Top 10 Kühlschrank Freistehend – Volně stojící chladničky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Siemens

#ad

Chlazení 249 l + 94 l mražení, BigBox místo pro velké mražené, Siemens KG39EAICA iQ500 kombinace chladničky a mrazáku, 201 x 60 cm, rovnoměrné osvětlení LED osvětlení, LowFrost méně často rozmrazování

#ad
Siemens #ad - Pro citelně vyšší komfort. Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení v jedné rovině je interiér vaší stojací chladničky a mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlený, aniž by oslňoval.

Easyaccess: vše rychle po ruce: skleněné police easyaccess se snadno zatíží, přehledně a snadno se pohybují. Bottlerack: malé, velké lahve a dózy lze uložit do vyjímatelného regálu z ušlechtilé oceli – pro bezpečné skladování. Lowfrost: méně a jednodušší odmrazování díky lowfrost: technologie této volně stojící kombinace chladničky a mrazničky snižuje tvorbu ledu a je současně energeticky účinná. Antifingerprint: kvalitní nerezové plochy dveří chladničky jsou potaženy speciální vrstvou – spolehlivě zabraňuje otiskům prstů.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSIEMENS #ad
Výška79.13
Délka25.59
Hmotnost132.28
Šířka23.62
Číslo díluKG39EAICA
ModelkaKG39EAICA
ZárukaZáruka výrobce.

2. Siemens

#ad

Extra velký objem zásob,, supercooling rychlejší chlazení, Siemens KG49EAICA iQ500 kombinace chladničky a mrazáku, méně rozmrazování při nízkém mrazu, 201 x 70 cm, chlazení 302 l + 117 l mražení

#ad
Siemens #ad - Xxl šířka: tato volně stojící kombinace chladničky a mrazáku je se šířkou 70 cm výrazně prostornější než běžné přístroje – tak si všechny vaše pokrmy a nápoje pohodlně najdou místo.

Antifingerprint: kvalitní nerezové plochy dveří chladničky jsou potaženy speciální vrstvou – spolehlivě zabraňuje otiskům prstů. Lowfrost: méně a jednodušší odmrazování díky lowfrost: technologie této volně stojící kombinace chladničky a mrazničky snižuje tvorbu ledu a je současně energeticky účinná. Bottlerack: malé, velké lahve a dózy lze uložit do vyjímatelného regálu z ušlechtilé oceli – pro bezpečné skladování. Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení v jedné rovině je interiér vaší stojací chladničky a mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlený, aniž by oslňoval.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška79.13
Délka25.59
Hmotnost189.71
Šířka27.56
Číslo díluKG49EAICA
ModelkaKG49EAICA
Záruka2 roky záruka výrobce.

3. Siemens

#ad

Chlazení 249 l + 94 l mražení, supercooling, méně rozmrazování při nízkém mrazu, 201 x 60 cm, Fresh Sense pro konstantní vnitřní teplotu, Siemens KG39E8XBA iQ500 kombinace chladničky a mrazáku

#ad
Siemens #ad - Pro citelně vyšší komfort. Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení v jedné rovině je interiér vaší stojací chladničky a mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlený, aniž by oslňoval.

Supercooling: dočasně snižte teplotu své chladničky, abyste rychle ochladili přidávané potraviny – pro stabilní vnitřní teplotu. Easyaccess: vše rychle po ruce: skleněné police easyaccess se snadno zatíží, přehledně a snadno se pohybují. Bottlerack: malé, velké lahve a dózy lze uložit do vyjímatelného regálu z ušlechtilé oceli – pro bezpečné skladování. Lowfrost: méně a jednodušší odmrazování díky lowfrost: technologie této volně stojící kombinace chladničky a mrazničky snižuje tvorbu ledu a je současně energeticky účinná.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška79.13
Délka25.59
Hmotnost199.96
Šířka23.62
Číslo díluKG39E8XBA
ModelkaKG39E8XBA
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. Bomann

#ad

Bomann Chladnička bez mrazáku s užitným objemem 133 l a 3 přihrádkami | malá chladnička s přihrádkou na zeleninu a vyměnitelným dveřním úchytem | tichá stolní lednice s vnitřním LED osvětlením | VS

#ad
Bomann #ad - Praktické funkce: externí klika dveří, vyměnitelný dveřní závěs a nastavitelné nožky chladničky zajišťují dodatečný komfort a snadné ovládání chladničky. Jasné a přehledné: led osvětlení vnitřního prostoru chladničky bez volně stojící mrazničky zajišťuje dobrou viditelnost v chladničce a umožňuje rychlý přehled o obsahu.

Perfektní teplota: díky plynulé regulaci teploty chladničky nápojů a teplotnímu rozsahu od 0 °C do +8 °C může každý nastavit pro své potraviny a nápoje perfektní teplotu. Prostorově úsporná a praktická: s užitným objemem 133 litrů a kompaktní velikosti se malá chladnička bez mrazicího boxu Bomann perfektně hodí pro malé domácnosti nebo jako druhá lednička.

Pořádek a přehled: s 3 skleněnými policemi, z toho 2 výškově nastavitelné, 3 dveřní police a 2 přihrádky na vejce nabízí malá lednice od Bomann dostatek úložného prostoru a udržuje vše řádně a přehledně.
ZnačkaBomann #ad
VýrobceBOMANN #ad
Výška33.27
Délka22.64
Hmotnost61.73
Šířka22.05
Číslo díluVS 2195
Modelka721952
ZárukaZáruka výrobce.

5. Bomann

#ad

Bílá, Bomann Chladnička bez mrazáku s užitným objemem 133 l a 3 přihrádkami | malá s přihrádkou na zeleninu a vyměnitelným dveřním úchytem | tichá stolní lednice s vnitřním LED osvětlením | VS 2195.1

#ad
Bomann #ad - Perfektní teplota: díky plynulé regulaci teploty chladničky nápojů a teplotnímu rozsahu od 0 °C do +8 °C může každý nastavit pro své potraviny a nápoje perfektní teplotu. Prostorově úsporná a praktická: s užitným objemem 133 litrů a kompaktní velikosti se malá chladnička bez mrazicího boxu Bomann perfektně hodí pro malé domácnosti nebo jako druhá lednička.

Praktické funkce: externí klika dveří, vyměnitelný dveřní závěs a nastavitelné nožky chladničky zajišťují dodatečný komfort a snadné ovládání chladničky. Jasné a přehledné: led osvětlení vnitřního prostoru chladničky bez volně stojící mrazničky zajišťuje dobrou viditelnost v chladničce a umožňuje rychlý přehled o obsahu.

Pořádek a přehled: s 3 skleněnými policemi, z toho 2 výškově nastavitelné, 3 dveřní police a 2 přihrádky na vejce nabízí malá lednice od Bomann dostatek úložného prostoru a udržuje vše řádně a přehledně.
ZnačkaBomann #ad
VýrobceBOMANN #ad
Výška33.27
Délka22.64
Hmotnost61.73
Šířka22.05
Číslo dílu721950
Modelka721950
ZárukaZáruka výrobce.

6. LG Electronics

#ad

506L, LG GML844PZAE americká chladnička, autoportante E ušlechtilá ocel

#ad
LG Electronics #ad - Tvar: volně stojící. Barva: ušlechtilá ocel. Slo výrobku: 1. 0 Typ instalace: Volně stojící.
ZnačkaLG Electronics #ad
VýrobceLG #ad
Výška70.35
Délka28.9
Hmotnost297.62
Šířka32.87
Číslo díluGML844PZAE
ModelkaGML844PZAE
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Gorenje

#ad

Gorenje R 619 DABK6 Chladnička / 185 cm/invertor kompresor/CrispZone s regulátorem vlhkosti/AdaptTech/cirkulační chladicí systém/funkce rychlého chlazení/chladicí část 398 l/EEK C/černá

#ad
Gorenje #ad - Potraviny zůstávají mnohem déle čerstvé a křupavé a zachovávají si své vitamíny. Chlazení cirkulací vzduchu s funkcí quickcooling: ventilátor na zadní stěně vnitřního prostoru chladničky udržuje chladný vzduch v neustálém pohybu a zajišťuje tak jeho cirkulaci.

Ukládání dat probíhá nepřetržitě a chladicí systém adapttech odpovídajícím způsobem upravuje rozložení teploty a aktivitu kompresoru a během této doby automaticky zvyšuje chladicí výkon. Počet dveří: 1. 0 v. Vyrobeno v Evropě. Rozměry přístroje Š x v x h: 59, 5 × 185 × 66, 3 cm. Díky cirkulačnímu chlazení je celý vnitřní prostor chladničky vždy rovnoměrně chlazen a na zadní stěně nebo pod skleněnými policemi se nevytváří kondenzace. Crispzone s regulátorem vlhkosti: prostorná přihrádka crispzone xl patří k největším přihrádkám na ovoce a zeleninu na trhu.

Napětí: 220 Ideální klima pro všechny potraviny, které mají dlouho zůstat čerstvé. Funkce rychlého chlazení: konstantní teplota v chladničce je velmi důležitá. Adapttech: senzorem řízený chladicí systém adapttech s paměťovou funkcí zajišťuje optimální klima v interiéru chladničky. Elektronický program registruje, kdy a jak často se dveře chladničky otevřou.
ZnačkaGorenje #ad
Výrobcegorenje #ad
Výška72.83
Délka26.1
Hmotnost138.89
Šířka23.43
Číslo dílu741829
Modelka741829
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. Gorenje

#ad

Stříbrná barva, Gorenje Chladnička R 619 EES5 / 185 cm / cirkulační chladicí systém / funkce rychlého chlazení/chladicí část 398 litrů/vzhled Inox

#ad
Gorenje #ad - Kapacita: 398. Rozměry přístroje š x v x h: 59, 5 × 185 × 66, 3 cm. Kapacita: 0, 0 l. Systém slotin: s tímto systémem můžete chladničku umístit přímo na stěnu, vedle pracovní plochy nebo jiného zařízení, protože se systémem SlotIn lze dveře chladničky přesto otevřít až do plné šířky přístroje.

Napětí: 2200 v. Made in EU. Typ odmrazovacího systému: Manuální. Počet dveří: 1. Pokud se chladnička po velkém nákupu naplní, zajišťuje funkce superCool snížení teploty o 3 °C nižší než obvykle, po aktivaci běží 6 hodin a poté se automaticky vypne. 0 litrů. Funkce rychlého chlazení: konstantní teplota v chladničce je velmi důležitá.

Díky cirkulačnímu chlazení je celý vnitřní prostor chladničky vždy rovnoměrně chlazen a na zadní stěně nebo pod skleněnými policemi se nevytváří kondenzace. Chlazení cirkulací vzduchu s funkcí quickcooling: ventilátor na zadní stěně vnitřního prostoru chladničky udržuje chladný vzduch v neustálém pohybu a zajišťuje tak jeho cirkulaci. Ideální klima pro všechny potraviny, které mají dlouho zůstat čerstvé.
ZnačkaGorenje #ad
Výrobcegorenje #ad
Výška72.83
Délka26.1
Hmotnost132.28
Šířka23.43
Číslo dílu740846
Modelka740846
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Gorenje

#ad

Gorenje R 619 EEW5 Chladnička / 185 cm / cirkulační chladicí systém / funkce rychlého chlazení/chladicí část 398 litrů/bílá

#ad
Gorenje #ad - Díky cirkulačnímu chlazení je celý vnitřní prostor chladničky vždy rovnoměrně chlazen a na zadní stěně nebo pod skleněnými policemi se nevytváří kondenzace. Systém slotin: s tímto systémem můžete chladničku umístit přímo na stěnu, vedle pracovní plochy nebo jiného zařízení, protože se systémem SlotIn lze dveře chladničky přesto otevřít až do plné šířky přístroje.

Chlazení cirkulací vzduchu s funkcí quickcooling: ventilátor na zadní stěně vnitřního prostoru chladničky udržuje chladný vzduch v neustálém pohybu a zajišťuje tak jeho cirkulaci. Napětí: 220 Vyrobeno v Evropě. Funkce rychlého chlazení: konstantní teplota v chladničce je velmi důležitá.

Typ instalace: Volně stojící. 0 v. Pokud se chladnička po velkém nákupu naplní, zajišťuje funkce superCool snížení teploty o 3 °C nižší než obvykle, po aktivaci běží 6 hodin a poté se automaticky vypne. Rozměry přístroje š x v x h: 59, 5 × 185 × 66, 3 cm. Ideální klima pro všechny potraviny, které mají dlouho zůstat čerstvé. Počet dveří: 1.
ZnačkaGorenje #ad
Výrobcegorenje #ad
Výška72.83
Délka26.1
Hmotnost132.28
Šířka23.43
Číslo dílu740845
Modelka740845
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. Gorenje

#ad

Gorenje R 619 DAXL6 Lednička/AdaptTech/FreshZone/funkce rychlého chlazení/cirkulační chladicí systém/LED displej / 398l / 185 cm / EEK D/ušlechtilá ocel

#ad
Gorenje #ad - 0 v. Freshzone: zásuvka s nejnižší teplotou v chladničce je ideální pro skladování masa, ryb, ovoce a zeleniny. Napětí: 220 Kapacita: 398. Vyrobeno v Evropě. Vaše potraviny zůstanou čerstvé a spotřeba energie se sníží.

Systém adapttech: zajišťuje konstantní teplotu v chladničce, nezávisle na tom, kolikrát dveře otevíráte. Chlazení cirkulací vzduchu s funkcí quickcooling: celý vnitřní prostor chladničky je vždy rovnoměrně chlazen, na zadní stěně nebo pod skleněnými policemi se nevytváří kondenzace. Rozměry přístroje š x v x h: 59, 5 × 185 × 66, 3 cm. V závislosti na nastavení teploty je teplota cca 2 °C nižší než ve zbytku chladničky.

0 litrů. Crispzone s regulátorem vlhkosti: v prostorné zásuvce CrispZone zůstanou zachovány živiny a čerstvost vašich potravin se prodlužuje díky nízké teplotě a regulaci vlhkosti vzduchu. Funkce supercool: pro snížení teploty o 3 °c nižší než obvykle, běží po aktivaci po dobu 6 hodin a poté se automaticky vypne.
ZnačkaGorenje #ad
VýrobceGorenje #ad
Výška72.83
Délka26.1
Hmotnost138.89
Šířka23.43
Číslo dílu741247
Modelka741247
Záruka2 roky záruka výrobce.