Top 10 Dirt Bike Helmet – Sports-Promotions

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Uvex

#ad

černá, Dětská přílba na kolo Uvex Kid 3, 51-55

#ad
Uvex #ad - Vícestupňové a anatomicky tvarované komfortní zapínání Uvex Monomatic lze otevřít a zavřít jen jednou rukou stlačením tlačítka.

Vysoce kvalitní, strukturovaný materiál pro optimální větrání. Vyjímatelné a pratelné speciální polstrování s antibakteriální úpravou. Eps je s polykarbonátovou skořepinou přímo stlačena do pevného celku. Lehká a velmi stabilní konstrukce helmy. Pokrokové systémy upevnění poskytují v každém směru na milimetry přesné přizpůsobení individuálnímu tvaru hlavy. Rychle přizpůsobitelný systém popruhů Fast Adapting System lze snadno a přesně nastavit na každý tvar hlavy.
ZnačkaUvex #ad
Výrobceuvex #ad
Výška6.69
Délka10.94
Hmotnost0.82
Šířka8.19
Číslo dílu0915
ModelkaS414819
Záruka2 roky výrobce

2. Uvex

#ad

Uvex Kid 3 cc – robustní cyklistická helma pro děti – individuální přizpůsobení velikosti – optimalizovaná ventilace – mechově zelená – matná písková – 51–55 cm

#ad
Uvex #ad - Vnější strana odolná proti nárazu a uvnitř absorbuje nárazy díky robustní vnější skořepině a vnitřní skořepině EPS. Vysoce kvalitní polstrování helmy ze strukturovaného materiálu pro lepší větrání – vyjímatelné a pratelné. Popruh fas lze snadno a plynule přesně přizpůsobit vlastnímu tvaru hlavy. Otevírání helmy jednou rukou díky anatomicky tvarovanému komfortnímu uzávěru Uvex Monomatic. Přesné přizpůsobení vlastnímu obvodu hlavy díky nastavitelnému systému Uvex IAS.
ZnačkaUvex #ad
Výrobceuvex #ad
Výška6.69
Délka10.94
Hmotnost0.79
Šířka8.19
Číslo dílu1615
ModelkaS4149721615
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. ALPINA

#ad

49-54 cm, ALPINA XIMO – lehká, bezpečná & nerozbitná cyklistická helma s volitelným LED světlem pro děti, ohnivý lesk

#ad
ALPINA #ad - Strategicky optimálně uspořádané větrací otvory udržují sluneční paprsky mimo hlavu, ale současně zaručují velmi dobré větrání. Optimální viditelnost díky volitelnému Multi-Fit Light. Plochá zadní část zvyšuje komfort v dětské sedačce a přívěsu. Reflexní prvky zajišťují vynikající viditelnost. Run system classic slide umožňuje trojrozměrné přizpůsobení hlavě.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Výška6.3
Délka12.99
Hmotnost0.48
Šířka9.06
Číslo díluA9711254
ModelkaA9711
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

4. Triple Eight

#ad

Triple Eight Unisex – Erwachsene Certified Sweatsaver Sporthelme, XL, Sunset

#ad
Triple Eight #ad - Um die richtige gre zu bestimmen, die einlagen sollten verwendet werden, messen sie bitte mit einem zentimeter oder einer schnur um den kopf herum, um die passform weiter zu passen. Enthält 2 sätze sweatsaver-innenschalen zur individuellen anpassung der passform. Hohe qualität.
ZnačkaTriple Eight #ad
VýrobceTriple Eight #ad
Výška22.05
Délka18.9
Hmotnost0.44
Šířka11.82
Číslo dílu3647
Modelka3647
ZárukaKeine garantie

5. O'NEAL

#ad

Větrací otvory pro proudění vzduchu a chlazení, O'NEAL | Helma na horské kolo | MTB Downhill | robustní ABS, ABS vnější skořepina | Fury Helmet Stage | dospělí | šedo-černá | velikost M

#ad
O'NEAL #ad - Pohodlí magnetický uzávěr o'neal fidlock vyrobeno v Německu pro snadné otevírání a zavírání jednou rukou. Kvalita vysoce kvalitní produkt značky o'NEAL | 50 let zkušeností v oblasti motocyklů, horských kol a motokrosů. Bezpečnost skořepina je vyrobena z ABS. Vlastnosti náhradní clony jsou u nás k dostání navíc. Materiál ultra plush vyjímatelná, polstrovaná vnitřní podšívka absorbující pot a pratelná.
ZnačkaO'NEAL #ad
VýrobceO'NEAL #ad
Výška10.43
Délka14.37
Hmotnost2.2
Šířka11.22
Číslo dílu0499-863
Modelka0499-863
ZárukaProduct Warranty

6. ABUS

#ad

Pro dívky a chlapce – šedá se vzorem koně, ABUS Dětská helma Smiley 3.0 – cyklistická helma s hlubokým tvarem, design vhodný pro děti a místo pro cop, velikost M

#ad
ABUS #ad - Hluboký tvar: cyklistická helma pro děti s dobrou ochranou šíje a spánkové oblasti a s přední hranou jako stínidlo pro ochranu obličeje. Viditelnost: reflexní prvky na helmě dítěte zajišťují větší viditelnost v silničním provozu.

Pro sponkovače uvnitř: výškově nastavitelný systém na zadní straně hlavy může vytvořit dostatek místa pro copánky – ideální pro děti s dlouhými vlasy. Stabilní a bezpečná: tvrdá pěna absorbující nárazy pěnová do nárazuvzdorné vnější skořepiny – metoda In-Mold vytváří trvalé spojení pro robustní přilbu. Nastavení velikosti: nastavovací kolečko pro dobré usazení – otáčením na nastavovacím kolečku se kroužek kolem hlavy přizpůsobí obvodu hlavy.

Dobré větrání: 4 přívody vzduchu a 4 větrací otvory v helmě zajišťují, že se dítě příliš nepotí – sítě proti hmyzu v přívodech vzduchu brání hmyzu. Detaily výrobku: dětská cyklistická přilba pro nejmenší – vč. Polstrování brady – údaj o velikosti v centimetrech odpovídá obvodu hlavy nositele.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška7.68
Délka13.19
Hmotnost0.53
Šířka9.84
Číslo dílu67253
Modelka67253
Zárukane

7. Uvex

#ad

Uvex Quatro, bezpečná MTB helma pro dámy a pány – individuální přizpůsobení velikosti – nastavitelný deštník – neonově žlutá – 56–60 cm

#ad
Uvex #ad - Dodatečná ochrana spodní části helmy díky druhé PC skořepině. Popruh fas lze snadno a plynule přesně přizpůsobit vlastnímu tvaru hlavy. Vysoce kvalitní polstrování helmy z funkčního materiálu – vyjímatelné, pratelné a rychleschnoucí. Integrovaný deštník chrání před oslněním a je individuálně nastavitelný. Optimální přizpůsobení obvodu hlavy díky nastavitelnému systému Uvex IAS a perfektní tvar díky anatomicky tvarovanému uvex wingu.
ZnačkaUvex #ad
Výrobceuvex #ad
Výška6.38
Délka12.91
Hmotnost0.68
Šířka6.38
Číslo dílu2017
ModelkaS4107752017
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. ALPINA

#ad

ALPINA CARAPAX 2.0 – lehká, 57–62 cm, stabilní a pohodlná cyklistická helma se sítí proti mouchám a antibakteriálním polstrováním, modrá matná, pro dospělé

#ad
ALPINA #ad - Záď a spánková partie se pro optimální ochranu v terénu táhnou hlouběji. Lehce chodící a přiléhavý run system Ergo Flex zaručuje nejvyšší možný komfort. Mřížka v předních větracích otvorech udržuje hmyz mimo hlavu. Spodní ochrana hran edge protect přilne díky Seamless Connection bez problémů na horní skořepinu. Výškově nastavitelné hledí zaručuje optimální ochranu.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Hmotnost0.73
Číslo díluA9725
ModelkaA9725388
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Uvex

#ad

Uvex hlmt 4 – lehká cyklistická helma pro děti – individuální přizpůsobení velikosti – optimalizovaná ventilace – růžovošedá – 51–55 cm

#ad
Uvex #ad - Popruh fas lze snadno a plynule přesně přizpůsobit vlastnímu tvaru hlavy. Přesné přizpůsobení vlastnímu obvodu hlavy díky nastavitelnému systému Uvex IAS. Aerodynamický design větrání s 10 větracími kanály. Vyjímatelné, pratelné polstrování helmy. Lehká konstrukce helmy při nejvyšší rázové pevnosti díky neoddělitelně spojené skořepině z vnitřní vrstvy EPS a vnější vrstvy polykarbonátu.
ZnačkaUvex #ad
Výrobceuvex #ad
Výška6.97
Délka0
Hmotnost0.55
Šířka8.58
Číslo dílu0615
ModelkaS4109800615
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Uvex

#ad

Uvex hlmt 4 cc – lehká cyklistická helma pro děti – individuální přizpůsobení velikosti – optimalizovaná ventilace – matná sunbee – 55–58 cm

#ad
Uvex #ad - Aerodynamický design větrání s 10 větracími kanály. Přesné přizpůsobení vlastnímu obvodu hlavy díky nastavitelnému systému Uvex IAS. Vyjímatelné, pratelné polstrování helmy. Lehká konstrukce helmy při nejvyšší rázové pevnosti díky neoddělitelně spojené skořepině z vnitřní vrstvy EPS a vnější vrstvy polykarbonátu. Popruh fas lze snadno a plynule přesně přizpůsobit vlastnímu tvaru hlavy.
ZnačkaUvex #ad
Výrobceuvex #ad
Výška6.81
Délka10.87
Hmotnost0.64
Šířka8.5
Číslo dílu0617
ModelkaS4109790617
ZárukaZáruka výrobce 2 roky