Top 10 Fire TV Cube – Klienty pro streamování médií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple 2021 TV 4K 64 GB

#ad
Apple #ad - Apple originální seriály a filmy od AppleTV+. Ip a12 bionic výrazně zlepšuje audio, video a grafiku, a tím i vaše hry a aplikace. 4k high frame rate hdr s dolbyVision pro plynulá, brilantní videa. Nejnovější informace o vysílání, filmech, sportu a živé televizi z oblíbených streamovacích služeb. Dolby atmos pro fascinující, prostorový zvuk.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška2.72
Délka5.81
Hmotnost1.83
Šířka6.05
Číslo díluMXGY2FD/A
ModelkaMXGY2FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

2. Apple

#ad

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet s pamětí 128 GB 3. generace

#ad
Apple #ad - Více způsobů, jak si užít tv s Apple Arcade, Apple Fitness+ a Apple Music. Incredible power with the A15 Bionic chip. Generace s usb-c můžeš svůj apple tv 4k zcela jednoduše ovládat pomocí dotykového clickpadu nebo jen svým hlasem.

Použijte airplay ke sdílení fotografií, videí a více ze svého iPhone, iPadu a Mac na televizoru. The latest shows, movies, sport and live TV, all in one place. Siri remote brings precise control with a touch enabled clickpad. Soukromý seznam sluchátek se dvěma sadami AirPodů. Použijte apple tv 4k také jako smart hub pro připojení a ovládání veškerého příslušenství Smart Home.

Pár s homepod mini pro hands-free control with Siri. Apple originální show a filmy z Apple TV+. S dodávaným siri remote 3. Apple tv 4k wlan přichází s pamětí 64 gb a apple tv 4k wlan + ethernet přichází s pamětí 128 GB a podporou sítě Thread.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost1.19
Šířka27.17
Číslo díluMN893FD/A
ModelkaMN893FD/A
ZárukaApple One (1) Year Limited Warranty

3. Apple

#ad

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi s pamětí 64 GB 3. generace

#ad
Apple #ad - Více způsobů, jak si užít tv s Apple Arcade, Apple Fitness+ a Apple Music. Pár s homepod mini pro hands-free control with Siri. S dodávaným siri remote 3. Generace s usb-c můžeš svůj apple tv 4k zcela jednoduše ovládat pomocí dotykového clickpadu nebo jen svým hlasem.

Použijte airplay ke sdílení fotografií, videí a více ze svého iPhone, iPadu a Mac na televizoru. Incredible power with the A15 Bionic chip. Apple tv 4k wlan přichází s pamětí 64 gb a apple tv 4k wlan + ethernet přichází s pamětí 128 GB a podporou sítě Thread.

Siri remote brings precise control with a touch enabled clickpad. Apple originální show a filmy z Apple TV+. Použijte apple tv 4k také jako smart hub pro připojení a ovládání veškerého příslušenství Smart Home. Soukromý seznam sluchátek se dvěma sadami AirPodů. The latest shows, movies, sport and live TV, all in one place.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Šířka27.17
Číslo díluMN873FD/A
ModelkaMN873FD/A
ZárukaApple One (1) Year Limited Warranty

4. Amazon

#ad

Fire TV Stick s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa s ovládacími tlačítky na televizi | HD streamovací zařízení český jazyk nelze zaručit

#ad
Amazon #ad - Podpora dolby atmos a zvuk v kvalitě domácího kina – vybrané skladby zajišťuje komplexní zvuk Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy pro dosažení ještě reálnějšího zážitku z televize. Poslech hudby – streamujte hudbu z amazon Music, Spotify a dalších.

Použijte tlačítko pro přehled programů a zjistěte, zprávy a sport s předplatnými ARD, co je k dispozici a kdy. Tisíce aplikací, prosieben, wow, prime video, alexa skills a programů – včetně Netflix, youtube, zdf, ard, disney+, DAZN a dalších. Obsahuje hlasové dálkové ovládání Alexa s tlačítky pro zapnutí/vypnutí a hlasitost. Jednoduché nastavení, zapněte televizor, nenápadné umístění – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, připojte k internetu a máte hotovo. Jednoduché a intuitivní použití – rychlý přístup k oblíbeným aplikacím, živé televizi a věcem, které nejvíce používáte, zcela jednoduše přes hlavní menu český jazyk nelze zaručit.

Mohou být účtovány poplatky za předplatné. Díky nastavení tlačítek můžete rovněž rychle aktivovat oblíbené aplikace. Ivá televize – sledujte své oblíbené obsahy z živé televize, zdf, dazn aj. Volně dostupné televize – sledujte filmy a další obsah s aplikacemi jako ARD, ZDF, Pluto TV, YouTube a další. Mohou být účtovány poplatky za předplatné.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.63
Délka5.56
Hmotnost0.1
Šířka1.5
Číslo dílu53-025595
ModelkaL5B83G
ZárukaZwei Jahre Garantie.

5. Amazon

#ad

Mit Unterstützung für Wi-Fi 6 sowie Streaming in Dolby Vision/Atmos und HDR10+, Der neue Amazon Fire TV Stick 4K

#ad
Amazon #ad - Alexa-sprachfernbedienung – zum schnellen finden, schalte deinen Fernseher an und aus und stelle die Lautstärke ein, Starten und Steuern von Inhalten mit deiner Stimme. Mehr möglichkeiten mit deinem smart home – steuere kompatible Geräte wie Kameras, Leuchten und mehr.

Fortschrittliches 4k-streaming – die neueste Generation unseres beliebten 4K-Sticks sorgt für Entertainment auf hohem Niveau und bietet eine noch bessere Streaming-Leistung. Grenzenlose unterhaltung – streame tausende filme und Serien. Ruf mit den voreingestellten Tasten deine Lieblings-Apps auf, und all das mit nur einer Fernbedienung. Wi-fi-6-unterstützung – für ein ruckelfreies 4K-Streaming-Erlebnis, selbst wenn andere Geräte mit deinem Router verbunden sind. Drück einfach die alexa-Taste, um nach dem Wetter zu fragen oder das Licht zu dimmen.

Ein cineastisches erlebnis – genieße brillantes 4K Ultra HD, mit Unterstützung für Dolby Vision, HDR10+ und immersives Dolby Atmos-Audio. Du kannst deine lieblingsinhalte von Netflix, Prime Video, Disney+ und vielen mehr abspielen. Kostenloses streaming – greife auf tausende kostenlose Filme und Serienepisoden von beliebten werbefinanzierten Streaming-Apps wie Amazon Freevee, Twitch und Pluto TV zu. Möglicherweise fallen Abonnementgebühren an.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.55
Délka4.27
Hmotnost0.1
Šířka1.18
Číslo dílu53-033180
ModelkaM3N6RA

6. Amazon

#ad

Dálkový ovladač Fire TV Stick Lite s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa Lite bez ovládacích tlačítek TV | HD streamovací zařízení

#ad
Amazon #ad - Poslech hudby – streamujte hudbu z Amazon Music, Spotify a dalších poskytovatelů. Jednoduché nastavení, zapněte televizor, nenápadné umístění – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, připojte k internetu a hotovo.

-. -. Vyhledejte a spusťte vysílání prostřednictvím různých aplikací zcela jednoduše pomocí hlasu český jazyk nelze zaručit. Neomezená zábava – můžete streamovat tisíce filmů a seriálových epizod Netflix, WOW, YouTube, Prime Video, Disney+ a mnoho dalších a mít přístup k milionům skladeb. Stiskněte a zeptejte se alexy. Ovládejte svůj kompatibilní smart home – zeptejte se alexa na počasí nebo ji požádejte o stmívání světla, zobrazování živých obrázků z podporovaných kamer, streamování hudby aj.

Fire tv stick – vychutnejte si rychlé streamování ve Full HD. S hlasovým dálkovým ovládáním Alexa Lite. -. Perfektní pro začátečníky – sledujte s aplikacemi ARD, ZDF, Pluto TV, YouTube a dalšími filmy a seriály. Ivá televize – sledujte svůj oblíbený obsah z živé televize, ZDF, zprávy a sport s ARD, DAZN a další.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.49
Délka3.38
Hmotnost0.07
Šířka1.18
Číslo dílu53-027140
ModelkaS3L46N

7. Google

#ad

Chromecast s Google TV HD – streamuj zábavu pomocí dálkového ovládání s rozpoznáváním hlasu na svém TV – sledování filmů a seriálů

#ad
Google #ad - Lze nastavit také dobu přehrávání a spánku. Pomocí tlačítka google assistant na dálkovém ovládání můžeš vyhledávat určité seriály, žánry, umělce nebo hudbu – hlasovým příkazem.

S dětským profilem má tvoje rodina přístup k obsahu, který si užijete všichni. Možnost personalizovaných návrhů na základě tvých předplatných, průběhu a zakoupených obsahů. Vodní obrazovka ti ukáže filmy a seriály ze všech kompatibilních služeb na jednom místě. Připoj zařízení chromecast k portu hdmi na televizoru, připoj se k wlAN, připoj se ke zdroji proudu, stáhni si aplikaci Google Home na kompatibilním mobilním zařízení a můžeš streamovat. Tak už nemusíš přepínat mezi aplikacemi.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška0.49
Délka6.39
Hmotnost0.13
Šířka2.41
Číslo díluGA03131-DE
ModelkaGA03131-DE
Záruka2 roky výrobce

8. Google

#ad

Seriály nebo Netflix v kvalitě až 4K HDR. Jednoduché nastavení, Chromecast s Google TV 4K přináší zábavu prostřednictvím hlasového vyhledávání na TV. Streamuj filmy

#ad
Google #ad - Více než 400 000 filmů a seriálů a miliony hudebních skladeb dostupných prostřednictvím oblíbených poskytovatelů streamování. Ekni jednoduše: „hej google, žánru, přehrávat hudbu nebo přijímat odpovědi přímo na displeji.

Vodní obrazovka ti ukáže filmy a seriály ode všech poskytovatelů streamingu na jednom místě. Upozornění: používání počítače k nastavení zařízení chromecast již není podporováno. Rychlé streamování a křišťálově čistý obraz se zářivými barvami HDR a kvalitou až 4K. Ovládání hlasovým příkazem. Neomezená zábava. Aplikace google home je kompatibilní s následujícími mobilními zařízeními: android telefon s Android 8.

0 nebo vyšší. Android tablet s Android 8. 0 nebo vyšší. Iphone nebo iPad s iOS 14. 0 nebo vyšší. Dálkové ovládání nemáš po ruce? přes další reproduktory a displeje google assistant můžeš televizi ovládat hlasovým příkazem. Pokud při hledání google objevíš zajímavé seriály nebo napínavé filmy, můžeš si je uložit do svého seznamu záložek a později je snadněji znovu najít. Ekni například: „Hej Google, zapni televizor.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška1.16
Délka11.18
Hmotnost0.24
Šířka3.9
Číslo díluGA01919-DE
ModelkaGA01919-DE
Záruka2 roky výrobce

9. Google

#ad

Seriály nebo Netflix v kvalitě až 4K HDR. Jednoduché nastavení, Chromecast s Google TV 4K přináší zábavu prostřednictvím hlasového vyhledávání na TV. Streamuj filmy

#ad
Google #ad - Dné přepínání, jednoduché streamování. Ekni například: „Hej Google, zapni televizor. Eský jazyk nelze zaručit podle výběru čtenářů chip 2020 je Google Assistant „nejoblíbenějším hlasovým asistentem“. Doporučení pouze pro tebe. Nemusíte pro svůj program přepínat mezi různými aplikacemi a hledat.

Tvůj hlas to říká. Ovládání hlasovým příkazem. Pokud při hledání google objevíš zajímavé seriály nebo napínavé filmy, můžeš si je uložit do svého seznamu záložek a později je snadněji znovu najít. Obsahy pro pozdější uložení. Vodní obrazovka ti ukáže filmy a seriály ode všech poskytovatelů streamingu na jednom místě. Stiskni tlačítko google assistant na dálkovém ovládání a nech vyhledat určité skladby nebo vybírej podle nálady, měnit vstupní zdroj, co si mám prohlédnout?“český jazyk nelze zaručit Pomocí dálkového ovládání můžeš regulovat hlasitost, žánru, umělce nebo jiných kritérií.

Ekni jednoduše: „hej google, přehrávat hudbu nebo přijímat odpovědi přímo na displeji. Neomezená zábava. Můžeš dostávat personalizovaná doporučení na základě propojených předplatných, průběhu a zakoupeného obsahu. Streamování bez hranic. Rychlé streamování a křišťálově čistý obraz se zářivými barvami HDR a kvalitou až 4K.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.24
Šířka0
Číslo dílusa-foxx-152
Modelkasa-foxx-152
Záruka2 roky výrobce

10. Amazon

#ad

Certifikovaný a renovovaný, hlasovým dálkovým ovládáním Alexa s ovládacími tlačítky TV, Fire TV Stick 4K

#ad
Amazon #ad - Jednoduché a intuitivní použití – rychlý přístup k vašim oblíbeným aplikacím, živému televiznímu vysílání a věcem, které nejvíce používáte, zcela jednoduše přes hlavní nabídku. Ovládejte svou kompatibilní chytrou domácnost – zeptejte se technologie Alexa na počasí nebo ji požádejte, zobrazila záběr z podporovaných kamer, aby ztlumila světlo, streamovala hudbu aj.

Mohou být účtovány poplatky za předplatné. Jednoduché nastavení a dostatečně malé, zapněte televizor, aby bylo možné nenápadně umístit kamkoliv – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, připojte k internetu a hotovo. Zvuk v kvalitě domácího kina s dolby atmos – u vybraných titulů zajistí technologie prostorového zvuku Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy ještě reálnější zážitek ze sledování televize. Neomezená zábava – můžete streamovat více než tisíc filmů a seriálů ze služeb netflix, prime video, WOW, YouTube, Disney+ český jazyk nelze zaručit a mnoha dalších a mít přístup k milionům skladeb.

Ivé televizní vysílání a televize zdarma – sledujte živé televizní vysílání, pluto tv, zdf, dazn český jazyk nelze zaručit aj. Využijte bezplatné streamování ard, zdf, zprávy a sport s předplatným ARD, YouTube český jazyk nelze zaručit aj. Pomocí jednoho dálkového ovládání zapnete a vypnete svá zařízení a nastavíte hlasitost. Zážitek pro milovníky kina – sledování televize v brilantním 4K Ultra HD, s podporou Dolby Vision, HDR a HDR10+.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.55
Délka4.27
Hmotnost0.12
Šířka1.18
Číslo dílu53-027001
ModelkaE9L29Y