Top 10 Kaminrohr Reinigungsbürste – Nástroje na čištění krbů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Baretto Spazzole

#ad

3m čisticí sada na peletová kamna – 2 nylonové kulaté kartáče 80 mm a 100 mm – čištění peletových kamen

#ad
Baretto Spazzole #ad - 1 víceúčelový kartáč pro přístup do nejtěžších rohů kamen, zdarma ve všech našich sadách. 2 kartáče na pelety Ø 80 a 100 mm z nylonu. Ideální pro čištění trubek s křivkami kamen na pelety. 1 x 3 metry dlouhé flexibilní prodloužení ocelového lana s modrou vrstvou, s rukojetí / rukojetí. Závitový kolík iso m12x1, 75 mm. Tětce z dvoubarevného drátu, bílé k odstranění krusty a modré pro sběr prachu.
ZnačkaBaretto Spazzole #ad
VýrobceBaretto Spazzole #ad
Výška3.94
Délka118.11
Hmotnost1.32
Šířka3.94
Číslo díluKB3-2SCP
ModelkaKB3-2SCP

2. SDwfxd

#ad

Kotlů, komínový kartáč na čištění komínů, trvanlivý kartáč na topný kotel, potrubí průměr 30/50/80 mm, SDwfxd 3 kusy kartáčku na trubky

#ad
SDwfxd #ad - Odstraňuje nejtvrdší znečištění i na těžko přístupných místech a již ve svém životě nezůstávají zbytky prachu. Vhodné pro více scénářů čištění komínový smeták se používá k čištění různých trubek, srážek, komínů, krbových kamen, sušiček atd. Balení obsahuje: 3 kusy černého kartáče na zachytávání kouře, velikost: 30 × 100 × 10 mm/50 × 100 × 10 mm.

Pravidelné čištění kotle je povinností pro co nejlepší zvýšení efektivity a úsporu nákladů na topení, konvic, aniž by došlo k zbytečnému nepořádku v místnosti. Vysoká teplotní odolnost, odolnost proti stárnutí, nekoroduje, netoxická a ohebná, bez cizích pachů, bezpečná a zdravá, mimořádná hodnota. Velmi vhodné pro čištění komínu shora dolů nebo krbem. Cenově efektivní komínový kartáč čistí lépe než plastové kartáče, komínový příbor lze variabilně používat a má vysokou flexibilitu.

Kartáč na troubu pohodlný a jednoduchýkartáč je nepostradatelný pro čištění a péči o centrální topné kotle, kouřové a větrací kanály nebo komíny. Kromě toho se vnitřní plocha komína nepoškrábe. Ve srovnání s běžným čištěním může silné čištění odstranit více nečistot a manipulace se všemi laboratorními potahy a obloženími z nerezové oceli je mnohem šetrnější. Vysoká kvalitatrubkový kartáč je vyroben z kvalitního ocelového drátu. Všechny hygienické problémy jsou vyřešeny.
ZnačkaSDwfxd #ad
VýrobceSDwfxd #ad
Výška3.15
Délka3.94
Šířka0.39
ModelkaSDwfxd-A

3. Kamino-Flam

#ad

Pro vnitřní a venkovní použití, kartáč lze použít i v sanitární oblasti, z robustního ocelového drátu, cca Ø 16 x 150 cm, kartáč na komínový chod otočený vpravo, dokonce i ohyby se dají kartáčem dobře čistit, Kamino-Flam Kartáč na kouřové roury 333270

#ad
Kamino-Flam #ad - Kamino-flam kartáč na trubku do trouby 33270, pro vnitřní i venkovní použití, z robustního ocelového drátu, pro pravý chod otočený krbový kartáč, kartáč lze použít také v sanitární oblasti, díky kartáči se dobře čistí i ohyby, cca Ø 16 x 150 cm.

Rozměry: cca Ø 16 x 150 cm, hmotnost: cca 350 g. Vzhled: kartáč na ocelový drát v kovovém odstínu, rukojeť z dlouhého, otočeného drátu. Komfort: čistí lépe než plastové kartáče, kartáč dobře padne do ruky, dlouhá životnost, variabilně použitelný díky vysoké flexibilitě, při čištění doporučujeme nosit ochranné brýle. Rozsah dodávky: 1 x kartáč na krbovou trubku.
ZnačkaKamino-Flam #ad
VýrobceKamino-Flam #ad
Výška59.06
Délka6.3
Hmotnost0.4
Šířka6.3
Číslo dílu333270
Modelka333270

4. rg-vertrieb

#ad

Rg-vertrieb Kaminbesen Schornsteinbesen Kehrbesen Zugbesen Rußbesen aus Stahldraht + Zugseil PP-Seil + Zuggewicht 1,9kg Set Größe wählbar Besen 15cm, Zugseil 10m

#ad
rg-vertrieb #ad - Mit dem besen können sie ohne Probleme Ihren Kamin selber reinigen und die Schornsteinfegerkosten sparen,. Reinigungsset: kaminbesen aus stahl + Zuggewicht 1, 9kg + Zugseil - in verschiedenen Größen zur Auswahl,. 15 größen des kaminbesens zur Auswahl,. Ideal für reinigung von oben, Geeignet für gemauerte Kamine / Schornsteine,. Schraubgewinde M12,.
Značkarg-vertrieb #ad
Výrobcerg-vertrieb #ad

5. EXCOLO

#ad

čistič trubek, čistič Ø 150 mm, délka 2000 mm, kartáč na komín, kartáč na kamna, čistič krbových trubek, Kartáč na kamna, vytírač kamen, smeták, kartáč na komín

#ad
EXCOLO #ad - Není možné ohýbat kartáčové prvky. Kartáčové prvky z vysoce flexibilních PP polypropylenových vláken. Vhodné pro trouby o průměru 130 mm až 180 mm. Tažný drát: 2000 mm. Spolehlivé čištění kamen. Celková délka kartáče na trubku trouby vč.
ZnačkaEXCOLO #ad
VýrobceEXCOLO #ad

6. Kamino-Flam

#ad

333265, Kamino-Flam Kartáč na krbová kamna průměr 130 mm

#ad
Kamino-Flam #ad - Naše kartáče jsou otočeny pro pravý chod. O 130 mm, délka: cca 150 cm. Doporučujeme nosit ochranné brýle.
ZnačkaKamino-Flam #ad
VýrobceKamino-Flam #ad
Výška59.06
Délka5.12
Hmotnost0.55
Šířka5.12
Číslo dílu333265
Modelka333265

7. rg-vertrieb

#ad

Sada volitelná velikost smeták 25 cm, smeták, smeták z pružinové oceli + tažné lano, PP lano + tažná hmotnost 2,5 kg, tažné lano 5 m, rg-vertrieb Koště na komín, smeták, smeták, smeták

#ad
rg-vertrieb #ad - Isticí sada: krbový smeták z pružinové oceli + tažná hmotnost 2, 5 kg + tažné lano – na výběr v různých velikostech,. Roubovací závit M12,. S koštětem můžete bez problémů svůj krb sami vyčistit a ušetřit náklady na komín,. 15 velikostí krbového smetáku na výběr,. Ideální pro čištění shora, vhodné pro cihlové krby/komíny,.
Značkarg-vertrieb #ad
Výrobcerg-vertrieb #ad

8. HOLZBRINK

#ad

Smeták na saze kominík koště čištění komínu cihlový, HOLZBRINK 160 mm komínový smeták z pružinové oceli + 3 m ohebná tyč M12

#ad
HOLZBRINK #ad - Komínový koště z odolné pružinové oceli + flexibilní tyč v kompletní sadě. Se závitem m12 pro pružnou tyč / tažnou hmotnost na jedné straně - jedno oko pro lano - na druhé straně. Různé délky flex tyčí a velikosti krbových košťat jsou k dostání také na Amazonu. Tažná tyč je z 4 mm flexibilní oceli – ideální pro čištění shora i zespodu. Krbový smeták se přizpůsobí tvaru krbu a pak se vrátí do původního tvaru.
ZnačkaHOLZBRINK #ad
VýrobceHOLZBRINK #ad
Číslo dílu43564864
Modelka43564864

9. Perthlin

#ad

80 mm, 3 kusy kartáč na kouřové roury kartáč na topný kotel kartáč na komínový čistič kartáč kulatý kartáč na kouřové roury z robustního ocelového drátu pro čištění komínových komínů 30 mm, 50 mm

#ad
Perthlin #ad - 3 velikosti na výběr: kartáč na kouřové roury je k dostání ve 3 průměrech, 15 palce, 50 mm / 1, 18 palce, mezi nimi 30 mm/ 1, 97 palců, vhodný pro trubky s podobnými nebo většími průměry, 80 mm / 3, takže si můžete vybrat podle svých skutečných potřeb.

Jako nezbytný pomocník: kartáč na topný kotel vám může pomoci efektivně odstraňovat uhlí, zlepšit pracovní výkon a snížit přehřátí, popel a jiné nečistoty z vnitřní plochy komína, saze, což vede k požáru. Vhodné pro různé příležitosti: kartáč na kouřové roury z ocelového drátu lze ve velkém rozsahu použít k čištění různých krbových trubek, komínů, krbů, digestoří, topných kotlů atd.

Dostatečné množství: balení obsahuje 3 kusy komínových kartáčů, praktické příslušenství, které stačí k použití a výměně, které splní vaše požadavky na čištění a šetří čas a námahu. Používejte s důvěrou: komínový kartáč z vysoce kvalitního ocelového drátu je robustní a spolehlivý, zlomí se nebo koroduje, snadno nerezaví, může zlepšit účinnost zametání a dlouho vám sloužit.
ZnačkaPerthlin #ad
VýrobcePerthlin #ad
Výška3.14
Délka6.88
Šířka3.14

10. rg-vertrieb

#ad

Smeták na saze z ocelového drátu + tažné lano, smeták, smeták, sada volitelná velikost smeták 25 cm, PP lano + tažná hmotnost 2,5 kg, rg-vertrieb Komínový smeták na komín, tažné lano 15 m

#ad
rg-vertrieb #ad - Ideální pro čištění shora, vhodné pro cihlové krby/komíny,. 15 velikostí krbového smetáku na výběr,. S koštětem můžete bez problémů svůj krb sami vyčistit a ušetřit náklady na komín,. Roubovací závit M12,. Isticí sada: krbový smeták z oceli + tažná hmotnost 2, 5 kg + tažné lano – na výběr v různých velikostech,.
Značkarg-vertrieb #ad
Výrobcerg-vertrieb #ad