jako jsou osoby dynamicky.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška9.7
Délka10.37
Hmotnost6.53
Šířka5.53
Číslo díluMavic Air 2 Combo(EU)
ModelkaMavic Air 2 Combo(EU)
Záruka2 roky

3. Potensic

#ad

12MP fotografický dron pro začátečníky, do 249 g, 3 akumulátory 96 min. doba letu, Potensic ATOM GPS dron s 4K kamerou a 3osý gimbal, dospělé,, 6 km FPV přenos, vizuální sledování/QuickShots/RTH

#ad
Potensic #ad - Atomový fly more combo má tři inteligentní baterie a jednu atomy fly more combo má tři inteligentní baterie a jeden. Jednoduše si vyberte svůj motiv a atoM jej sleduje a automaticky nahrává v aktuálním letovém nadmořství. 5 režimů na výběr – na výběr – k dispozici také na dálku, kreativní cesta, vyberte si jednoduše svůj motiv a ATOM provede v závislosti na zvoleném režimu řadu profesionálních leteckých manévrů a pořizuje krátké filmy.

Vychutnejte si své letecké dobrodružství bez přerušení! Nová, která pomáhá začátečníkům vytvářet mistrovské krátké filmy. Fotoaparát může během letu zlepšit přesnost a jasnost snímku a lze ji nastavit z + °. Vzdálenost již není problém. Systémová verze smartphonu odpovídá ≥ ≥.

Díky hmotnosti od potřebujete pro provoz dronu také na základě kamery. V každém stanoveném časovém intervalu můžete pořídit průběžnou sérii fotografií a pak pomocí počítačového softwaru vytvořit časosběrný film ze statických snímků intervalových snímků. A. Každý se může stát mistrem leteckých snímků! Díky silnému a exkluzivnímu atomy lze použít také u / stabilně létají a poskytují jasný obraz. Umožňuje skutečně inteligentní automatické sledování.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška2.28
Délka9.53
Hmotnost0.55
Šířka11.81
Číslo díluATOM

4. DJI

#ad

Lehký a skládací kamerový dron s videem 2,7K, snadná obsluha, pouliční snímky, šedá, DJI Mini 2 SE, méně než 249 g, doba letu 31 min, inteligentní režimy, focení, 10 km video přenos

#ad
DJI #ad - Má dokonce funkci zpětného chodu, pokud je baterie příliš slabá. Existují dvě verze pro mini 2 se: s nebo bez štítku c0 Piloti nemusí provádět žádné zkoušky. Zcela jednoduše! - od zvedání až po nahrávání je každý proces s dji mini 2 SE snadno a rychle zvládnutelný.

Užívejte si radost z létání bez namáhavého postupu aplikace a čekání. Obě verze mohou létat podle kategorií A1 a A3. Vylepšený dosah – s robustním přenosovým dosahem 10 km můžete létat dále a se spolehlivým spojením více prozkoumávat a nahrávat. Snadná regulace – u dronu o hmotnosti nižší než 249 g není ve většině zemí nutný žádný test. Inteligentní režimy – quickshots a další působivé inteligentní funkce jsou k dispozici pouze s několika vstupy, které vypadají, takže získáte letecké snímky, jako by byly od profesionála.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.17
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka6.3
Číslo díluCP.MA.00000573.01
ModelkaCP.MA.00000573.01
Záruka2 roky výrobce

5. Potensic

#ad

Follow-Me/návrat, max. 16 m/s, přenos 4 KM FPV, Potensic GPS dron ATOM SE s kamerou 4K EIS, doba letu 62 min, méně než 249 g, bezkartáčový motor, RC kvadrokoptéra pro začátečníky a dospělé

#ad
Potensic #ad - Měřeno v prostředí bez překážek a rušení. Stáhněte si nejnovější příručku a další dokumenty na stránce produktu nebo v aplikaci ve formátu PDF. Systémová verze smartphonu odpovídá ≥ ≥. A pojištění dronu je povinné. Vítr je nepostradatelnou součástí přírodního prostředí.

Technologie pixSync 2. 0 zajišťuje za většiny podmínek nahrávání stabilní, konzistentní video a umožňuje nízkou latenci pro digitální HD video. Podporuje také " ". Jedinečná technologie shakevanish od ATOM SE automaticky odstraňuje dithering a obnoví jasný, původní obraz. Upozornění: dbejte na to, aby byla funkce gps kalibrována prostřednictvím aplikace. Systém kontroly letu surgefly nabízí režim pro začátečníky a 3 letové režimy – video, normální a sport.

Každá baterie vydrží až 31 minut, celkem 10 minut. Další režimy, jako je Follow-Me, trasový bod letu atd. Přenos videa 720p maximálně 4 km. Ale kvůli kameře byste se měli podívat na. Dejte vám více svobody zaznamenávat kreativní okamžiky kolem vás. Díky systému kontroly letu dronu atom se dokáže odolat síle větru 5 a poskytuje tvůrci jasný obraz pomocí stabilizačních technik.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.55
Šířka3.94
Číslo díluSE
ModelkaATOM SE Standard Kit

6. HOLY STONE

#ad

RC skládací drony kompletní sada pro začátečníky 249 g, 3 km velký dosah 5G FPV přenos obrazu, návrat, Holy Stone HS360S dron s kamerou 4K GPS pro dospělé, Follow-Me, 20 min. dlouhá doba letu

#ad
HOLY STONE #ad - Přenos obrazu na dlouhé vzdálenosti – umožňuje přenos obrazu na vzdálenost 3 km žádné ruční připojení k WiFi přes USB. 20 min. Díky skládacímu a kompaktnímu designu si ji můžete vzít s sebou při každém dobrodružství. Lověk nemusí být mistr, abyste mohli nahrávat ohromující videa.

Nahrávejte a sdílejte na cestách – existuje celá řada inteligentních režimů nahrávání. Jedním stisknutím tlačítka za vás dron zvládne všechno. Létání s důvěrou – hs360s letí stabilně a díky inteligentnímu gps zná cestu domů. Profesionální 4k kamera – 4k kamera se otáčí o 90°, takže můžete během letu rychle měnit náhled a užívat si vždy super jasné obrázky a živé kanály. Dokonce i nezkušení uživatelé mohou začít jedním kliknutím.

Bezstarostný zákaznický servis – můžete nakupovat s důvěrou, protože nabízíme profesionální zákaznický servis. Pokud je baterie vybitá, dron automaticky odletí zpět! Žádný strach ze ztráty. Chytrá aplikace – kromě toho existují různé režimy letu v aplikaci: Follow-Me, Surround Flight a Track Flight. Naše výrobky mají delší životnost a naše služby jsou pozornější. As letu vám poskytne více času na objevování a fotografování.
ZnačkaHOLY STONE #ad
VýrobceHoly Stone #ad
Výška2.2
Délka11.69
Hmotnost0.55
Šířka8.46

7. DJI

#ad

Dron kamera DJI Mavic Air

#ad
DJI #ad - Kamera s 3osým gimbalem: integrovaná kamera mavic air má 1/2, 3" cmos senzor s 12 megapixely a objektiv f/2. 8 s ohniskovou vzdáleností 24 mm, aby bylo možné pořizovat fotografie a video v prvotřídní kvalitě.

4k videoklipové video se 100 mbit/s: pořizujte fascinující 4k videa 30 fps, zaznamenané při 100 Mbit/s, abyste mohli každou sekundu zaznamenávat v kvalitě UHD. Interní paměť: kromě slotu na micro sd kartu můžete využít 8 gb interní paměti pro uložení fotografií a videí přímo na dron a poté je exportovat přes USB 3.

0 port C. Hdr fotografie: nové algoritmy hdr vám pomohou při inteligentním výběru správného nastavení expozice pro dané světelné podmínky. Kuličkové panoramatické obrázky s 32 megapixíly rozšiřují váš horizon: DJI Mavic Air pořídí 25 fotografií za 8 sekund a zkombinují je do velmi ostrých kuličkových panoramat s 32 megapixely.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška11.1
Délka7.22
Hmotnost5.51
Šířka7.74
Číslo díluDJIMAVICAIRCOMBWHAPR-EU
ModelkaDJIMAVICAIRCOMBWHAPR-EU
Zárukazákonná záruka

8. Everything But Stromboli

#ad

SanDisk Extreme V30 A2 Bulk 2 Pack 256GB Micro SD Karte für DJI FPV Drohne SDSQXA1-256G-GN6MN UHS-I U3 Class 10 4K SDXC Bundle mit 1 Alles außer Stromboli MicroSDXC Speicherkartenleser

#ad
Everything But Stromboli #ad - Sandisk extreme v30 a2 u3 mikrokarten sind temperaturbeständig, wasserdicht, stoßfest und röntgensicher – gebaut für harte Bedingungen. Dji smart Controller. Dji drohne & drohne kamera kompatibilität: microsd funktioniert mit dji drohnen fpv, phantom 3 4k, phantom 3 pro, mavic Pro, Phantom 3 SE, Mavic Air 2, mavic mini 2, Phantom 3 Advanced, mavic platinum, Mavic 2 Enterprise, mavic 2, phantom 3 standard, Mavic Mini, Phantom 4, Mavic 2 Pro Platinum, Mavic 2 Zoom, Mavic Air, DJI Spark.

Zu den merkmalen gehören klasse 10, uhs-geschwindigkeitsklasse 3 u3, a2, was bedeutet, 4k uhd und full hd, Video 30 V30, dass Ihre Karte bereit ist für den Weg in die virtuelle Realität und 360°-Videoaufnahme.

Bertragungsgeschwindigkeiten von bis zu 160 MB/s Lese- und 90 MB/s Schreibgeschwindigkeiten für Ihre Drohne, Actioncam, Smartphone oder Tablet. Bundle enthält 2 sandisk extreme microsD-Karten 256 GB und 1 Everything But Stromboli MicroSD-Kartenleser.
ZnačkaEverything But Stromboli #ad
VýrobceSanDisk & Everything But Stromboli #ad
Číslo díluSDSQXA1-256G-GN6MN
Modelka256GB_TF_Extreme_x2_R4

9. DJI

#ad

DJI FPV Combo dron – First-Person View dron Flycam Quadrocopter UAV, přenos OcuSync 3.0 HD, super široký úhel 150° FOV, působivý zážitek z létání, 4K video

#ad
DJI #ad - Vychutnejte si přenos dokonale čistých videí v reálném čase na vzdálenosti až 10 km. Dji fpv může nahrávat videa 4k/60fps s až 120 mbit/s a zachytit tak ostré detaily, díky kterým je filmový materiál působivý stejně jako samotný let. Provozní teplota: −10 °C až 40 °C. Ucítíte vzrušení z působivého letu, které zajistí brýle djI FPV Goggles V2 a super široké zorné pole 150° dronu DJI FPV. Přenos v hd kvalitě s minimálním zpožděním.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost4.85
Šířka19.69
Číslo díluCP.FP.00000002.01
ModelkaCP.FP.00000002.01
Záruka2

10. SIMREX

#ad

6osý RC kvadrokoptéra, ovládání aplikací s 360° Flip pro začátečníky, WiFi FPV Live Video, optické umístění toku, bezhlavý režim, SIMREX X700 dron se 720 HD kamerou, ovládání aplikací jedním tlačítkem

#ad
SIMREX #ad - Speciálně optimalizované pro začátečníky a inteligentní funkce, závisí na aplikaci SIMREX Zoomy pro zvládnutí aerodynamického a bezpečného provozu, takže snadno dosáhnete automatického startu nebo přesného vznášení. Ochrana vrtule ochrana vrtule, která vrtule chrání před poškozením a zajišťuje bezpečnější létání.

8 – 14 minut dlouhá doba letu vybaveno výkonnou, aniž byste si museli dělat starosti, inteligentní baterií s kapacitou 600 mah, která umožňuje bezstarostné prozkoumání až 8–14 minut. Můžete s ním všude pořizovat úžasné letecké snímky. Prostřednictvím mobilní aplikace si můžete užívat přenos WLAN v reálném čase a sledovat video a obrázky v reálném čase na obloze. Pokud nelze určit směr, umožňuje aktivace režimu Headless létat dál nezávisle na směru, kterým se dívá. Díky ovládání rgb světel lze vytvářet fascinující duhová světla, která zvýší zábavu z létání a vytvářejí úžasné vizuální efekty.

Všechny funkce jsou vhodné nejen pro hráče, vysokorychlostní rotace atd. Ale také zajišťují více nápadité legrace z létání. 720 hd kamera a přenos v reálném čase simrex x700 je vybavena 720 hd kamerou a nastavitelnou 0-90° kamerou, která nabízí širší zorné pole a umožňuje zachytit vzrušující okamžiky vašeho světa. Ovládání pomocí aplikace a bezhlavý režim simrex x700 je ideálním řešením pro začátečníky.
ZnačkaSIMREX #ad
VýrobceSIMREX #ad
Výška4
Délka6.5
Hmotnost0.79
Šířka5.6
Číslo díluX700