Top 10 Freundschaftsarmbänder Selber Machen – Sady pro výrobu šperků pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tomylv

#ad

Tomylv Geschenke für Mädchen, Schmuck Basteln Mädchen 8 10 Jahre Armbänder Selber Machen Einschulung Mädchen Bastelset, Charm Armband Kit Kinder Spielzeug Mädchen Geschenke 5 6 7 8 9 10 11 12 Jahre

#ad
Tomylv #ad - Gut verarbeitet und einfach zu installieren: das schmuckherstellungsset besteht aus hochwertigen, die nicht leicht verblasst, und Kinder können ganz einfach atemberaubende verzierte Armbänder herstellen, indem sie einfach die Endkappen entfernen, Perlen und Anhängern aus langlebiger Versilberung, glatten Schnüren, sodass das Armband lange Zeit großartig aussieht.

Kinder können auch ihre eigenen Schmuckarmbänder als Geschenk für Freunde herstellen. Das set bietet viele verschiedene Arten von Anhängern, Perlen einfädeln und die Endkappen festschrauben. Perfektes geschenk für mädchen: kinderschmucksets für mädchen werden in einer schönen box geliefert, 8- und 9-Jährige als Geburtstagsgeschenk für 10-, Thanksgiving- und Weihnachtsgeschenke für Mädchen und Geschenkideen für 5-, weihnachtsstrumpffüller, 7-, 6-, perfekt als Adventskalender, 11- und 12-Jährige Mädchen. Dieses diy-handwerk kann auch eine unterhaltsame Gruppenaktivität sein. Es ist für mädchen geeignet, Ideen und Freude auszutauschen. Durch die verstellbare länge des Armbands kann jedes Mädchen die richtige Größe für sich finden.

Diy charm armband kit: durch die herstellung exquisiter armbänder von hand können kinder nicht nur ihre praktischen Fähigkeiten verbessern, gemeinsam ein personalisiertes Armband herzustellen, die Freundschaft zu stärken, gemeinsam an der Party teilzunehmen, sondern auch Geduld und Selbstvertrauen fördern. B. Verstellbare armbänder und halsketten: das set enthält 3 starke nylonketten und 3 wunderschöne versilberte Schlangenkettenarmbänder, deren Länge je nach Bedarf angepasst werden kann; Kinder können verschiedene Perlen und Anhänger verwenden, um einzigartige Armbänder zu entwerfen.
ZnačkaTomylv #ad
VýrobceTomylv #ad
Výška1.18
Délka5.12
Šířka4.72
Číslo dílu001
Modelka001

2. Mudo nest

#ad

Krabička, sada s Y Loom, DIY, gumičky s příslušenstvím, sada pro chlapce a dívky, gumičky, dárek, Mudo nest Sada 20 000+ Loom pásků, náramky, 19 000 pestrých náramků Loom pro děti, Loomband, 38 barev

#ad
Mudo nest #ad - Vícebarevná sada loom pásek xxl19 000+ kvalitních gumiček loops, 500 s-clips, 2 y loom, 12 háčků na zip, 2 nálepky, 4 svorky, 36 přívěsků, 185 barevných perel, 50 abc korálků, 5 střapců, 4 háčkovací jehlice. Tyto krásné gumové pásky v různých barvách lze splétat na více než 380 náramků.

Se sadou loom band mohou být děti kreativní také společně se svými rodiči a přáteli. S gumovými pásky a příslušenstvím mohou děti vyrábět celou řadu krásných věcí, vánoční dekorace a mnoho dalšího. Perfektní dárek a přenosná krabička loomband box sada pro dívky a chlapce je perfektním dárkem na Vánoce, narozeniny atd. Emínky loom jsou uloženy v průhledném plastovém kufru, Nový rok, dětský den, aby se snadno přepravovaly a skladovaly. Tato sada gumiček na náramky se skládá z 38 různých barev gumového pásku.

Praktická práce a týmová prácesada gumových pásků pro tkalcovský stav pro náramky podporuje řemeslné dovednosti, týmovou práci dětí a brání tomu, aby se staly závislými na mobilních hrách nebo televizních programech. Kreativita a představivost a koncentracesada loom band podporuje barevné znalosti dětí, jako jsou náramky, přívěsky do tašky, ozdoby do vlasů, náhrdelníky, prsteny, zlepšuje koordinaci očí a rukou a podněcuje fantazii a kreativitu. Svou fantazii můžete použít kdykoli a kdekoli chcete.
ZnačkaMudo nest #ad
VýrobceMudo nest #ad
Výška1.97
Délka13.78
Hmotnost1
Šířka8.66
Číslo díluL20000
Modelkaloombands-003a

3. Inscraft

#ad

Loom Bänder Set, 200 Perlen, 3 Haarspangen, Armbandweberei für Kinder, 5 Quasten, Aufkleber, 52 ABC-Perlen, Inscraft 11900+ Gummibänder, 11.000+ Loom Bänder, 5 Häkelnadeln, 600 Clips

#ad
Inscraft #ad - 28 verschiedene farben sie erhalten 28 verschiedenfarbige gummibänder. Mit unserem bunten bänder-set können sie viele lustige Dinge wie Armbänder, Halsketten, Haarbänder, Taschenaccessoires und viele andere Ornamente kreieren. Super dehnbar, frei von Latex, weich und langlebig.

Bestes geschenk für kinderdie bunten gummibänder sind ein tolles geschenk für weihnachten, Valentinstag, vor allem eine beliebte Eltern-Kind-Aktivität, Neujahr, Geburtstag usw.11. 900+ gummibänder 11. 000 hochwertige gummibänder + 600 s-clips + 200 perlen + 52 abc-perlen 2 von jedem Buchstaben + 10 Rucksackhaken + 5 Quasten + 5 Häkelnadeln + 3 Haarspangen + ABC-Aufkleber und digitale Aufkleber. Inspirieren sie kreativität: dieses gummiband-set kann ihre kreativität anregen.

Jede farbe befindet sich in einem separaten Fach, 6 x 22, 9 x 5, so dass es einfach ist, alle Gummibänder organisiert und ordentlich zu halten. Garantierte Sicherheit für Kinder. Es ist auch eine ausgezeichnete Wahl für die DIY-Handwerk Liebhaber. Weitere wunderbare Spielmöglichkeiten warten auf Ihre Entdeckung! Der durchsichtige kunststoff-Aufbewahrungskoffer hat einige herausnehmbare Trennwände für unterschiedliches Zubehör. Die gummibänder sind im Labor getestet, Blei und Phthalaten.
ZnačkaInscraft #ad
VýrobceInscraft #ad
Hmotnost1
Číslo díluRLK28

4. Tomylv

#ad

8, dárky pro dívky, 7, 10 let, Tomylv Dárky pro dívky 5-13 let, 9, sada náramků, náramky, kreativní sada pro děti od 6 let, šperk pro dívky, velikonoční dárky 6

#ad
Tomylv #ad - Děti mohou pozvat partnera nebo rodiče, sdíleli výsledky výroby a zábavu a podporovali vzájemné city. Může to být také zábavná party řemesla pro dívky. Tyto náramky pro dívky jsou dobré kvality a jsou vhodné i pro ženy. Rozmanité druhy a barvy mohou získat přízeň dětí, aby tak rychle neztratily zájem o jednotlivé produkty.

Výroba exkluzivních náramků může zlepšit vaše praktické schopnosti a sebedůvěru. Dárek pro dívky: dárky pro dívky ve věku 5–13 let, skvělé narozeninové dárky pro dospívající dívky: skvělý dárek pro dívky, které mají rádi šperky. Po navlékání perel jednoduše znovu našroubujte koncový kryt. Hračky pro dívky ve věku 6-8 let. Exkluzivní řemeslné zpracování a snadné použití: odstraňte koncový uzávěr. Sada pro výrobu ozdobných náramků obsahuje celou řadu perel, které jsou oblíbené u dětí.

Sada náramků s jednorožcem/mořská panna: 20 postříbřených kovových perel, 20 x barevné perly duha, 20 x perly s přívěsky, typ krystalu, 3 nastavitelné postříbřené náramky z hadí kosti a 3 přívěsky na řetízky, dívčí náramek pro výrobu šperků. Změňte perly nebo barevné kombinace náramkových přívěsků a vytvořte jedinečné náramky. Dné nářadí, žádné lepidlo, cca 25 cm dlouhé, žádný nepořádek. Prémiové dárky, snadné nošení: sada pro výrobu náramků se dodává v roztomilé krabičce, ve které lze perly pohodlně uložit a uložit a zamezit ztrátě.
ZnačkaTomylv #ad
VýrobceTomylv #ad
Výška1.18
Délka5.51
Šířka5.12
Číslo díluHW00765
ModelkaHW00765

5. LEGO

#ad

Hračka s třpytivými kamínky a kamínky Minnie, DIY sada šperků pro děti, LEGO Kreativní sada náramků DOTS 41947 Disney Mickys, sada 5 v 1

#ad
LEGO #ad - S touto veselou sadou pro kutily na výrobu náramků mohou mladí návrháři procvičovat své výtvory a pak je sdílet nebo nosit. V sadě najdete také snadno srozumitelnou designovou inspiraci. Děti si mohou rozložit barevné náramky lego dots a nasunout kamínky zdobené Mickeym & Friends, přesně tak, jak chtějí vyjádřit svou náladu a kreativitu.

Tato sada lego dots funguje sama, aby byla originální, děti si ale mohou náramky zkrášlit také doplňkovými sadami DOTS k dostání samostatně. Přizpůsobitelná sada hraček s robustními náramky a barevnými kamínky je perfektní pro sólové hry nebo zábavu s přáteli a je skvělým dárkem nebo překvapením pro všechny fanoušky kutilství nebo Mickey od 6 let.

Tato sada pro tvoření náramků na hraní pro děti obsahuje 5 nastavitelných náramků v různých barvách a barevné, třpytivé prvky a kameny zdobené Mickey Mouse & Friends. Děti nadšené kutilství si mohou vybrat klasický červený, bílý a černý styl Mickey nebo odvážnější, barevnější a pokud si to rozmyslí – náramky lze kdykoli upravit.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška8.86
Délka9.06
Šířka1.97
Číslo dílu41947
Modelka41947
Záruka2 roky výrobce

6. LEGO

#ad

Malý dárek pro dívky od 6 let, kreativní hračka, LEGO Náramek s jednorožcem 41802 Dots, DIY sada šperků s třpytivými kameny pro děti

#ad
LEGO #ad - Díky snadno pochopitelným podnětům je sada šperků skvělou kreativní hračkou pro všechny děti, které milují fantazii. S kovovými dlaždicemi s jednorožci a opalizujícími křídly a "diamantovými" prvky můžete zdůraznit zvláštní akcenty.

Robustní náramek na hraní lego dots lze použít jako nečekaný dárek s jednorožcem pro dívky nebo jako malé narozeninové překvapení pro děti od 8 let. Tuto kreativní sadu pro náramky lze vytvořit přímo z kornoutu a děti ji mohou kdykoli a všude ozdobit a upravit tak, aby vyhovovala své vášni, outfitu nebo náladě. Tato sada šperků lego dots s jednorožcem obsahuje nastavitelný náramek v purpurové barvě a mnoho pestrých, třpytivých a tematických kamenů na oslavu oblíbené fantazie dětí.

Své designy můžete rozšířit pomocí doplňkové sady LEGO DOTS třpytivý pracht 41803 k dostání samostatně. Děti rozloží náramek na hraní diy a vytvoří design s barevnými a třpytivými dlaždicemi.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška1.38
Délka3.07
Hmotnost0.09
Šířka10.79
Číslo dílu41802
Modelka41802

7. Hama

#ad

Hama Perlen 3709 Kreativbox Accessoires mit ca. 2.400 bunten Midi Bügelperlen mit Durchmesser 5 mm, Stiftplatte und Zubehör, kreativer Bastelspaß für Groß und Klein, inkl. Bügelpapier

#ad
Hama #ad - Enthält perlen der größe midi mit 5 mm durchmesser, diese sind empfohlen für das Basteln mit Kindern ab 5 Jahren, das Bügeln sollte ein Erwachsener übernehmen.

Bastel set mit ca. Bastelperlen sind vielseitig einsetzbar und eignen sich für die Herstellung von Pixel Bildern, kleinen Figuren oder zum Stecken, Nähen und Fädeln. Das basteln mit steckperlen fördert Konzentration, Feinmotorik und Kreativität auf spielerische Art und Weise. Original hama bügelperlen und Zubehör sind aus unbedenklichen Kunststoff frei von Weichmachern wie BPA und Phthalaten. 2. 400 bunten midi hama perlen in verschiedenen Farben, 4 Hama Juwelen, eine Sortierbox, Motivvorlage, Zubehör und eine sechseckige Steckplatte.
ZnačkaHama #ad
VýrobceMalte Haaning Plastic A/S, DK #ad
Výška9.65
Délka1.18
Hmotnost0.77
Šířka12.6
Číslo dílu3709
Modelka10.3709
ZárukaKeine Garantie

8. MELLIEX

#ad

Krabička, gumové pásky Loom, kreativní krabička, startovací sada, pro vlastní výrobu, gumová páska, DIY, dětské náramky, MELLIEX Sada 5000 kusů náramků Loom, náhrdelníky

#ad
MELLIEX #ad - Lze vyrábět přívěsky, náramky, náhrdelníky, náušnice, malá zvířátka atd. Vícebarevné – gumové pásky loomband obsahují 24 různých barev gumových pásků. Je to nejlepší volba jako dárek.

Interaktivita – sada s gumovými pásky umožňuje dětem koordinaci rukou a očí a praktické dovednosti, aby rozšířila fantazii dítěte. Zlepšuje také interakci mezi rodiči a dětmi nebo mezi dětmi a dětmi. Je vhodný pro vlastní tvorbu webových kreací. Pohodlné pro vlastní výrobu – diy gumový pásek obsahuje různé díly příslušenství, perly, háčky na batoh, přívěsky, mezi nimi i tkalcovské stavy Y, střapce, háčky, pokyny atd.

Vysoká kvalita – sada náramků loom je vyrobena z gumy a plastu, je bezpečná a netoxická a nebledne snadno. Ideální dárek – tuto sadu náramků loom můžete dát svému dítěti, příteli nebo sousedovi jako dárek k narozeninám, na party, Vánoce a Nový rok. Děti je mohou bezpečně používat.
ZnačkaMELLIEX #ad
VýrobceMELLIEX #ad
Číslo dílu5000*Loom Bands
Modelka5000*Loom Bands

9. Bandai

#ad

Sada Rainbow Loom Combo

#ad
Bandai #ad - Mit dem rainbow loom combo set loomi pals kannst du zahlreiche Armbänder herstellen, deren Größe und Farben vollständig anpassbar sind! Der Webrahmen kann von Kindern ab 7 Jahren problemlos und selbstständig bedient werden. Zudem sind sie mit dem speziell angepassten Haken mit Metallspitze oder auch mit bloßen Händen leicht zu handhaben.

Und mit dem happy loom zubehör ist es sogar noch einfacher, Armbänder direkt mit den Händen herzustellen und deine Bastelwerkstatt überallhin mitzunehmen! Das set enthält sogar tüten, damit die Kinder sich gegenseitig Geschenke machen, oder ihre Kreationen miteinander tauschen können! Es können mehrere webrahmen zusammengesetzt werden, um breitere Schmuckstücke oder verschiedene Formen herzustellen. Die gummibänder sind strapazierfähig, aus Gummi und latexfrei.

Die armbänder lassen sich mit den im Set enthaltenen Charms und Perlen individuell gestalten. Dieses armbandherstellungsset beinhaltet: 1 rainbow loom webrahmen, 60 charms, 2 Happy Looms, 12 Geschenktüten, 2 Haken, 150 G-Clips, 2300 latexfreie Gummibänder, 300 perlen, eine Schritt-für-Schritt-Anleitung. Charms sind kleine figuren, die den schmuck noch einzigartiger und niedlicher machen! Eine gesellige aktivität, bei der die kinder schmuck für sich selbst oder für ihre Freunde herstellen können.
ZnačkaBandai #ad
VýrobceBandai #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluCD00102
ModelkaCD00102
Záruka2 roky záruka

10. Zocipro

#ad

Sada korálků pro dívky. 12608 kusů 3 mm pestré skleněné perly, korálky pro náramky, sada pro kutily pro dospělé/děti s 300 perlami s, náramky pro vlastní výrobu, Zocipro Sada korálků k navlékání

#ad
Zocipro #ad - Ideální dárektato sada skleněných korálků na výrobu náramků je ideálním dárkem pro přátele a členy rodiny k narozeninám, promocím, Valentýnu, dni matek, Vánocům a jiným svátkům. Můžete si také sami vyrobit jedinečné šperky. Pestré perly mohou upoutat pozornost dětí a podněcovat jejich zvědavost při vytváření vlastních šperků.

Seznam balení3 mm 12000 kusů mini skleněných korálků, 1 pinzeta, 5 přívěsků na mušle, 1 cívka, 1 nůžky, 50 otevřených ohybových kroužků, 50 bílých perel, 300 kusů korálků s písmeny a-z na náramky, 20 kusů žlutých perel se smajlíkem, náušnice a náušnice vždy po 5 ;20 karabina uzávěr, 100 zlatých kovových přívěsků, 50 zlatých kalot. Vzhledem k malé velikosti příslušenství musí děti do 5 let doprovázet rodiče, lesklého a lesklého, trvanlivého a nerozbitného skla, aby se zabránilo zbytečným problémům. Jako dárek pro dobré přátele. Barevné skleněné korálky k navlékání všech 24 barevných perel je tříděno podle barev a zabaleno ve 24 malých mřížkách v plastové krabičce.

Perly jsou vyrobeny z nich také přívěsky, mobilní telefony, kterými můžete ozdobit své vlastní batohy, přívěsky, náhrdelníky, náušnice, oblečení atd. Sada náramků si vyrobte samize skleněných perel k navlékání lze vyrobit náramky přátelství, řetízky na nohu atd. Náramek 3mm sada korálků diy sada náramků pro výrobu náramků je vyrobena z hladkého, šetrné k životnímu prostředí a nevybledne, jednotné barvy, vhodné pro výrobu DIY šperků/náramků pro začátečníky i profesionály.
ZnačkaZocipro #ad
VýrobceZocipro #ad
Číslo díluHBT-HK034