Top 10 Cable Matters USB C – USB kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Cable Matters

#ad

No Video, Cable Matters USB-IF zertifiziert 240W usb c ladekabel 2m schnellladekabel für MacBook Pro, 140W USB C Kabel mit Stromübertragung 3.1 in Weiß USB 2.0, Dell XPS USB-C ladekabel

#ad
Cable Matters #ad - Das sichere und vorschriftsmäßige 140w ladekabel usb c auf usb c unterstützt kein video und ist für eine usb 2. 0-datenübertragungsrate von bis zu 480 mbps ausgelegt; der elektronisch markierte Chipsatz E-Marker für die Stromversorgung erkennt das angeschlossene Gerät und lädt Ihre wertvollen Geräte sicher mit bis zu 240 Watt auf; kompatibel mit dem Thunderbolt 4-Ladekabel.

Abwärtskompatibel mit USB-C Geräten mit geringerer Wattzahl, wie z. B. Unterstützt usb pd 3. 1 extended power range epr einschließlich 28v/140w, macbook air, 36v/180w und 48v/240w; versorgen und laden sie ihren laptop, ihr tablet oder Ihr Telefon mit bis zu 240 Watt mit diesem USB-IF-zertifizierten USB4-Ladekabel und einem USB-Typ-C-Ladegerät; Das ladekabel usb c schnellladekabel ist ein idealer Ersatz- oder Austausch-USB-C-Ladekabel für Computer wie MacBook Pro, dell xps, Microsoft Surface Pro.

Die überlegene konstruktion des usb c ladekabel schnellladekabel kombiniert Stecker mit geformter Zugentlastung, einen flexiblen PVC-Mantel und blanke Kupferleiter zu einem konsistenten USB-Typ-C-Kabel mit schneller Aufladung und langer Lebensdauer. Das 240w usb-c zu usb-c ladekabel liefert ausreichend strom, ipad air, um computer wie den dell latitude laptop mit einem uSB-C-Ladegerät aufzuladen. Modell-Nr. Apple 140w-usb-c netzteil oder 140w-usb-c Netzteil anderer Marken, iPad Pro, Samsung Galaxy. 201440
ZnačkaCable Matters #ad
VýrobceCable Matters #ad
Číslo dílu201440-WHT-2m
Modelka201440-WHT-2m

2. Cable Matters

#ad

Samsung Galaxy S23, Cable Matters 3dílné balení flexibilního USB A na USB C kabel 0,9 m pro rychlé nabíjení s 3A USB na USB C nabíjecí kabel v bílé, iPad Pro, kompatibilní s iPhone 15/15 Pro/15 Plus

#ad
Cable Matters #ad - Průvodce pro přenos dat: kabel typu a na typ c podporuje datové přenosy až 480 MBit/s; tímto kabelem USB-C přenášíte data mezi zařízeními v mžiku. S tímto rychlonabíjecím kabelem usb c najdete perfektní barvu pro vaše přístroje nebo usnadníte hledání správné nabíječky ve svazku kabelů s různobarevnými kabely.

Ivé barvy na výběr: tento balíček s usb a na usb c kabely nabízí velký výběr barev. Různé velikosti, ve kterých je usb c kabel, jsou perfektní pro nabíjení velkého počtu zařízení. Extrémně měkký a flexibilní: kabel typu a na typu c má mimořádně odolný plášť kabelu z imitace silikonu pro menší náchylnost k zamotání a lepší ochranu při ohýbání a ohýbání kabelu; nabíjecí kabel pro iPhone 15 odolný proti zamotání je měkký na dotek a současně nabízí nepřekonatelnou životnost v těch nejnáročnějších podmínkách.

Napájení a nabíjení: s až 15 w 3a power delivery u kompatibilních zařízení se tento 15w usb c nabíjecí balíček na USB A hodí pro ultra rychlé nabíjení i těch nejnáročnějších notebooků, smartphonů a tabletů přes USB C. Dlouhá životnost a výkonnost: každý usb a na usb c rychlonabíjecí kabel má dlouhodobé odlehčení v tahu a ochranný plášť kabelu z TPE. Tím zajišťuje tato sada nabíjecích kabelů USB A na USB C nepřekonatelnou životnost.
ZnačkaCable Matters #ad
VýrobceCable Matters #ad
Číslo dílu201401-WHT-3x3
Modelka201401-WHT-3x3

3. Cable Matters

#ad

Cable Matters 3dílné balení flexibilního USB A na USB C kabel krátký 0,3 m pro rychlé nabíjení s 3A USB na USB C nabíjecí kabel v několika barvách, kompatibilní s iPhone 15/15 Pro/15 Plus, iPad Pro,

#ad
Cable Matters #ad - Extrémně měkký a flexibilní: kabel typu a na typu c má mimořádně odolný plášť kabelu z imitace silikonu pro menší náchylnost k zamotání a lepší ochranu při ohýbání a ohýbání kabelu; nabíjecí kabel pro iPhone 15 odolný proti zamotání je měkký na dotek a současně nabízí nepřekonatelnou životnost v těch nejnáročnějších podmínkách.

Různé velikosti, ve kterých je usb c kabel, jsou perfektní pro nabíjení velkého počtu zařízení. S tímto rychlonabíjecím kabelem usb c najdete perfektní barvu pro vaše přístroje nebo usnadníte hledání správné nabíječky ve svazku kabelů s různobarevnými kabely. Tím zajišťuje tato sada nabíjecích kabelů USB A na USB C nepřekonatelnou životnost. Dlouhá životnost a výkonnost: každý usb a na usb c rychlonabíjecí kabel má dlouhodobé odlehčení v tahu a ochranný plášť kabelu z TPE.

Průvodce pro přenos dat: kabel typu a na typ c podporuje datové přenosy až 480 MBit/s; tímto kabelem USB-C přenášíte data mezi zařízeními v mžiku. Napájení a nabíjení: s až 15 w 3a power delivery u kompatibilních zařízení se tento 15w usb c nabíjecí balíček na USB A hodí pro ultra rychlé nabíjení i těch nejnáročnějších notebooků, smartphonů a tabletů přes USB C. Ivé barvy na výběr: tento balíček s usb a na usb c kabely nabízí velký výběr barev.
ZnačkaCable Matters #ad
VýrobceCable Matters #ad
Číslo dílu201401-1
Modelka201401-1

4. Cable Matters

#ad

Kompatibilní s iPhone 15/15 Pro/15 Plus, Cable Matters 3dílné balení flexibilního USB A na USB C kabel 1,8 m pro rychlé nabíjení s 3A USB na USB C nabíjecí kabel v bílé, Samsung Galaxy S23, iPad Pro

#ad
Cable Matters #ad - Extrémně měkký a flexibilní: kabel typu a na typu c má mimořádně odolný plášť kabelu z imitace silikonu pro menší náchylnost k zamotání a lepší ochranu při ohýbání a ohýbání kabelu; nabíjecí kabel pro iPhone 15 odolný proti zamotání je měkký na dotek a současně nabízí nepřekonatelnou životnost v těch nejnáročnějších podmínkách.

Napájení a nabíjení: s až 15 w 3a power delivery u kompatibilních zařízení se tento 15w usb c nabíjecí balíček na USB A hodí pro ultra rychlé nabíjení i těch nejnáročnějších notebooků, smartphonů a tabletů přes USB C. Ivé barvy na výběr: tento balíček s usb a na usb c kabely nabízí velký výběr barev. Různé velikosti, ve kterých je usb c kabel, jsou perfektní pro nabíjení velkého počtu zařízení. S tímto rychlonabíjecím kabelem usb c najdete perfektní barvu pro vaše přístroje nebo usnadníte hledání správné nabíječky ve svazku kabelů s různobarevnými kabely.

Dlouhá životnost a výkonnost: každý usb a na usb c rychlonabíjecí kabel má dlouhodobé odlehčení v tahu a ochranný plášť kabelu z TPE. Průvodce pro přenos dat: kabel typu a na typ c podporuje datové přenosy až 480 MBit/s; tímto kabelem USB-C přenášíte data mezi zařízeními v mžiku. Tím zajišťuje tato sada nabíjecích kabelů USB A na USB C nepřekonatelnou životnost.
ZnačkaCable Matters #ad
VýrobceCable Matters #ad
Číslo dílu201401-WHT-6x3
Modelka201401-WHT-6x3

5. Cable Matters

#ad

Kompatibilní s iPhone 15/15 Pro/15 Plus, Cable Matters 3dílné balení flexibilního USB A na USB C kabel 0,9 m pro rychlé nabíjení s 3A USB na USB C nabíjecí kabel v černé, iPad Pro, Samsung Galaxy

#ad
Cable Matters #ad - S tímto rychlonabíjecím kabelem usb c najdete perfektní barvu pro vaše přístroje nebo usnadníte hledání správné nabíječky ve svazku kabelů s různobarevnými kabely. Extrémně měkký a flexibilní: kabel typu a na typu c má mimořádně odolný plášť kabelu z imitace silikonu pro menší náchylnost k zamotání a lepší ochranu při ohýbání a ohýbání kabelu; nabíjecí kabel pro iPhone 15 odolný proti zamotání je měkký na dotek a současně nabízí nepřekonatelnou životnost v těch nejnáročnějších podmínkách.

Dlouhá životnost a výkonnost: každý usb a na usb c rychlonabíjecí kabel má dlouhodobé odlehčení v tahu a ochranný plášť kabelu z TPE. Tím zajišťuje tato sada nabíjecích kabelů USB A na USB C nepřekonatelnou životnost. Napájení a nabíjení: s až 15 w 3a power delivery u kompatibilních zařízení se tento 15w usb c nabíjecí balíček na USB A hodí pro ultra rychlé nabíjení i těch nejnáročnějších notebooků, smartphonů a tabletů přes USB C.

Ivé barvy na výběr: tento balíček s usb a na usb c kabely nabízí velký výběr barev. Různé velikosti, ve kterých je usb c kabel, jsou perfektní pro nabíjení velkého počtu zařízení. Průvodce pro přenos dat: kabel typu a na typ c podporuje datové přenosy až 480 MBit/s; tímto kabelem USB-C přenášíte data mezi zařízeními v mžiku.
ZnačkaCable Matters #ad
VýrobceCable Matters #ad
Číslo dílu201401-BLK-3x3
Modelka201401-BLK-3x3

6. Cable Matters

#ad

IPad Pro,, Cable Matters 3dílné balení flexibilního USB A na USB C kabel 0,9 m pro rychlé nabíjení s 3A USB na USB C nabíjecí kabel v několika barvách, kompatibilní s iPhone 15/15 Pro/15 Plus

#ad
Cable Matters #ad - Tím zajišťuje tato sada nabíjecích kabelů USB A na USB C nepřekonatelnou životnost. Průvodce pro přenos dat: kabel typu a na typ c podporuje datové přenosy až 480 MBit/s; tímto kabelem USB-C přenášíte data mezi zařízeními v mžiku. Různé velikosti, ve kterých je usb c kabel, jsou perfektní pro nabíjení velkého počtu zařízení.

Dlouhá životnost a výkonnost: každý usb a na usb c rychlonabíjecí kabel má dlouhodobé odlehčení v tahu a ochranný plášť kabelu z TPE. Napájení a nabíjení: s až 15 w 3a power delivery u kompatibilních zařízení se tento 15w usb c nabíjecí balíček na USB A hodí pro ultra rychlé nabíjení i těch nejnáročnějších notebooků, smartphonů a tabletů přes USB C. Extrémně měkký a flexibilní: kabel typu a na typu c má mimořádně odolný plášť kabelu z imitace silikonu pro menší náchylnost k zamotání a lepší ochranu při ohýbání a ohýbání kabelu; nabíjecí kabel pro iPhone 15 odolný proti zamotání je měkký na dotek a současně nabízí nepřekonatelnou životnost v těch nejnáročnějších podmínkách.

S tímto rychlonabíjecím kabelem usb c najdete perfektní barvu pro vaše přístroje nebo usnadníte hledání správné nabíječky ve svazku kabelů s různobarevnými kabely. Ivé barvy na výběr: tento balíček s usb a na usb c kabely nabízí velký výběr barev.
ZnačkaCable Matters #ad
VýrobceCable Matters #ad
Číslo dílu201401-3
Modelka201401-3

7. Cable Matters

#ad

Kompatibilní s iPhone 15/15 Pro/15 Plus, iPad Pro, Cable Matters 3dílné balení flexibilního USB A na USB C kabel 1,8 m pro rychlé nabíjení s 3A USB na USB C nabíjecí kabel v černé, Samsung Galaxy

#ad
Cable Matters #ad - Dlouhá životnost a výkonnost: každý usb a na usb c rychlonabíjecí kabel má dlouhodobé odlehčení v tahu a ochranný plášť kabelu z TPE. S tímto rychlonabíjecím kabelem usb c najdete perfektní barvu pro vaše přístroje nebo usnadníte hledání správné nabíječky ve svazku kabelů s různobarevnými kabely.

Tím zajišťuje tato sada nabíjecích kabelů USB A na USB C nepřekonatelnou životnost. Napájení a nabíjení: s až 15 w 3a power delivery u kompatibilních zařízení se tento 15w usb c nabíjecí balíček na USB A hodí pro ultra rychlé nabíjení i těch nejnáročnějších notebooků, smartphonů a tabletů přes USB C. Různé velikosti, ve kterých je usb c kabel, jsou perfektní pro nabíjení velkého počtu zařízení. Průvodce pro přenos dat: kabel typu a na typ c podporuje datové přenosy až 480 MBit/s; tímto kabelem USB-C přenášíte data mezi zařízeními v mžiku.

Extrémně měkký a flexibilní: kabel typu a na typu c má mimořádně odolný plášť kabelu z imitace silikonu pro menší náchylnost k zamotání a lepší ochranu při ohýbání a ohýbání kabelu; nabíjecí kabel pro iPhone 15 odolný proti zamotání je měkký na dotek a současně nabízí nepřekonatelnou životnost v těch nejnáročnějších podmínkách. Ivé barvy na výběr: tento balíček s usb a na usb c kabely nabízí velký výběr barev.
ZnačkaCable Matters #ad
VýrobceCable Matters #ad
Číslo dílu201401-BLK-6x3
Modelka201401-BLK-6x3

8. Cable Matters

#ad

Samsung, kompatibilní s iPhone 15/15 Pro/15 Plus, Cable Matters 3dílné balení flexibilního USB A na USB C kabel krátký 0,3 m pro rychlé nabíjení s 3A USB na USB C nabíjecí kabel v černé, iPad Pro

#ad
Cable Matters #ad - Průvodce pro přenos dat: kabel typu a na typ c podporuje datové přenosy až 480 MBit/s; tímto kabelem USB-C přenášíte data mezi zařízeními v mžiku. Napájení a nabíjení: s až 15 w 3a power delivery u kompatibilních zařízení se tento 15w usb c nabíjecí balíček na USB A hodí pro ultra rychlé nabíjení i těch nejnáročnějších notebooků, smartphonů a tabletů přes USB C.

S tímto rychlonabíjecím kabelem usb c najdete perfektní barvu pro vaše přístroje nebo usnadníte hledání správné nabíječky ve svazku kabelů s různobarevnými kabely. Extrémně měkký a flexibilní: kabel typu a na typu c má mimořádně odolný plášť kabelu z imitace silikonu pro menší náchylnost k zamotání a lepší ochranu při ohýbání a ohýbání kabelu; nabíjecí kabel pro iPhone 15 odolný proti zamotání je měkký na dotek a současně nabízí nepřekonatelnou životnost v těch nejnáročnějších podmínkách.

Dlouhá životnost a výkonnost: každý usb a na usb c rychlonabíjecí kabel má dlouhodobé odlehčení v tahu a ochranný plášť kabelu z TPE. Různé velikosti, ve kterých je usb c kabel, jsou perfektní pro nabíjení velkého počtu zařízení. Tím zajišťuje tato sada nabíjecích kabelů USB A na USB C nepřekonatelnou životnost. Ivé barvy na výběr: tento balíček s usb a na usb c kabely nabízí velký výběr barev.
ZnačkaCable Matters #ad
VýrobceCable Matters #ad
Číslo dílu201401-BLK-1x3
Modelka201401-BLK-1x3

9. Cable Matters

#ad

0,9 Meter, Cable Matters 3er-Pack kurzes USB zu USB Verlängerungskabel 90cm Stecker auf Buchse USB Kabel, USB 2.0 Verlängerung Kabel

#ad
Cable Matters #ad - KostengÜnstige 2-stück usb kabel verlängerung mit ersatzkabel zum anschluss oder Laden von USB-Geräten; auf dieses USB Ladegerät Verlängerungskabel erhalten Sie beim Kauf eine lebenslange Garantie. Erstklassige ausfÜhrung mit goldbeschichteten steckern, blanken kupferleitern und folien- und Geflechtabschirmung für hervorragende USB Verlängerung kabelleistung und fehlerfreie Datenübertragung; das leichte und flexible USB Kabel lässt sich für Transport oder Lagerung leicht aufwickeln.

Usb 2. 0 kompatibles buchse zu stecker usb a verlängerung als snes controller usb gamepad kabel, usb led lichtbandkabel, garmin usb anT Stick Kabel, USB 2.00 druckerkabel, raspberry pi3 usb controller Kabel, Arduino USB Kabel, WiFi USB Kabel, USB 2.0 hubkabel und mehr. LÖsung bei interferenzen durch drahtlose verbindungen für den anschluss eines 2, 4 ghz wifi dongles für maus oder keyboard, der beim anschluss an einen USB 3.

0 port fehlerhaft funktioniert; die USB Kabelverlängerung unterstützt die USB 2. 0 datenübertragungsrate bis zu 480 Mbit/s. Das usb verlÄngerungskabel verlängert die usb 2. 0 verbindung zwischen einem computer oder tablet mit usb peripheriegeräten wie hub, Maus oder Speicherstick; das USB Stecker zu USB Buchse Kabel verbindet das vorhandene Kabel Ihres Geräts mit der Buchse des Verlängerungskabels; weniger Einstecken und Abziehen aus dem Computer USB Port dank der USB Kabelverlängerung.
ZnačkaCable Matters #ad
VýrobceCable Matters #ad
Výška0.25
Délka4.04
Hmotnost0.15
Šířka2.96
Číslo dílu200002-3x3
Modelka200002-3x3

10. Cable Matters

#ad

USB A na USB B kabel v černé barvě, 1 metr, USB 3 kabel na typ B, Cable Matters Kabel SuperSpeed USB 3.0 na typ B 1 m USB B na USB A kabel

#ad
Cable Matters #ad - Výkonný usb na usb 3. 0 kabel spojuje externí stolní pevný disk, 3, usb hub s napájením, usb dokovací stanici, 5palcový pevný disk nebo skener a monitor s přípojkou USB 3.0 typu b s počítačem pro rychlý přenos souborů.

Jednoduše se zasune a vyndává. Kombinace pozlacených konektorů, holých měděných vodičů a stínění fólií a opletení nabízí skvělý výkon kabelu, bezchybný přenos dat a vysokou rychlost nabíjení. Vychutnejte si vysokou rychlost přenosu dat usb 3. 0 až 5 gbit/s s tímto usb kabelem na monitor, který je desetkrát rychlejší než USB 2.

0 . Usb a kabel na usb b je kompatibilní se skenery fujitsu scansnap ix500, dell s2340t monitor, dell usb 3. 0 dokovací stanici, replikátor portů HP USB 3. 0 a externí pevné disky western Digital WD a Seagate Desktop USB 3. 0 s portem typu B USB 3. 0 Skvělý usb kabel 3. 0 na usb b má konektor s tvarovaným odlehčením tahu, který nabízí trvanlivost.
ZnačkaCable Matters #ad
VýrobceCable Matters #ad
Výška1.1
Délka6.5
Hmotnost0.1
Šířka5
Číslo dílu200007-BLACK-3
Modelka200007-BLACK-3-E