Top 10 Card Reader USB C – Externí čtečky paměťových karet

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lexar

#ad

Lexar Profesionální Multi-Card 3-in-1 USB 3.1 čtečka karet, až 312 MB/s pro SD kartu/Micro SD kartu, 160 MB/s pro CompactFlash kartu, včetně USB typu C na USB typu A kabelu LRW500URBAMZN

#ad
Lexar #ad - Podporuje sd microSD a CompactFlash karty. Přenosové rychlosti až 312 mb/s pro sd a microsd UHS-II karty a až 160 MB/s pro karty CompactFlash. International products have separate terms, age ratings, and language of product, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Zpětně kompatibilní s sd a microSD UHS-I kartami až 170 MB/s. Extrémně univerzální čtečka karet s rychlým přenosem souborů.
ZnačkaLexar #ad
VýrobceLexar #ad
Výška0.85
Délka3.51
Hmotnost0.22
Šířka3.15
Číslo díluLRW500URBAMZN
ModelkaLRW500URBAMZN
ZárukaDvouletá omezená záruka

2. Beikell

#ad

SD čtečka karet, pro SD/MMC/Micro SD/TF/SDXC/SDHC/Micro SDHC/Micro SDXC, kompatibilní s Android/Windows/Mac OS atd., Beikell Dual konektor USB 3.0/USB C čtečka karet Highspeed OTG adaptér

#ad
Beikell #ad - Uživatelsky přívětivý design: bezpečné a trvanlivé kvalitní hliníkové pouzdro. Plug-and-play, podporuje hot-swapping. K dispozici pro systémy android, nejsou nutné žádné další ovladače, Mac OS, Chrome OS, Windows 10/8.

1/8/7/xp a Linux. Přenášejte velké množství fotografií a souborů během několika sekund a zkraťte čekací dobu. Promyšlený design šňůrky vás udrží na cestách a zabraňuje ztrátě. Ochranné pouzdro účinně zabraňuje pronikání otěru a prachu do USB přípojky. Současný přístup ke dvěma kartám: podporujte současné čtení dvou karet, vyhněte se opakovanému připojování a odpojování, zrychlete přenos souborů a zefektivněte přístup k datům.

Vysoké přenosové rychlosti: Čtečky karet usb c a usb 3. 0 se používají pro čtení dat z paměťových karet a jejich přenos do počítačů podporujících otg, tablety nebo smartphony. Podporuje rychlost přenosu dat až 5 Gbps a je zpětně kompatibilní s USB 2. 0 a usb 1. 1. S kontrolkou je stav spojení přístroje na první pohled zřejmý. Plug & play: připojte čtečku karet přímo do zařízení typu c / usb a.
ZnačkaBeikell #ad
VýrobceBeikell #ad
Číslo díluB6310
ModelkaB6310
Záruka6 měsíců

3. Apple

#ad

Apple Lightning na SD čtečka karet

#ad
Apple #ad - Vložte sd kartu do čtečky karet a váš ipad nebo iphone automaticky otevře aplikaci s fotografiemi, která vaše fotografie roztřídí na momenty, sbírky a roky. Se sdílením fotografií na icloud můžete své fotografie a videa sdílet přesně s lidmi, kterým je chcete ukázat. A když používáte knihovnu fotografií icloud, všechny vaše fotografie a videa v plném rozlišení budou bezpečně uloženy v iCloud a automaticky se objeví v aplikaci Fotky na všech tvých zařízeních.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška6.1
Délka2.6
Hmotnost0
Šířka0.67
Číslo díluMJYT2ZM/A
ModelkaMJYT2ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

4. SanDisk

#ad

SanDisk Extreme PRO CFexpress čtečka karet USB 3.1 Gen2; CFexpress karta typ B černá

#ad
SanDisk #ad - Tečka karet cfexpress je dodávána s 0, 5 m dlouhým USB-C kabelem pro větší flexibilitu a lepší organizovaný pracovní prostor. Konektivita usb-c Čtečka karet cfexpress byla vyvinuta pro spojení s nejnovějšími notebooky a zařízeními a je kompatibilní s nejnovější technologií USB-C.

Včetně kabelu usb-c. Pro cfexpress kartu typ b tato čtečka karet uvolňuje rychlost CFexpress karty typu B2 a zajišťuje, že můžete pracovat tak, jak chcete. Optimalizovaná rychlost. Vertrauensandisk je celosvětová značka, kterou znají kreativní profesionálové a amatérští a na kterou se spoléhají, pokud jde o jejich cenný obsah. S rychlostmi usb 3. 1 gen2 optimalizuje čtečka karet sandisk extreme pro cfexpress výkon CFexpress karty typu B2 pro bezproblémový a efektivní pracovní postup od místa uložení až po následné zpracování.
ZnačkaSanDisk #ad
VýrobceSanDisk #ad
Výška0.93
Délka4.19
Hmotnost0.35
Šířka2.48
Číslo díluSDDR-F451-GNGEN
ModelkaSDDR-F451-GNGEN
Záruka2 roky výrobce

5. Anker

#ad

Anker 2 v 1 USB-C čtečka paměťových karet pro SDXC, RS-MMC, Micro-SDXC, MMC, Micro SDDHC a karty UHS-I, SDHC, Micro-SD, SD

#ad
Anker #ad - Jeden pro všechny: standardní usb a slot na micro SD zaručují snadnou synchronizaci, výměnu a přenos dat. Co dostanete: Čtečku paměťových karet uSB-C 2 v 1, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. ExtrÉmnĚ kompaktnÍ: malý doplněk pro usb port vašeho počítače nebo mobilního telefonu. Funguje ideálně také s pouzdry na mobil! univerzální kompatibilita: funguje bez námahy se všemi vašimi zařízeními USB-C, jako například Macbook 2018 a Galaxy S10 Kdekoliv a kdykoli: lze používat vždy s vaším mobilem, i na cestách.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.39
Délka1.97
Hmotnost0.02
Šířka0.67
Číslo díluAK-848061044065
ModelkaAK-A83700A2

6. Kingston

#ad

Kingston MobileLite Plus MLP čtečka karet SD, USB 3.1 SDHC/SDXC UHS-II

#ad
Kingston #ad - Usb 3. 2 gen 1 rychlosti. Vyvinuto pro optimální výkon s Kingston SD kartami. Pičkový výkon pro uhs-iI a podpora karet UHS-I. Přenosný, stylový a minimalistický design.
ZnačkaKingston #ad
VýrobceKingston #ad
Výška0.35
Délka2.04
Hmotnost0.02
Šířka1.32
Číslo díluMLP
ModelkaMLP
Záruka1

7. Lexar

#ad

USB 3.2 Gen 2 čtečka paměťových karet pro CFe typ A, Lexar Čtečka karet RW515 CFexpress typ A, až 900 MB/s, čtečka karet CF včetně kabelu USB-C/USB-C na USB-A adaptér LRW515U-RNHNG

#ad
Lexar #ad - Robustní, kompaktní design, tepelně odvádějící kovové pouzdro čtečky karet lexar RW515 CFexpress typu A činí čtečku karet CF dlouhou životností. Důkladně testováno. Stylový, přenosný na dovolenou a služební cesty.

Všechny produkty lexar procházejí rozsáhlými testy v lexar quality labs, zařízeních s tisíci různými fotoaparáty a digitálními zařízeními, aby byl zajištěn výkon, kvalita, kompatibilita a spolehlivost. Lexar Čtečka paměťových karet rw515 pro cFexpress karty typu A podporuje plug-and-Play a optimalizuje tak váš pracovní postup. Lexar Čtečka karet rw515 cfe typ a dosahuje rychlosti čtení až 900 mb/s a rychlosti zápisu až 800 mb/s.

Integrovaný usb-c kabel s adaptérem USB-C na USB-A, kompatibilní s Mac OS 108+, windows 11/10/8/7/vista/XP, USB 2. 0+. Lexar Čtečka karet rw515 cf typ a funguje pohodlně s celou řadou zařízení. Používá technologii USB 3. 2 gen 2 se stabilním výkonem pro bleskově rychlý přenos velkých datových souborů a 8K videí.
ZnačkaLexar #ad
VýrobceLexar Co., LTD #ad
Číslo díluLRW515U-RNHNG
ModelkaLRW515U-RNHNG
ZárukaDvouletá omezená záruka

8. Anker

#ad

SD, RS-MMC, SDHC, Micro SDHC, kompatibilní s SDXC, Anker PowerExpand 2-in-1 USB-C SD 4.0 čtečka paměťových karet s duálními konektory, Micro SDXC, UHS-II a karty UHS-I, MMC, Micro SD

#ad
Anker #ad - Tečka paměťových karet. Anker. Anker powerexpand 2 v 1 usb-c sd 4. 0 čtečka paměťových karet s duálními konektory, micro sdhc, kompatibilní s sdxc, Micro SD, RS-MMC, Micro SDXC, SD, SDHC, mmc, UHS-II a kartami UHS-I.
ZnačkaAnker #ad
Výška0.42
Délka2.26
Hmotnost0.07
Šířka1.36
Číslo díluA83280A1
ModelkaA83280A1

9. UGREEN

#ad

Galaxy S23, iPad Pro,MacBook Pro,Surface pro/Surface Book atd., UGREEN USB C 312MB/S čtečka karet SD 4.0 čtečka karet USB C Micro SD adaptér hliník kompatibilní s iPhone 15 Pro Max

#ad
UGREEN #ad - Podpora čtení rozhraní uhs-ii typ paměťové karty: ugreen usb c čtečka karet podporuje čtení rozhraní uhs-ii typ sd paměťová karta, rychlost sběrnice může dosáhnout 312 mb/s, což je více než třikrát tolik než uhs-i, pokud používáte paměťovou kartu UHS-II pro záznam videa 4K a vyšších a vysokorychlostních sériových snímků, můžete se spolehnout na rychlejší rychlost přenosu dat pro lepší ZáZáZáZáZáZá.

Zasuňte usb-c konektor do přípojky přístroje. 15 cm dlouhá délka kabelu nabízí dostatek místa pro provoz této čtečky USB C. Hliníkový kryt chladicího materiálu: ugreen usb c sd card reader má lehké a odolné hliníkové pouzdro, když ve srovnání s plastovým pouzdrem běží vysokou rychlostí, které může zajistit, že vaše SD paměťová karta může udržovat nízkou teplotu, aby se zabránilo nadměrnému zahřívání a poškození paměťové karty, které ovlivňují efekt přenosu dat.

Přenos dat probíhá pouze ve dvou krocích a umožňuje současné čtení a zápis dvou karet rychlostí až 1052 MB/s. Kompatibilní s běžnými paměťovými kartami: SD 3. 0/4. 0, micro sdtf, sdxc, micro SDXC. Zasuňte paměťovou kartu do slotu na kartu této čtečky paměťových karet. Malý a praktický design konektoru: díky kompaktnímu designu konektoru si nemusíte dělat starosti, že konektor tohoto SD adaptéru zablokuje zbývající rozhraní přístroje.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.39
Délka2.32
Šířka1.34
Číslo dílu15251
Modelka15251
Záruka24měsíční záruční servis UGREEN

10. Lexar

#ad

MicroSDHC/SDXC paměťová karta LRW330U-BNBEG, až 170 MB/s čtení a zápisu, USB 3.2 Gen 1 čtečka karet, Lexar Micro SD čtečka karet, USB 3.0 čtečka paměťových karet pro UHS-I Micro SD kartu

#ad
Lexar #ad - Plug and play. Na čtečku karet lexar platí dvouletá záruka. Tečka karet lexar poskytuje až 10krát rychlejší než usb 2. 0, rychlé přenosové rychlosti UHS-I až 170 MB/s. Podpora paměťových karet micro-sd-/micro-sdhc/micro-sdxc pro rychlé a snadné čtení/zápis pro přenos souborů s fotografiemi, tabletu, videy a hrami z vašeho mobilního telefonu, digitálního fotoaparátu, dronu nebo herní konzole.

Díky elegantnímu, který odráží zbytek rodiny čtecích přístrojů Lexar, stylovému a minimalistickému designu, je tato čtečka kompaktní a přenosná pro snadné použití i na cestách. Není nutný žádný software. Navrženo se slotem micro sd push-to-play, jednoduše do ní zatlačte, abyste vložili paměťovou kartu a stiskněte pro větší pohodlí.

Všechny produktové designy lexar procházejí rozsáhlými testy v laboratořích Lexar Quality Labs, kvalita, aby byl zajištěn výkon, zařízeních s více než 1 100 digitálními zařízeními, kompatibilita a spolehlivost. Kompatibilní s USB 3. 0 a zpětně kompatibilní s USB 2. 0/1. 1. Usb 3.
ZnačkaLexar #ad
Výrobce‎Lexar Co.,LTD #ad
Výška0.37
Délka1.5
Šířka0.92
Číslo díluLRW330U-BNBEG
ModelkaLRW330U-BNBEG
Záruka2 roky