Top 10 Klopfer Gürtel Karneval – Úložiště munice a zásobníků

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DONGKER

#ad

Popruh na kazety 12GA, 130 cm dlouhý, nylonový panel, DONGKER Pás do patrony, 1 kus 27 děr klepací pávací pásek

#ad
DONGKER #ad - Kvalifikovaný materiál: mušlový pás je vyroben z kvalitního nylonu a materiálu gumového pásku, odolný proti otěru, vodotěsný, odolný proti roztržení a má dlouhou Nejlepší lovecká výbava. A vhodné pro většinu lidí.

Design quick release : pás na munici pojme 27 nábojů, aby se zabránilo tomu, vhodný pro kuličky 12 ga. Komfortní a flexibilní: nastavitelné ramenní popruhy s celkovou délkou 130 cm, délku můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Velký kroužek na uchopení, že odstřeďování spadne z ramene. Rychlouzavírací přezky lze použít jako držáky pouzdra a smyčky pro nošení střelných zbraní.

Nejlepší lovecký příslušenství: pás klepáním je vhodný pro lidi, kteří mají rádi lov, střelbu, lov, CS hry. Nákup s důvěrou: chcete-li vám nabídnout nejkvalitnější služby, neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Nabízíme poprodejní servis, dokud nebudete spokojeni. Pás mušlí se hodí pro majitele brokovnic a pušek i pro použití venku, trénink atd.
ZnačkaDONGKER #ad
VýrobceDONGKER #ad
Výška0.01
Délka51.18
Šířka1.97
Číslo dílu1

2. Ran's L

#ad

Patronový pásek brokovnice Bandolier CJ/KCBD-01 černý víceúčelový, Ran's L Taktická brokovnice smyčka

#ad
Ran's L #ad - Perfektní pro brokovnici, lov, trénink nebo taktiku v terénu. Lze použít na střelné zbraně, rybářské navijáky a jiné pomůcky. Kapacita: instalace 15 misek a 12 Ga. Nastavitelný řemínek s rychlouzávěrem. Materiál: husté tkaní nylon.
ZnačkaRan's L #ad
VýrobceRan's L #ad

3. DONGKER

#ad

Pás s patrony, pouzdro na munici ráže 12 nebo 20, nylonový pálenkový pásek, brokovnice, 50 otvorů klepadlo, délka 130 cm

#ad
DONGKER #ad - Použitínízká hmotnost, ale vysoká kvalita, taktický pásek je vhodný pro lov nebo jiné vojenské účely. Designelastická poutka tašky drží kuličky bezpečně na svém místě, takže můžete běžet, lézt a skákat, aniž byste si museli dělat starosti, že svou munici spadnete nebo ztratíte.

Snadné nošení odolný a snadno přenosný sáček s otvory je elastický, což je velmi praktické pro umístění munice kalibru 12 nebo 20 Vysoká kapacitapásek na pistoli pojme až 50 brokových nábojnic a je tak snadno ovladatelný a použitelný. Vysoká kvalita pás pro lov je z kvalitního 600d nylonového materiálu, odolný proti opotřebení a s dlouhou životností, vodotěsný, není snadné jej odtrhnout.
ZnačkaDONGKER #ad
VýrobceDONGKER #ad
Hmotnost0.23
Číslo dílu1

4. DONGKER

#ad

Pásek na náboje na munici kalibru 12GA nebo 20GA, Pás Kloper, nylonový náboj na brokovnici, pásek se 60 otvory

#ad
DONGKER #ad - Zabraňte pádu: Široké druky jsou pohodlnější než úzké, nemusíte si dělat starosti, že vypadnete z pasu. Nejlepší lovecké příslušenství skládací pro snadné skladování, na lov, jakož i pro použití venku, mušlový opasek se hodí pro majitele brokovnic a pušek, trénink atd.

Kvalitní materiál: popruh na patronu je vyroben z vysoce kvalitní, je silný a s dlouhou životností, elastické nylonové tkaniny, elastický pásek je pevně upevněn a nespadá snadno. Komfortní a flexibilní: popruh na patronu je lehký, snadno se nosí, snadno se ovládá. Více poutků: 60 otvorů – pás, velký objem, lze současně uložit 60 brokovnic 12GA/20GA. Robustní přezka vám pomůže udržet ji vždy pevně. Rozšířená šířka pásu, šířka 5 cm, odlehčuje tlaku ramen a je pohodlnější.
ZnačkaDONGKER #ad
VýrobceDONGKER #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílu1

5. VGEBY

#ad

Klopfer Gürtel, Schnaps Shell Gürtel Nylon Schrotflintenpatronen Etui 27 Loch Geschossgürteltasche Klopfer Patronengürtel Für MunitionsgürtelGrün Klopfer Gürtel

#ad
VGEBY #ad - Einstellbar und für die meisten Menschen geeignet. Qualifiziertes materialKlopfer gürtel ist aus hochwertigem Nylon gefertigt, reißfest und langlebig. Passt für alle körperformeneine breite schnappschnalle ist bequemer als eine schmale Schnalle, und Sie brauchen sich keine Sorgen zu machen, dass sie aus der Taille fallen.

Quick release designdie Metallschnellschnalle, langlebig und einfach zu lösen, eine beste Jagdausrüstung. Komfortabel und flexibeldie bullet-gürteltasche verfügt über Taschen, die sich durch 27 Schalen-Flintenlöcher mit verstellbarem Gürtel im perfekten Design präsentieren. Bestes jagdzubehörder muschelgürtel eignet sich für Besitzer von Flinten- und Gewehrbesitzern sowie für den Einsatz im Freien, für Jagd, Training usw.
ZnačkaVGEBY #ad
VýrobceDilwe #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.13
Šířka0.04
Číslo díluTMG-Vidoo-B07GJLR2361
ModelkaNouveau

6. Genericer

#ad

Nylonový Shotgun Jagd Gauge Shotgun Shell, pouzdro na patronu 29 nábojů Bandolier Bullet Belt Bag Shotgun patrona pro taktickou zbraň černý, Genericer Shell Belt

#ad
Genericer #ad - Kulku lze zafixovat, aby se zabránilo pádu kulky. Velikost: cca 130 × 5 × 3 cm. Dlouhá životnost, s kovovým rychlouzávěrem, perfektní design, aby vaše patrony byly v pozici rychlého přístupu držáku na brokové kazety a nabízí vám tak zábavu ze hry. Robustní přezka vám pomůže udržet ji vždy pevně.

Pokud máte dotazy, obraťte se prosím na nás, náš zkušený tým zákaznických služeb Vám odpoví do 24 hodin. A lze ji použít jako tašku přes rameno. Je to váš perfektní taktický lovecký doplněk a perfektní kapsa pro milovníky lovu. Poprodejní servis děkujeme za návštěvu našeho obchodu, nabízíme vám ty nejlepší služby. Nabíjení slouží k tomu, snadno se nosí a používá. Zabraňte pádu Široké druky jsou pohodlnější než úzké, nemusíte si dělat starosti, že vypadnete z pasu.

Nejlepší lovecké příslušenství náš opasek se hodí pro majitele brokovnic a pušek, trénink atd. Hodí se také pro jiné hračky, lov, jakož i pro venkovní použití, jako malé klipy na munici atd. Můžete si vybrat podle libosti, který je silný, odolný proti opotřebení, odolný proti roztržení a má dlouhou životnost. Design s rychlouzávěrem kuličková taška má kapsy, plně nastavitelný design, snadné rozložení, nejlepší lovecké vybavení. Vysoce kvalitní nylon100% zbrusu nový.
ZnačkaGenericer #ad
VýrobceGenericer #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.24
Šířka0
Číslo díluGenericerbusyt27axc-1

7. VICZON

#ad

Jagd Patronengürtel 27 Loch Klopfer Gürtel, Nylon Schnaps Shell Gürtel Verstellbar Patronen-Gurt 145cm Lange, Patronengurt für 12GA-Schrotpatrone, Gürtel fur Klopfer Patronengürtel

#ad
VICZON #ad - Und für die meisten Menschen geeignet. Quick release design: der munitionsschalengürtel hat eine Schnellschnalle, die langlebig und leicht zu öffnen ist.

Große kapazität:munitionsgürtel Kann 27 Schuss Munition aufnehmen, geeignet für 12GA-Kugeln. Verstellbarer kugelgurt:shell belt mit einer gesamtlänge von 145 cm, Sie können die Länge nach Ihren Bedürfnissen anpassen. Wasserdicht, verschleißfest, reißfest und langlebig. Komfortabel und flexibel: geringes gewicht, aber hohe Qualität, Jagd, Der Schrotpatronen Gürtel sich für Schrotflinten- und Gewehrbesitzer sowie für Outdoor, Training usw. Hochwertiges material:patronengürtel aus hochwertigem Nylon Material.
ZnačkaVICZON #ad
VýrobceHiamaseller #ad
Číslo díluHiamaseller

8. Relaxdays

#ad

Nastavitelný, v × š × h: cca 16,5 × 61 × 0,5 cm, držák piva maskovací pásek, zelený/hnědý, Relaxdays Pivní pás Sixpack, na 6 plechovek a lahví, 0,2 – 0,5 l

#ad
Relaxdays #ad - Sixpack: pivní pás pro snadnou přepravu 6 plechovek nebo lahví do velikosti 0, 5 l. Maskování: pásek na plechovky od piva je v maskovacích barvách – skvělý design pro muže i ženy. Nastavitelný: pás držáku piva mezi cca 72 a 123 cm nastavitelné – hodí se na každé pivo břicho. Příležitosti: s pivním pouzdrem na nápoje k JGA, pánskému dni, karnevalu nebo festivalu vždy po ruce. Praktické: nápoje s plechovkami vždy u muže – volné ruce pro jízdu na kole nebo divokou oslavu.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška6.5
Délka0.2
Hmotnost0.31
Šířka24.02
Číslo dílu10023490
Modelka10023490

9. MiOYOOW

#ad

Cartridge Pouch, Bullet Belt Shell Holder Nosič munice pro taktický lov, Popruh pro lov

#ad
MiOYOOW #ad - Slibujeme vám uspokojivá řešení do 24 hodin. Přizpůsobitelné: jednoduchá délka nastavení nabízí různé délky od 79 cm do 122 cm.

Praktické a flexibilní: pouzdro na opasek bullet má kapsy, které jsou perfektně vytvořeny díky 25 otvorům s nastavitelným páskem. Zákaznický servis: děkujeme za váš nákup. Pokud máte problém, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Funkce: perfektní pro lovecké nebo airsoft-Wargame vybavení; vhodné pro všechny bojové uniformy. Kvalifikovaný materiál: plášť je vyroben z kvalitního nylonu, je odolný proti roztržení a má dlouhou životnost.
ZnačkaMiOYOOW #ad
VýrobceMiOYOOW #ad
Hmotnost0.24
Číslo dílu1

10. DONGKER

#ad

Pás s patrony, taktický 30 kulatých mušlí Shotgun Bandolier Shotgun Shell Shoulder Holder Shotshells Bandolier Belt na munici ráže 12G

#ad
DONGKER #ad - Lze jej použít i na levé nebo pravé rameno mušle. Velikost patronového popruhu: délka těla bandelíru je 36, 5 až 39, vhodné pro obvod pasu 31, 6 palců, 5 palců. Je nepostradatelným doplňkem pro outdoorové aktivity.

Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z kvalitního nylonového materiálu s dlouhou životností a plastovou přezkou. Díky hustým švům je pásek brokovnice silnější a trvanlivější a nelze jej snadno poškodit v drsném prostředí outdoorové taktiky. Snadné nošení a použití: tento pásek na brokovnici je nastavitelný, aby se přizpůsobil různým velikostem pasu a hrudníku.

Pokud jej používáte, nesklouzne tak snadno z ramenního popruhu, což vám zajistí příjemný zážitek. Protiskluzový design – tento pásek má protiskluzový design na zadní straně. Další elastická poutka pro vaše potřeby a jednoduchá přeprava pomocí pásku. Velká kapacita: brokovnicový pás nabízí místo pro 30 nábojů na brokovnici a místo, kde je klip připevněn, je elastické poutko.
ZnačkaDONGKER #ad
VýrobceDONGKER #ad
Hmotnost0.35
Číslo dílu1