Top 10 Aurora Glow Lampe – Dětské noční lampičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ITSHINY

#ad

Pro dospělé, dětský projektor, LED projektor hvězdné oblohy, novoroční dárky, funkce bílého šumu, hvězdná obloha s Bluetooth reproduktorem, Astronaut projektor hvězdné oblohy, narozeniny, lampa

#ad
ITSHINY #ad - Vyberte si z 15 možností bílého hluku, abyste mohli bez námahy zlepšit svůj spánek a odpočinek. Tak mohou vaše děti snáze usnout a vy si užijete lepší spánek. Probouzí kreativitu a fantazii dětí svými měnícími se nebeskými barvami a vytváří veselou atmosféru pro páry. Projektor s hvězdami má vestavěné možnosti automatického vypnutí časovače: 1 hodina, 2 hodiny.

Raketové noční světlo vychutnejte si nastavitelné, dětský pokoj, jemné led světlo, které nabízí přesně správné množství jemného světla pro vaše noční aktivity. Bluetooth a 15 režimů bílého šumu náš hvězdný projektor má integrovaný stereo bluetooth reproduktor, relaxovat nebo meditovat při sledování fascinujících hvězd mlhy. Projektor hvězdné oblohy astronautůponořte se do vesmíru. Zlepšete atmosféru, se kterým si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu, vnesete romantiku a nechte vyčerpání dne jednoduše roztavit.

Mimořádný dárek pro milovníky hvězd každého věku. Naše noční světlo s hvězdným projektorem okouzlí 13 efekty mlhy a jiskřivými zelenými hvězdami. Ať už projektuje na stěnu nebo strop, vytváří nebeskou říši divů a uklidňující atmosféru. Se 7 poutavými barevnými možnostmi je naše raketové noční světlo ideální volbou pro váš noční stolek, relaxační roh nebo vytvoření romantické atmosféry. Ideální pro filmové večery, romantické hodiny nebo hraní v okouzlujícím světle.
ZnačkaITSHINY #ad
VýrobceITSHINY #ad
Výška9.02
Délka5.08
Hmotnost1.61
Šířka6.42
ModelkaBL-HJ07

2. Comistack

#ad

Galaxy projektor, LED projektor, pro děti a dospělé, děti, Comistack LED astronautový projektor hvězdné oblohy, hvězdná obloha, projektor astronaut s dálkovým ovládáním a časovačem, noční světlo

#ad
Comistack #ad - Galaxy star projector má 360° přizpůsobení projekční světlo a tělo astronautů jsou spojeny magnety, jsou odnímatelné. Dálkové ovládání a funkce časování astronaut má 2 možnosti zapnutí světelného projektoru nebula: zadní tlačítka a dálkové ovládání. Led projektor hvězdné oblohy vhodný pro různé příležitosti projektor se stropním hvězdným světlem lze použít v ložnicích, dekoracích psacích stolů, budování her, domácích kinech, pro vytvoření skvělé atmosféry pro schůzky, obývacích pokojích, filmové večery, estetice pokojových dekorací, večírky nebo jako noční světlo, hernách, které doprovází děti při usínání.

Projektor galaxie s více režimy tento projektor hvězdné oblohy do ložnice je variabilní a nabízí 8 barevných kombinací pro dech beroucí efekt mlhy a prostorová světla pro ložnici v ložnici, která je ozdobena jiskřivými zelenými hvězdami. Vysoce výkonné galaxie hvězdného světla se promítají na stěny a stropy, jako byste byli uprostřed obrovské galaxie. Perfektní také jako romantické náladové světlo, která dětem pomůže stimulovat jejich zvědavost, Vánocům, na party, party a dekorace do pokoje, noční lampa a lampa na noční stolek pro vnitřní dekoraci.

Můžete jej použít otočením hlavy nebo jej sundat z těla a promítat světla hvězd a mlhy všude tak, jak chcete, a vytvořit nádherné a nádherné prostředí pro váš dětský pokoj/ložnici/auto/stan/obývací pokoj. Led noční světlo pro děti toto noční světlo pro děti s hvězdnou oblohou je vhodné k narozeninám, které vytvoří nádhernou a hvězdnou atmosféru, Halloweenu, vesmíru, fantazii a kreativitu. Tlačítko na zadní straně může projektor, rychlosti a jas mlhy a hvězdy, aby se vypnul; dálkové ovládání může nastavit barvy, mlhu a Star Switch zapnout a dlouho jej podržet stisknuté, jakož i přepínač časovače 45 minut nebo 90 minut se automaticky vypne.
ZnačkaComistack #ad
VýrobceComistack #ad
Výška8.98
Délka4.45
Hmotnost1.32
Šířka4.72
Číslo díluTY00101-1
ModelkaStar Projector

3. MILFECH

#ad

Polární světlo s dálkovým ovládáním, Galaxy projektorové světlo s Bluetooth reproduktorem, načasování a hvězdy pro, efekty polární záře, 19 bílých šumů, noční světlo, LED projektor hvězdné oblohy

#ad
MILFECH #ad - Náš jedinečný chránič dinosauří vejce hvězdné oblohy je větší než jiné a má širší projekční plochu 20 – 80 m². Vezměte prosím na vědomí, nejedná se o profesionální reproduktor! speciální dárek – tento projektor galaxy vypadá jako plnobarevné vajíčko dinosaura, že se jedná pouze o projektor Galaxy Planetarium, všechny barvy jsou ručně barvené, takže každé vejce dinosaura je jedinečným velikonočním dárkem.

Funkce časování – tento projektor na noční oblohu má funkci časovače, 2 h, můžete nastavit dobu automatického vypnutí na 1 h, jak chcete. Na strop nebo stěnu můžete promítat jasné hvězdy a severní světla, abyste si vy i vaše děti mohli užívat zasněnou a pestrou hvězdnou oblohu. Jedinečný design dinosauřích vajec – led projektor hvězdné oblohy má 14 nastavitelných severních světel.

Lze jej použít jako noční světlo, což je bezpečné a energeticky úsporné. Režim hudby – světlo projektoru galaxy má vestavěný bluetooth reproduktor. 19 bílých zvuků vám nabízí klidné spací a meditační prostředí, které zmírní únavu vašeho dne. Tento led projektor je vynikajícím nástrojem pro ukolébavku. Projektor lampa hvězdná obloha má 3 stupně jasu a rychlosti. Při přehrávání hudby se barvy severních světel pohybují v rytmu hudby a vytvářejí živou taneční atmosféru.
ZnačkaMILFECH #ad
VýrobceMILFECH #ad
Výška5.12
Délka6.5
Hmotnost1.23
Šířka5.12
Číslo díluDP—2021
ModelkaDP—2021

4. AONESY

#ad

Projektor hvězdné oblohy, dárky pro děti a dospělé, do ložnice a stropního projektoru, dekorace do dětského pokoje, LED Galaxy noční světlo s dálkovým ovládáním a časovačem

#ad
AONESY #ad - Projektor hvězdné oblohy: projektor galaxie s 21 světelnými efekty je perfektní volbou pro každého, kdo chce vytvořit jedinečnou a magickou atmosféru. Můžete použít funkci časovače, abyste přístroj před spaním automaticky vypnuli a umožnili tak pohodlný zážitek z obsluhy.

Dálkové ovládání pro barvu, jas a frekvenci blikání mlhy a hvězdné oblohy. Iroké spektrum použití: stropní projekční lampu lze použít jako náladové světlo v ložnici, jako noční světlo v dětském pokoji, jako dekoraci na psacím stole nebo počítačovém stole, pro uspořádání prostoru, jako galaxický projektor, na party nebo jako doprovodné světlo při usínání dětí. Nejlepší dárky pro dospělé a děti: projektor hvězdné oblohy vám poskytne nádherné a uvolňující zážitky. Nastavitelný úhel projekce: design projektoru hvězdné oblohy vypadá jako astronaut, přičemž hlava astronauta je magneticky spojena s tělem, aby se úhel projekce hvězdné mlhy snadno přizpůsobil.

Ať už jako nejlepší dárek pro dospělé nebo pro děti, je to perfektní volba. Dálkové ovládání a časování: projektor hvězdné oblohy lze ovládat pomocí tlačítek a dálkového ovládání. Rozjasní party jedinečným způsobem a propůjčuje vaší domácí atmosféře romantickou atmosféru. Navíc zajišťuje uvolněnou atmosféru při usínání.
ZnačkaAONESY #ad
VýrobceAONESY #ad
Výška9.06
Délka4.72
Hmotnost1.3
Šířka4.33

5. itayak

#ad

Schlafzimmer, Geschenk für Kinderzimmer, LED-Nebelprojektor, Begleitung, Nachtlicht-Sternprojektor mit Bluetooth-Lautsprecher, Nachtlicht-Ambiente, Dekoration, itayak Galaxy-Projektor, Fernbedienung

#ad
itayak #ad - Die automatische timer-funktion ermöglicht es ihnen, Farben/Geschwindigkeit/Helligkeit des Nebelsternenlichts für verschiedene Lichtszenen zu ändern, das Licht 15 min/30 min/1 Stunde/2 Stunden automatisch auszuschalten. Lass uns zu hause feiern - unser galaxie-projektor ist mehr als nur eine nebel-lichtshow, er ist auch ein Bluetooth-Lautsprecher.

Es ist auch geeignet für hochzeit, geburtstag, Festival, Club, Tanzen, Schlafzimmerdekoration, Party, Bar, Jubiläumsveranstaltung usw. Fernbedienung und auto-timer – mit der fernbedienung können sie die projektor-nachtlicht-modi steuern, um Ihre Bedürfnisse anzupassen, die Musiklautstärke anzupassen und Songs zu wechseln. Die soundaktivierung synchronisiert die Lichter des Projektors mit dem Takt der Musik. Ob erwachsene oder kinder, sodass sie den schillernden Sternenhimmel genießen und Ihrer Fantasie freien Lauf lassen können, die Sterne simulieren, es lohnt sich.

Dieses gefühl ist wirklich zu wunderbar. Perfekt für kinder jeden alter farben und sterne sind hell und schön – sie können auch die Farben blau, rot, grün, Helligkeit und Sternrotation einfach auf der Fernbedienung steuern. Bestes geschenk und weit verbreitet – der nebelsternprojektor ist sicher und ein ausgezeichnetes Geschenk für Ihr Baby oder Kinder zum Spielen und Lernen in der Nacht. Mit schöner musik und einem rotierenden Sternfeld können Sie eine noch kühlere Party kreieren. Es ist zeit, Freunde einzuladen.
Značkaitayak #ad
Výrobceitayak #ad
Výška3
Délka6.2
Hmotnost1.52
Šířka6.2
Číslo díluHJ-XKD01
ModelkaHJ-XKD01

6. Fulkeley

#ad

Strop, severní světlo, hvězdný projektor, projektor galaxie, Galaxy projektor s Bluetooth reproduktory a bílým šumem, projektor, LED projektor hvězdné oblohy pro děti a dospělé, do ložnice

#ad
Fulkeley #ad - Kromě toho mohou tyto zvuky upoutat pozornost plačících dětí a uklidnit je. Dálkové ovládání a funkce časovače: pomocí dálkového ovládání můžete projektor led hvězdné oblohy otevírat/zavřít, nastavit světelný režim, jas, aby se po 1 nebo 2 hodinách vypnul. Projektor hvězdného světla má také časovač, rychlost, lampa s hvězdnou oblohou se po 4 hodinách automaticky vypne.

Když se pokoušíte usnout. Projektor severní světlo má 14 dechberoucích, smíšených světelných efektů, která vytváří klidnou a relaxační atmosféru se zvukem uklidňující hudby. Skvělé dekorace pokoje a nápady na dárek: pokud nevíte, koupelen, je tento galaxy projector do ložnice ideální pro vánoční čas vánoce, co darovat své rodině nebo přátelům, schůzek, domácích kin, party nocí, narozeniny atd. Galaxy light můžete také propojit přes bluetooth a přehrávat si hudbu nebo příběhy na dobrou noc, nechte světla skákat s hudební melodií a vytvořit tak skvělou a veselou atmosféru na party, nechte své děti poslouchat krásné pohádky v hvězdné galaxii, aby se vydaly do říše snů.

Hudební režim & bluetooth reproduktor: náš projektor aurora má skvělou funkci pro synchronizaci světel s hudbou, hvězdný projektor dodá vaší party větší vášeň. Vybaveno projektorem galaxy s nočním světlem 3 v 1: tento projektor galaxie kombinuje noční projektor, promítejte jej na stěnu nebo strop vašeho pokoje a přinese vám galaxii nočního světla hvězdné oblohy, Bluetooth reproduktor a bílý šum v jednom. Pokud zapomenete nastavit časovač, který můžete nastavit tak, hudbu a hlasitost.
ZnačkaFulkeley #ad
VýrobceDongguan Ingleby Mechanical Equipment Co.,Ltd #ad
Výška4.33
Délka7.09
Hmotnost0.97
Šířka4.72
Číslo dílu‎IGB-B57
ModelkaIGB-B57

7. ABsuper

#ad

Noční světlo projektor Aurora s teplým bílým světlem a bílým šumem, hrací hodiny pro miminka dívky, Bluetooth lampa na noční stolek pro děti s dálkovým ovládáním a časovačem, inteligentní projektor

#ad
ABsuper #ad - Vyberte si denní světlo, pro čtení, jednoduše a příjemné pro oči. S pomocí polární záře a jemné hudby v romantické polární záře pomalu usnete a zapomenete na únavu celého dne. Vynikající dárek a servisprojektor absuper ​aurora má překrásný design polární obalu a jemný tvar sopky může probudit lásku a zvědavost většiny dětí a dospělých.

Jsme rádi, že nabízíme náš hvězdný projektor se 100% spokojeností doživotní zárukou vrácení peněz. Multifunkční projektor aurora 4 v 1 absuper nejnovější projektor polárního světla, nočního světla, ale také o 30 % zvětšuje projekční plochu. Náš projektor hvězdné oblohy používá exkluzivní optickou čočku s vysokým rozlišením, díky níž je světlo nejen jasnější, kombinuje 4 funkce projektoru Aurora, aby se proměnily v pestrý a romantický svět polární záře.

Bílý šum a časovačbílý šum je druh jemné hudby na spaní. Projektor Galaxy Aurora s Bluetooth 5. 0 se může bez problémů spojit s vaším zařízením. Přehrávejte svou oblíbenou hudbu z telefonu na party. Náš hvězdný projektor vám pomůže stát se středem pozornosti party. Projektor severního světla Galaxie je vynikajícím dárkem pro děti a přátele. Vyberte si teplé světlo pro spánek a hry, uvolnění a požitek.
ZnačkaABsuper #ad
VýrobceABsuper #ad
Výška3.94
Délka5.91
Hmotnost1.08
Šířka3.94

8. NAHKZNY

#ad

TOPERSUN LED Baby Silicone Night Light with Touch Portable for Decoration Gift

#ad
NAHKZNY #ad - Asné led změny: světlo medvěda má 9 barev. Bezpečnost dětí: roztomilý medvěd je vyroben z velmi měkkého abs silikonu. Upozornění: před použitím prosím odstraňte malou plastovou kartu z dálkového ovládání.

Je to perfektní vánoční dárek pro děti, rodinu a přátele. Vyberte si požadovaný čas a automaticky se uzavře, jakmile je nastavený čas pryč. Dálkové ovládání: můžete nastavit jas světla a podle potřeby přepínat mezi 10 stupni jasu. Měkké světlo neprobudí spící rodiny. Lze jej použít také jako osvětlení, školky, pokud se v noci pohybujete. Teplá atmosféra: lze jej použít jako světlo do dětského pokoje, ložnice atd.

Mž vytvoříte příjemnou atmosféru. Lze jej použít jako hračku, pro děti k lisování a hnětení. Asování: dálkové ovládání má 3 časové funkce: 15 minut, 30 minut a 60 minut. Po stisknutí spínače klepněte na medvěd nebo použijte dálkové ovládání pro změnu barvy lampy. Jas světla lze nastavit pouze pomocí dálkového ovládání.
ZnačkaNAHKZNY #ad
VýrobceXNY1002de #ad
Výška3.94
Délka3.54
Hmotnost0.4
Šířka3.54
Číslo dílu2003A
Modelka1002

9. MOLEKSDAL

#ad

Stropní lampa do ložnice, planetárium, dálkové ovládání, LED astronaut projektor hvězdné oblohy, s časovačem, dárek pro děti a dospělé, noční světlo Spaceman Galaxy Star

#ad
MOLEKSDAL #ad - Vzor hvězdy a mlhoviny lze použít současně nebo samostatně. Dálkové ovládání a funkce časovače: využijte dálkové ovládání pro přizpůsobení vzoru, jasu a rychlosti otáčení a přizpůsobení projekčního efektu podle vašich představ. Vhodné pro různé příležitosti: projektor astronaut galaxie od tiktok je dostatečně všestranný pro použití v ložnicích, dekoracích psacích stolů, hernách, a lze jej použít také jako noční světlo hvězdné oblohy v noci, estetických dekoracích pokojů a obývacích pokojích.

Ať už jste milovníkem hvězd nebo astronomie, tato lampa s hvězdnou oblohou je pro vás dobrou volbou, je tento projektor astronaut perfektní na Vánoce, protože kdo nechce relaxovat pod hvězdami a zakrývat mléčnou dráhu na spaní? Promítá se na stěny nebo strop místnosti, hernu nebo rande. Dědědě. Skvělý dárek pro děti a dospělé: pokud hledáte dárek na dovolenou pro svou rodinu nebo přátele, nebo hledáte dárek pro své nejmilejší, den svatého Valentýna, narozeniny, dětské prázdniny a další. Astroauty galaxie projektor hvězdné oblohy: náš projektor hvězdného světla je k dostání v 8 romantických, což z něj dělá ideální atmosféru pro dětský pokoj, domácí kino, relaxační atmosféru, vytváří klidnou, která se cítí jako obrovská hvězdná galaxie, zasněných, kombinovatelných mlhových efektech, které jsou doprovázeny třpytivými zelenými hvězdami.

Nabízí skvělou atmosféru pro noční rande, večírky, filmové večery, herní setupy, domácích kinech, aby doprovázelo děti při spaní. Jedinečný a flexibilní projekční design: design tohoto projektoru spaceman připomíná astronauta, což z něj dělá nejen hvězdný projektor, jeho hlava je magneticky upevněna a lze ji otočit o 360° pro nastavení projekčního úhlu mlhy, kromě toho je měsíční základna odnímatelná a rameno lze umístit do různých pozic, ale také nový a půvabně krásný dekorativní ornament.
ZnačkaMOLEKSDAL #ad
Výrobce‎EMTEK(Dongguan) CO.,LTD. #ad
Výška4.33
Délka4.33
Hmotnost1.37
Šířka9.45
ModelkaIGB-B55
Záruka3 roky záruka výrobce od data nákupu.

10. Fuqiduo

#ad

Noční světlo, dospělé dekorace, LED projektor hvězdné oblohy, efekty aurory, polární světlo s Bluetooth reproduktorem, planetárium Galaxy s dálkovým ovládáním, bílý šum a hvězdy pro děti

#ad
Fuqiduo #ad - Dekorační dinosauří vajíčkodíky sofistikovanému designu vypadá tato lampa jako vejce dinosaura, světlo vystřelí ze vzoru trhlin, jako by světlo života rozkvetlo a lidem dává nějaký druh snění: malý dinosaurus uvnitř hned vybuchne ze svého rukávu. Bluetooth reproduktorspojte bluetooth název: hj-xkd08 pro snadné použití vysoce kvalitních Bluetooth reproduktorů.

Lze ale také zvolit režimy, které střídavě lehce blikají barvy. S dálkovým ovládánímzelené hvězdy a lampu aurory lze velmi snadno zapnout nebo vypnout. Všechny kombinace hvězd a polární módy jsou dostupné na dálkovém ovládání! Baterie 2 AAA pro dálkové ovládání nejsou součástí dodávky. Hvězdná obloha + polární světla projekční pohled projektoru polárního světla nabízí 14 barevných kombinací skládá se ze čtyř barev: zelená, dvoubarevné a tříbarevné efekty polární hry, podporuje nejen jednobarevné, ale také může do prostoru vnést oblohu plnou hvězd, modrá, bílá, červená, aby se lidé cítili jako na místě.

Pro projektor aurora lze zvolit různé barvy a rychlostní stupně. Ideální pro dospělé a děti pro uvolněné usínání. S časovačem můžete nastavit na 1 hodinu nebo 2 hodiny a pak se automaticky vypne. Použijte jej pro poslech hudby, můžete také zapnout režim rytmu, nechat světlo tančit s rytmem hudby. 19 uklidňujících bílých šumů tato pomůcka pro usínání hraje zvuky v kvalitě zvuku hifi.
ZnačkaFuqiduo #ad
VýrobceFuqiduo #ad
Výška6.3
Délka5.12
Hmotnost1.21
Šířka5.12