Top 10 Geschenk 1 Jahr Junge – Hračky do vany

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Battat

#ad

Hračka na písek, Battat 10 kbelíků a stohovacích kelímků – stohovací věž, hračka do vany, vodní hračka, motorická hračka – dětská hračka od 18 měsíců

#ad
Battat #ad - Rodiče nás milují: battat je rodinný podnik, který byl založen v roce 1897. Dětský pokoj, vana nebo pláž: využij ho ke koupání ve vaně, v bazénu nebo si s sebou vezměte hnízdiště na pláž nebo pískoviště.

Klasika v barvách duhy: stohování, převrhnutí, stříkání nebo stavba hradu z písku – klasická sada hraček pro každou hravou příležitost. Všechny hrnky se vejdou do velkého kbelíku. Obsahuje 9 barevných stohovatelných kelímků a 1 kbelík s praktickou rukojetí. Dětská hračka se doporučuje pro děti od 18 měsíců. Počítejte od 1 do 10 – na spodní straně hrnku je vyraženo číslo. Skvělý nápad na dárek pro dívky a chlapce k narozeninám atd. Skvělá sada hrnků na hračky pro zlepšení koordinace rukou a očí a pro učení velikostí, barev a čísel.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBranford LTD #ad
Výška5.25
Délka5.5
Hmotnost1.01
Šířka5.5
Číslo díluBT4711Z
ModelkaBT4711Z
ZárukaZákonná záruka

2. Lamaze

#ad

Přívěsek pro posílení vztahu rodičů a dětí, dětský mobil, vánoční dárek, Lamaze LC27024 Baby hračka "Freddie, od 0 měsíců, světluška" Clip & Go, vysoce kvalitní hračka pro batolata

#ad
Lamaze #ad - Vzdělávací hračka od 0 do 24 měsíců – hračka pro miminka podporuje vývoj dítěte – posiluje pouto mezi rodiči a dítětem, 1 × 1, cca 30 × 22, 3 cm. Hračky pro dětské kočárky – barvy a kontrasty trénují smysl pro zrak – mobilní motorická hračka podporuje smyslový rozvoj vašeho dítěte – kousátko usnadňuje zoubky a animuje k objevování.

Rozsah dodávky – 1 × barevná uchopovací hračka s klipem pro upevnění na kočárek, dětskou misku, postel; látkové zvířátko posiluje vazbu rodičů dítěte – perfektně se hodí jako dárek pro miminko pro novorozence. Pro podporu smyslu – barvy a kontrasty trénují smysl pro zrak – mobilní motorická hračka podporuje cíleně, ale hravě rozvoj smyslů vašeho dítěte – kousátko usnadňuje zoubkování a animuje k objevování.

Ideální vánoční dárek – skvělý vánoční dárek pro studentskou zábavu na svátcích. Mnoho praskajících pískajících prvků probudí zvědavost vašeho dítěte – díky klipu můžete Freddy vzít všude s sebou.
ZnačkaLamaze #ad
VýrobceLamaze #ad
Výška10
Délka10.24
Hmotnost0.28
Šířka2.64
Číslo díluLC27024
ModelkaL27024A
Záruka2 year manufacturer

3. Duckshop

#ad

Pískací kachnička s doktorským kloboukem, dárek při zkouškách, univerzita, maturitní oslava, vysoká škola, univerzita, Veselá akademická kachnička do koupele s diplomem

#ad
Duckshop #ad - Svým veselým pohledem připomíná, že cíl máte vždy pod dohledem a pomáhá přitom snáze snášet zkušební stres. Koupací kačenka, vyrobená z vinylu a bez latexu, má tendenci neplavat vzpřímeně.

Rozměry gumové kachničky: délka: 7, 5 cm v: 7, 5 cm Š: 7, 5 cm - pískací kačenka s lehkým pískáním -. Humorný a kreativní dárek nebo talisman pro složené zkoušky, ať už jde o maturitu, univerzitní nebo vysokoškolské zkoušky. Veselá koupací kachnička je ideálním dárkem k ukončení studia, dokončené doktorské práce nebo jednoduše složená zkouška, maturity, tato koupací kachnička s elegantním doktorským kloboukem a diplomem v ruce se těší velké oblibě u všech absolventů jako dárek k závěrečné oslavě.

Další veselé koupací kachničky od DUCKSHOP najdete na Amazonu. Ideální na party, velikonoce, vánoce, baby shower, narozeniny, propuštění do školy atd. Koupací kachnička může sloužit již před zkouškou jako motivující společník.
ZnačkaDuckshop #ad
VýrobceDuckshop #ad
Výška2.95
Délka2.95
Šířka2.95
Číslo dílu1
ModelkaDuckshop-2384

4. LEGO

#ad

LEGO 10966 DUPLO Zábava do vany: plovoucí zvířecí ostrov, naučná hračka pro chlapce a dívky, hračka do vany, hračka do koupele pro miminka a malé děti od 1,5 do 3 let

#ad
LEGO #ad - Plovoucí ostrov lze rozdělit na 2 jednotky, přičemž si děti mohou hrát se spodní polovinou i mimo vanu. Tato roztomilá vzdělávací hračka do vany je skvělým dárkem pro miminka a malé děti od 1, 5 let; sady LEGO DUPLO nabízejí skvělé nápady na dárky pro všechny příležitosti.

Děti si mohou zvířata zcela snadno sestavit a pak si s nimi hrát na plovoucím ostrově a rozvíjet své schopnosti. Tato snadno čistitelná plovoucí hračka do koupele pro miminka a malé děti od 1, 5 roku obsahuje ostrůvek, který současně slouží jako úložná nádoba.

Podívejte se také na ostatní hračky do vany k dostání samostatně: plovoucí panda 10964 a plovoucí zvířecí vlak 10965. S kulatým háčkem na plaveckém kruhu lze prsteny spojit s jinými hračkami do koupele ze série LEGO DUPLO zábavné koupání. Tato výuková hračka obsahuje 4 lego duPLO zvířata: rybu, chobotnici, lva a plameňáka.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.04
Délka3.7
Hmotnost1.54
Šířka10.31
Číslo dílu10966
Modelka10966
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

5. Disney Store

#ad

Disney Store oficiální sada hraček do koupele "Ledová královna – zcela nestydatá", vhodné od 12 měsíců, obsahuje figurky od Anny, 5dílná, ELSA, Olafa, Svena a Kristoff s úložným kbelíkem

#ad
Disney Store #ad - Fantastická zábava při koupání: tato hračka do koupele podněcuje fantazii tvého maličkoho. Z robustního plastu: každá figurka je vyrobena ze stabilního plastu, který zaručuje hodiny zábavy při koupání.

Ten je opatřen sítkem a hubicí, aby mohla odtékat veškerá voda a hračka je uložena do sucha až do příštího použití. Disney - koupací hračka: s naší sadou hraček do koupele od "ledová královna" bude koupání pro tvé malé nejčistší potěšení! Elsa, Olaf, Anna, Sven a Kristoff jsou uloženy v průhledném kbelíku s barevným sítkem. Oficiální hračka disney: při nákupu v disney store na amazonu si můžete být jisti, že se hračka do koupele z "Ledová královna – zcela nemrzlý" jedná o originální zboží.

Sada je vhodná pro děti od 12 měsíců. Snadné skladování: po koupání se vše dostane do robustního plastového kbelíku. Panenky elsa a anna a její přátelé mají přesně tu správnou velikost pro malé ruce a zajišťují nejrůznější vzrušující dobrodružství ve vaně.
ZnačkaDisney Store #ad
VýrobceDisney #ad
Výška4.33
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo dílu5057966043409
Modelka5057966043409
ZárukaZáruka výrobce

6. Battat

#ad

Badewannenspielzeug, Badespielzeug – Badewanne Spielzeug für Kinder und Babys ab 1 Jahr, Wonder Wheels Großes 31 cm Boot und 2 Autos – Schiff Wasserspielzeug

#ad
Battat #ad - Die fahrzeuge werden aus langlebigem Kunststoff hergestellt und können recycelt werden. Robust und langlebiges spielzeug für drinnen und draußen: Diese Fahrzeuge halten vieles aus! Egal ob im Kinderzimmer, Garten, Pool, Strand oder auf dem Spielplatz im Sandkasten als Outdoor Spielzeug.

Entwicklungsspielzeug, das die Hand-Augen-Koordination und Feinmotorik verbessern kann. 31 x 20 x 17 cm lxBxH groß. Die große fähre mit kräftigen farben hat bewegliche teile: Die Rampe lässt sich ausklappen, um die Spielzeugautos hineinzufahren. Empfohlen für Kinder ab 1 Jahr. Der motor lässt sich Aufziehen, damit das Boot von alleine durch das Wasser schwimmt. Keine Batterien notwendig. Das detaillierte boot ist ein tolles geschenk für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr. Dieses kinderspielzeug ist ca.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceWonder Wheels #ad
Výška6.54
Délka12.02
Hmotnost1.3
Šířka7.75
Číslo díluBT1059C6Z
ModelkaBT1059C6Z

7. CRAZE

#ad

CRAZE INKEE UNICORN | koupací bomba pro děti s překvapením, koupací koule 100 g s figurkami jednorožce, vůně popcorn

#ad
CRAZE #ad - Dětská přísada do koupele pro děti v nejvyšší kvalitě craze premium pro bezstarostné stříkání: výrobky do koupele pro miminka z kolekce Inkee nebarví pokožku ani vlasy ani vanu. Personalizované dárky pro miminka – ať už jako malá pozornost, do adventního kalendáře nebo jako hračka do koupele pro děti, jako doplněk k Vánocům, které se moc nekoupají – koupací doplňky CRAZE se hodí pro každou příležitost.

Neškodná zábava při koupání – dětské bomby do koupele s překvapením dermatologicky hodnoceny "velmi dobře" a testovány podle kosmetických směrnic; obsah: Koule po 100 g s vůní popcornu a překvapením, 1 ze 6 figurek s jednorožcem na sbírání. Koupací bomby inkee surprise unicorn pro děti nabízejí mnoha fanouškům jednorožců několikanásobnou zábavu: zatímco se koupací koule rozpouští ve vodě a vyzařuje sladkou vůni popcornu v místnosti, stoupá napětí, které je z celkem 6 různých jednorožců obsaženo v koupelové bombě.

Wow – jak to voní po popcornu, jak pění a v jakých krásných barvách! Dětské bomby do koupele Inkee Surprise plavou na hladině vody a proměňují vodu v nádhernou fialovou a růžovou pěnovou koupel.
ZnačkaCRAZE #ad
VýrobceCRAZE #ad
Výška6.5
Délka4.53
Hmotnost0.22
Šířka2.2
Číslo dílu18378
Modelka18378
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Playgro

#ad

Playgro Sada hraček do vany, 40115, 16dílná, bez BPA, dárková sada hraček, od 6 měsíců

#ad
Playgro #ad - 6 veselých koupelových stříkaček pro stříkání vody a plavání na vodě, voděodolná, veselá obrázková kniha, s integrovaným pískáním, 8 stran s mnoha obrázky k vyprávění příběhů.8 stohovacích kelímků pro stavění věže nebo řetěz, s otvory ve dně pro hraní s vodou nebo v pískovišti, další úložná síť pro sběr a odkapávání hraček.

Skvělá zábava při hraní: 16dílná dárková sada skládající se z 6 koupelových zdobidel, 1 vodotěsného obrázkového knížku a úložné sítě, 8 barevných stohovatelných kelímků, vhodná od 6 měsíců. Výr. Vysoce kvalitní směs materiálů z polyesteru, bez BPA, EVA a polypropylenový plast, PVC, barevný inkoust, snadno omyvatelný.

Rozsah dodávky: 1x playgro dárková sada hraček, barevný inkoust, přísavka: pvc, polypropylen, 5 cm vxŠxh, 5 x 27 x 10, materiál: vodotěsná kniha do koupele: eva, rozměry: 35, úložná síť: Polyester, koupelová stříkačka: PVC, stohovací kelímek: Polypropylen, 16dílná, č.
ZnačkaPlaygro #ad
VýrobcePlaygro #ad
Výška4.25
Délka13.86
Hmotnost0.7
Šířka11.81
Číslo dílu0182933
Modelka0182933

9. LEGO

#ad

Hrochem a ledními medvědy pro dívky a chlapce, hračka do vany pro miminka a malé děti od 1,5 do 3 let s kačenkou do vany, LEGO 10965 DUPLO Zábava do vany: plovoucí zvířecí tah

#ad
LEGO #ad - Tato hračka do koupele obsahuje hrocha, ledního medvěda, kachničku do vany, dešťový mrak a 3 plovoucí kroužky, kbelík, které lze pro rychlé čištění otevřít. Prsteny vhodné pro malé děti lze spojit, oddělit a vytvářet bubliny, zatímco se pohybují vodou.

Malé děti od 1, 5 roku mohou v této veselé dětské hračce sestavit 2 stavebnice, aby postavily zvíře LEGO DUPLO a pak je vložily do plovoucího prstenu. Obsahuje sadu "zábava z vany: plovoucí zvířecí vlak", hračku do koupele pro miminka a malé děti od 1, 5 roku se zvířaty LEGO DUPLO. Sady lego duplo vyprávějí veselé příběhy a jsou vybaveny mnoha detaily, aby optimálně podporovaly malé děti.

Podívejte se také na ostatní hračky do vany k dostání samostatně: plovoucí panda a 10964 plovoucí zvířecí ostrov 10966. Tato koupací hračka pro miminka je krásným dárkem a skvělým překvapením pro malé děti od 1, 5 roku; sady LEGO DUPLO nabízejí skvělé nápady na dárky pro všechny příležitosti.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška13.94
Délka3.58
Hmotnost0.99
Šířka7.52
Číslo dílu10965
Modelka10965
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

10. Simba

#ad

ABC magická kniha do koupelny, přívěsek s pískáním, obrázky se změnou barvy, 13 x 13 cm, od 6 měsíců, 8 stran, Simba 104010065

#ad
Simba #ad - První cíle učení jsou hravě dosaženy, objeveny tvary a struktury a trénují se koordinační vzorce. Magická koupací kniha abc byla vyvinuta speciálně pro vanu a ukazuje na osmi stranách barevné ilustrace z podvodního světa. S abc hravě objevte svět! abc vzbuzuje zvědavost kojenců a malých dětí ve věku 0–36 měsíců a podporuje přitom vývoj v prvních letech života. Když stisknete roztomilý přívěsek s tuleňákem, zazní navíc veselé pískání. Kniha je velká 13 × 13 cm a je vhodná pro děti od 6 měsíců.
ZnačkaSimba #ad
VýrobceSimba #ad
Výška9.06
Délka1.18
Hmotnost0.09
Šířka6.1
Číslo dílu104010065
Modelka104010065
ZárukaZáruka 2 roky