Top 10 Garten Spielgeräte – Tělocvičné sady a houpačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SELEWARE

#ad

Modrá, Playground Swing Set Safety příslušenství Rukojeti 2 kusy, SELEWARE Plastová madla pro bezpečnostní herní madla, madla pro rukojeti příslušenství venkovní hračka domeček na stromě domeček na hraní

#ad
SELEWARE #ad - Safety handles lze použít uvnitř na barevném lůžku nebo v domech na venkovním stromu, playhouses, climbing frame, plot. Chraňte své děti v bezpečí.
ZnačkaSELEWARE #ad
VýrobceSELEWARE #ad
Výška2.87
Délka0.39
Hmotnost0.66
Šířka9.65
Číslo díluSWHD-002-2P
ModelkaSWHD-002-2P-BL-CA

2. h2i

#ad

H2i 2 kusy držadel hrací věž a prolézačky | dětská rukojeť z plastu pro dům na kůlech a palandu | úchyty na hřiště odolné vůči povětrnostním vlivům | vč. upevňovacího materiálu | příslušenství pro

#ad
h2i #ad - Příslušenství do herního domu: rukojeti jsou vzhledově atraktivní a propůjčují vaší hrací věži nebo palandě vzhled vhodný pro děti – perfektní příslušenství pro hřiště ve vlastní zahradě.

Perfektní velikost: s délkou cca 24 cm a výšce cca 6, 5 cm jsou rukojeti ideální pro malé dětské ruce od 3 let. Snadná montáž: díky dodávanému upevňovacímu materiálu, který se skládá ze šroubů a krytek, lze rukojeti snadno a rychle namontovat. Bezpečné držení: držadla poskytují bezpečné držení na herní věži, prolézačce nebo vysoké posteli – pro bezstarostný a hravý zážitek z lezení. Odolné vůči povětrnostním vlivům a robustní: rukojeti jsou vyrobeny z HDPE vstřikované plasty odolné proti povětrnostním vlivům a lze je proto bez obav používat venku.
Značkah2i #ad
Výrobceh2i #ad
Výška2.36
Délka0.79
Šířka9.45
Číslo dílu2 x griff-blau

3. Unbekannt

#ad

Vč. šroubů s krytky, Rack tyč červená, 90 cm dlouhá

#ad
Unbekannt #ad - Pouze pro soukromou oblast! vhodný kryt červeného kulatého dřeva pro Ø 10 až Ø 16 cm rovněž v programu. S pozinkovanými šrouby na klíče a červenými krytky. Z práškovaného kovu, barva: červená. Rozměry šroubovacích uzávěrů: 5 x 50 x 130 mm. Rozměry: Ø 33 mm, délka 90 cm.
ZnačkaUnbekannt #ad
VýrobceGK #ad
Výška35.43
Délka1.3
Hmotnost4.85
Šířka1.3
Číslo dílu70512

4. Gartenwelt Riegelsberger

#ad

Gartenwelt Riegelsberger Multifunkční lichoběžníkový lichoběžník k zavěšení dětská houpačka hrací pomůcka gymnastický nástroj sada 2 ks

#ad
Gartenwelt Riegelsberger #ad - Rozsah dodávky: 2dílná sada lichoběžníků ze dřeva. Testováno podle evropské normy 71–8 a schváleno výhradně pro soukromé použití | PP lana hnědá, Ø 10 mm / lano nastavitelné cca 90 až cca 170 cm. Pro výšku houpačky: 2, 05 – 2, 50 m | nosnost až 70 kg. 2 kusy sada lichoběžník z tvrdého dřeva Ø 3, 5 x d 58 cm. Gartenwelt riegelsberger" je registrovaná slovní značka s registračním číslem 015610819.
ZnačkaGartenwelt Riegelsberger #ad
VýrobceGartenwelt Riegelsberger #ad

5. HOQ

#ad

Domky na hraní a věže na hraní – žlutá, HOQ 1 pár prémiových držadel – 2 kusy kvalitních plastových rukojetí – madla 240 × 75 mm – pro domy na kůlnách, vysoké postele

#ad
HOQ #ad - Přikládáme velký důraz na kvalitní materiály a nejlepší zpracování. Naše bezpečnostní rukojeti jsou k dostání v různých barvách. Naše rukojeti na hřiště o rozměrech 240 x 75 mm nabízejí dobrou přilnavost díky ergonomickým plochám rukojeti a jsou zatížitelné až 50 kg.

Vše pro jednoduchou a rychlou aplikaci. Dodáváme vám praktická držadla včetně šroubů a krycích klapek. Vyberte si z červené, světle zelené, světle modré, fialové, růžové, oranžové, žluté, tmavě zelené, tmavě modré, šedé a černé nebo je vzájemně kombinujte. Naše barevné rukojeti hoq se perfektně hodí pro všechny dětské hrací přístroje jako například prolézačky a houpačky nebo domy na stromech. Vysoce kvalitní držáky jsou vhodné pro vnitřní i venkovní prostory, protože jsou vyrobeny z PP odolného vůči povětrnostním vlivům.
ZnačkaHOQ #ad
VýrobceHOQ #ad
Výška2.95
Délka9.45
Šířka2.95
Číslo dílu100210840
Modelka100210840GE

6. HUDORA

#ad

Zahradní houpačka zatížitelná do 100 kg, HUDORA Hnízdní houpačka 90 cm, modrá

#ad
HUDORA #ad - Výškově stavitelné lano od 150 do 200 cm. S bezpečným do sebe uzavřeným závěsným systémem. Z vysoce kvalitního PP.
ZnačkaHUDORA #ad
VýrobceHUDORA #ad
Výška2.17
Délka35.43
Hmotnost8.82
Šířka35.43
Číslo dílu72126/01
Modelka72126/01
ZárukaVýkon pušky.

7. Small Foot

#ad

10883 Toys, zelená, pro děti od 3 let, small foot Držadla pro prolézačky z robustního materiálu odolného proti povětrnostním vlivům, normální

#ad
Small Foot #ad - Individuálně a snadno se montuje. Z robustního, materiálu odolného proti povětrnostním vlivům pro dlouhotrvající zábavu ze hry. Poskytují nezbytné, bezpečné držení při prvních pokusech o cvičení. Měkké vruby se perfektně hodí pro dětské ruce při hraní. Vhodné na prolézačky nebo do domu.
ZnačkaSmall Foot #ad
VýrobceSmall foot by Legler #ad
Výška1.18
Délka9.45
Hmotnost0.49
Šířka3.15
Číslo dílu10883
Modelka10883
Záruka0.

8. Gartenpirat

#ad

Držadla modrá příslušenství hrací zařízení sada se 2 rukojeťmi pro děti Gartenpirat®

#ad
Gartenpirat #ad - Rozměry cca 247 x 68 mm. K upevnění na dřevěné díly. Plastové rukojeti – sada se 2 kusy Gartenpirat. Barva: modrá. Odolná proti povětrnostním.
ZnačkaGartenpirat #ad
VýrobceGartenpirat #ad
Hmotnost1.1
Číslo díluGP1878

9. GO!elements

#ad

Vč. upevňovacího materiálu | vnitřní lezecké kameny pro lezeckou stěnu | dětské boulderové kameny barevné pro hrací věž se šrouby, Sada 15 kusů lezeckých rukojetí GO!elements pro děti outdoor

#ad
GO!elements #ad - Elements boulder lze použít všude doma. Příslušenství: 30 x šroubů m8x40 pozinkované, podložky a zarážecí matice. Bezpečné – zábava a napětí při sportovním hobby lezení podporuje vývoj dětí, budování síly, rozpětí rovnováhy, flexibilitu a vytrvalost. Snadná údržba a robustní – lezecké rukojeti jsou odolné vůči uv záření, povětrnostním vlivům a odolné proti povětrnostním vlivům, lze je jednoduše setřít a čistit, a jsou proto ideální pro turbulentní použití dětí.

Ergonomie, strukturovaný povrch a perfektní tvary a velikosti rukojeti bulder nabízejí dětem ve věku 3–13 let pevné a bezpečné uchopení lemování zaručeně bez ostrých hran. Vnitřní a venkovní použití – ať už na zahradě nebo v dětském pokoji, lezecká síť, lezecká stěna, úchop pro děti, na betonu nebo dřevo, horolezecká zařízení, dům na stromě, palanda, venku a dovnitř – sada pro rukojeti GO.

Zkoušky škodlivých látek! kromě toho ti nabízíme top zákaznický servis a rádi se kdykoli osobně postarají o vaše přání. Například: hrací věž, v interiéru nebo exteriéru, šikovnost & gymnastika. Prémiová kvalita – kvalita lezeckých kamenů je testována podle nejvyšších požadavků na hračky SGS vč. Okamžitě k použití – lezecké úchyty ve třech velikostech 5 × malé/střední/velké a pět pestrých barev 3 × červená/oranžová/žlutá/modrá/zelená včetně materiálu pro upevnění dřeva.
ZnačkaGO!elements #ad
VýrobceGO!elements #ad
Hmotnost3.75
Číslo díluB07YLL2CPT

10. Newaner

#ad

Newaner Houpačka zahrada – dětská houpačka Outdoor Indoor – houpací křeslo houpací prkno houpačka pro děti na houpání – nastavitelná výška – protiskluzová – červená

#ad
Newaner #ad - Přípustná hmotnost houpačky je 75 kg. Venkovní houpačka – naše dětská houpačka je ideálním příslušenstvím pro zahradní houpačku. Přizpůsobitelná délka – ať už jako houpačka pro malé děti, nebo pro dospívající děti, je flexibilně přizpůsobitelná až na délku lana 2 m.

Naše dětská venkovní houpačka lze samozřejmě také skvěle využít jako houpačku do interiéru, např. Všechny rohy a hrany jsou pěkně zaoblené, takže i při turbulentním použití je riziko zranění sníženo na minimum. Pohodlné a bezpečné – houpací sedadlo je ergonomicky tvarované, lehké a nabízí optimální držení díky drsnému 3D sedacímu povrchu. Na zadní straně má dokonce otvor, který zabraňuje hromadění vody uvnitř. Okamžitě připravena k použití – díky dodávaným stabilním upevňovacím očkům na houpacím laně lze houpačku rychle připevnit na jakýkoli houpací rám nebo jiné vhodné upevnění a může začít.

Na dveřní rám nebo jako houpačku do dětského pokoje. Snadná údržba a robustní – houpací prkno vč. Houpací lano je příjemné pro dětské ruce a drží ho stabilními svorkami. Lana a kroužků je odolné proti povětrnostním vlivům a dá se snadno otřít a čistit. V porovnání s dřevěnou houpačkou se při houpačce z plastu nemusíte bát kluzkého povrchu a zvětrávání.
ZnačkaNewaner #ad
VýrobceNewaner #ad
Výška3.74
Délka17.32
Hmotnost165.35
Šířka6.69
Číslo díluM131-01
ModelkaM131-01