Top 10 Living Room Cabinets – Příborníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASAGLE

#ad

úložná skříň, venkovský styl, do obývacího pokoje, 33 x 100 x 80 cm, kuchyňská skříňka, se 2 posuvnými dveřmi, vintage hnědá černá LSC092B01, VASAGLE Komoda, nastavitelné police

#ad
VASAGLE #ad - Nastavitelné nohy udržují skříň v rovnováze; ochrana proti překlopení zajišťuje dodatečnou stabilitu. Mnohostranně použitelná použijte tuto úložnou skříňku jako komodu v kuchyni, jako skříň na chodbu pro maličkosti, jako TV skříň v obývacím pokoji nebo jako skříňku na spisy v domácí kanceláři.

Jedinečné posuvné dveře rustikální dveře, symetrické uspořádání – obě posuvné dveře propůjčují této kuchyňské skříni venkovský styl, který lze snadno integrovat do mnoha stylů zařízení. Robustní a stabilní kombinace dřevěné třísky a kvalitního kovového rámu propůjčuje komodě vysokou stabilitu a pevnost.

Snadná montáž díky jasnému návodu a označeným dílům je montáž této kuchyňské skříňky hračka. Navíc jsou součástí dodávky náhradní šrouby. Flexibilní skladování 6 míst a tři 3stupňové výškově nastavitelné přihrádky také vyjímatelné na předměty různých velikostí; 33 × 100 cm velká stolní deska pro více možností.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška31.5
Délka12.99
Hmotnost58.86
Šířka39.37
Číslo díluLSC092B01

2. VASAGLE

#ad

Do obývacího pokoje, 33 x 110 x 75 cm, úložná skříň, jídelny, kuchyňská skříňka, venkovský styl, se 3 dveřmi, kuchyně, VASAGLE Komoda, vintage hnědá černá LSC096B01

#ad
VASAGLE #ad - Přináší více stylu vintage hnědá v kombinaci s klasickými černými prvky propůjčí vašemu domovu atraktivní ráz. Nastavitelné nohy udržují skříň v rovnováze a ochrana proti překlopení zajišťuje dodatečnou stabilitu.

Tato úložná skříňka bude středem pozornosti v každém pokoji. Nastavitelné police a průhledné dveře levé a pravé skříně mají vždy nastavitelnou odkládací plochu, abyste mohli ukládat různě velké předměty; díky průhledným dveřím rychle najdete vše, co potřebujete. Snadná montáž snadno srozumitelný návod, označené díly a dodávaný balíček příslušenství s náhradními šrouby dělají montáž této kuchyňské skříňky hračkou.

Robustní a stabilní kombinace dřevěné třísky a kvalitního kovového rámu propůjčuje komodě vysokou stabilitu a pevnost. Velký úložný prostor 33 × 110 cm velká stolní deska, otevřená přihrádka uprostřed a 2 skříně nabízejí dostatek úložného prostoru pro příbory, sklenice, hrnce a další – všechny vaše předměty zde najdou své místo.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška29.53
Délka12.99
Hmotnost58.86
Šířka43.31
Číslo díluLSC096B01
ModelkaLSC096B01

3. VASAGLE

#ad

Dubově hnědá černá, s posuvnými dveřmi, úložná skříň, otevřená přihrádka, nastavitelná odkládací plocha, 30 x 70 x 80 cm, venkovský styl, kuchyňská skříňka, do obývacího pokoje, VASAGLE Komoda

#ad
VASAGLE #ad - Snadná montáž díky jasnému návodu český jazyk nelze zaručit, označeným dílům a dodávanému balení příslušenství s náhradními šrouby je montáž této kuchyňské skříňky hračka. Mnohostranně použitelná použijte tuto úložnou skříňku jako komodu v kuchyni, jako skříň na chodbu pro maličkosti, jako TV skříň v obývacím pokoji nebo jako skříňku na spisy v domácí kanceláři.

Okouzlující jedinečné posuvné dveře a kombinace barev z dubově hnědé a černé propůjčují této skříni atraktivní šarm a vnesou do vašeho domova více stylu. Více možností uložení 30 × 70 cm velká stolní deska, otevřená přihrádka uprostřed a 4 přihrádky pod ní oddělené 2 3stupňově výškově nastavitelnými přihrádkami – tento příborník nabízí rozmanité možnosti uložení vašich předmětů.

Nastavitelné nohy udržují skříň v rovnováze; ochrana proti překlopení zajišťuje dodatečnou stabilitu. Robustní a stabilní kombinace dřevěné třísky a kvalitního kovového rámu propůjčuje komodě vysokou stabilitu a pevnost.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška31.5
Délka11.81
Hmotnost38.8
Šířka27.56
Číslo díluLSC089B50
ModelkaLSC089B50

4. VASAGLE

#ad

100 x 35 x 75 cm, vintage hnědá černá LSC099B01, průmyslový design, VASAGLE Příborník, ocelový rám, úložná skříň se skleněnými dveřmi, kuchyňská skříňka

#ad
VASAGLE #ad - Montáž, která vás nezbaví všech chutí: tato skříň z naší kolekce glatal se snadno montuje. Průmyslový vkus: Šéfkuchař vám nabízí skříň s dřevěným povrchem a černým kovovým rámem v průmyslovém stylu.

Horní průhledná část ukazuje, pokud je nechcete ukázat! . Tato úložná skříň je vybavena nastavitelnými nožičkami a stabilně drží předměty i na mírně nerovném povrchu. Protože se dodává s označenými díly a jasným návodem český jazyk nelze zaručit. Stečně průhledné, kde jsou sklenice a pod ní se schovává krabička na bonbony, částečně skryté: na nastavitelných přihrádkách za 3 dvířky se nádobí perfektně uloží.

Poleva jsou dveře ze skla a dřevotřískových desek, které vaší kuchyni vdechnou nový život. Dobrá chuť! Díky kvalitním dřevotřískovým deskám, které drží stabilní kovový rám, může tato skříň sloužit vám a vašim přátelům po mnoho let s veselým úsměvem. Pevné nohy: kývající se skříně nejsou dobrou pomocí.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška29.53
Délka39.37
Hmotnost59.75
Šířka13.78
Číslo díluLSC099B01

5. VASAGLE

#ad

VASAGLE Komoda, průmyslový design, vintage hnědá černá LSC081B01, kuchyňská skříňka s posuvnými dveřmi a lamelovými dveřmi, ocelová konstrukce, 100 x 35 x 70 cm

#ad
VASAGLE #ad - Doba provozu: dveře propůjčují této komodě jedinečný vzhled a hladce klouzají kolem sebe. Posuňte jedny dveře přes druhé a nechte tak otevřenou stranu skříně, abyste za nimi mohli prezentovat uloženou dekoraci.

Zcela bez hávání: jste unaveni z nepohyblivého nábytku? Pak použijte nastavitelné nohy této skříně, které hravě vyrovnávají nerovnosti podlahy. Přiložený imbusový klíč a šroubovák vám však pomohou a jasný návod také zajistí, že na konci vypadá vše piccobello. Aromastoff: pokud vaší kuchyni chybí koření, jídelně pepř nebo vašemu obývacímu pokoji chuť, pak s touto komodou s černou ocelovou konstrukcí a vintage lamelovými dveřmi propůjčí svým místnostem poslední píšťalku.

Co dostanete? vkusná kuchyňská skříňka, která vychází z naší půvabné kolekce LOWell, která je uvnitř vybavena 2 5násobně výškově nastavitelnými policemi, která okouzlí byty. Roubováno: stavba této komody bohužel nevyjde zcela bez šroubů.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška27.56
Délka13.78
Hmotnost55.12
Šířka39.37
Číslo díluLSC081B01

6. VASAGLE

#ad

2 dveře, 100 x 35 x 81,4 cm, kuchyňská skříňka, průmyslový design, VASAGLE Příborník, vintage hnědá černá LSC094B01, úložná skříň, skříň na víno

#ad
VASAGLE #ad - Může vám a vašim hostům sloužit po mnoho let s veselým úsměvem. Spolehlivý host: tento nadčasový kus nábytku je vyroben z kvalitních dřevotřískových desek, které jsou drženy stabilním kovovým rámem. Tak máte více času na výběr vín, která chcete do nich vložit! Kroutit se? v žádném případě! ztrácíte rovnováhu, když pijete příliš mnoho? tato kuchyňská skříňka ale neztratí rovnováhu.

Více místa: 2 skříně na talíře, 2 otevřené přihrádky na sklenice a nakonec. Díky nastavitelným nohám zůstává stabilní i na lehce nerovném povrchu. Co pro vás můžeme udělat? "chtěl bych mít rustikální povrch stolu v hnědé barvě s černým kovovým rámem v průmyslovém stylu, vše zdobené lamelovými dveřmi, které probudí duši mého obývacího pokoje.

". Velký povrch, 9 držáků lahví na chutná vína, který se perfektně hodí pro servírování pizzy – připravte si vydatný bufet. Vyzkoušejte to: tato skříň z kolekce alinru se snadno montuje! proč? protože se dodává s označenými díly a jasným návodem český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška32.05
Délka39.37
Hmotnost57.76
Šířka13.78
Číslo díluLSC094B01

7. VASAGLE

#ad

Nastavitelná police, vintage hnědá černá LSC261B01, otevřená přihrádka, komoda, 60 x 30 x 108 cm, průmyslový design, VASAGLE Koupelnová skříňka

#ad
VASAGLE #ad - Zkrášlete si pokoj touto skříní. Vše zde má místo: odkládací plocha nahoře, velká zásuvka a nastavitelná odkládací plocha – tato skříň nabízí dostatek místa pro dekorace, otevřené přihrádky, kuchyňské potřeby a další předměty.

Hodí se do každého prostoru: díky kombinaci rustikální dřevěné třísky, černé kovové konstrukce, mřížkového designu a lamelových dveří propůjčuje tato úložná skříň každému prostoru atraktivní šarm. Už žádné kývání: nedělejte si starosti, nedochází k žádnému kývání. Stabilita je nutností: odkládací plocha je vyrobena z robustní ocelové konstrukce a vysoce kvalitní dřevotřískové desky unese až 30 kg. Co dostanete: multifunkční skříň v průmyslovém stylu s označenými díly a snadno srozumitelným návodem český jazyk nelze zaručit pro usnadnění sestavení, jakož i ochranu proti překlopení pro dodatečnou bezpečnost.

Tak bude mít tato komoda dlouhou životnost a zůstane po vaší straně po mnoho let. Tato koupelnová skříňka je vybavena nastavitelnými nožičkami, takže může stát stabilně i na lehce nerovných podlahách a vaše poklady jsou chráněny před pádem.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška42.52
Délka23.62
Hmotnost53.35
Šířka11.81
Číslo díluLSC261B01

8. VASAGLE

#ad

VASAGLE Komoda, venkovský styl, s posuvnými dveřmi, kuchyňská skříňka, 30 x 70 x 80 cm, nastavitelná odkládací plocha, dubově hnědá černá LSC100B50, do obývacího pokoje, úložná skříň

#ad
VASAGLE #ad - Dostatek úložného prostoru stolní deska o velikosti 30 x 70 cm, prostorná zásuvka a 4 přihrádky dole oddělené 2 3stupňově výškově nastavitelnými policemi – vše má své místo. Robustní a stabilní kombinace dřevěné třísky a kvalitního kovového rámu propůjčuje komodě vysokou stabilitu a pevnost.

Snadná montáž díky jasnému návodu český jazyk nelze zaručit, označeným dílům a dodávanému balení příslušenství s náhradními šrouby je montáž této kuchyňské skříňky hračka. Nastavitelné nohy udržují skříň v rovnováze; ochrana proti překlopení zajišťuje dodatečnou stabilitu.

Jedinečné posuvné dveře prostorově úsporný design posuvných dveří propůjčuje této kuchyňské skříni nádech venkovského stylu a přináší rustikální šarm do vašeho pokoje. Mnohostranně použitelná použijte tuto úložnou skříňku jako komodu v kuchyni, jako skříň na chodbu pro maličkosti, jako TV skříň v obývacím pokoji nebo jako skříňku na spisy v domácí kanceláři.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška31.5
Délka11.81
Hmotnost44.75
Šířka27.56
Číslo díluLSC100B50
ModelkaLSC100B50

9. VASAGLE

#ad

Nastavitelná odkládací plocha, 30 x 60 x 108 cm, vintage hnědá černá LSC260B01, kuchyňská skříňka, ocelová konstrukce, komoda, průmyslový styl, VASAGLE Koupelnová skříňka

#ad
VASAGLE #ad - Odkládací plocha nahoře pro vaši dekoraci, dvě police za skleněnými dvířky pro vaše oblíbené hrnky a nastavitelná police pod ní pro různé potřeby. Stabilita je nutností: odkládací plocha je vyrobena z robustní ocelové konstrukce a vysoce kvalitní dřevotřískové desky unese až 30 kg.

Tak bude mít tato komoda dlouhou životnost a zůstane po vaší straně po mnoho let. Už žádné kývání: nedělejte si starosti, nedochází k žádnému kývání. Co dostanete: multifunkční skříň v průmyslovém stylu s označenými díly a snadno srozumitelným návodem český jazyk nelze zaručit pro usnadnění sestavení, jakož i ochranu proti překlopení pro dodatečnou bezpečnost. Tato koupelnová skříňka je vybavena nastavitelnými nožičkami, takže může stát stabilně i na lehce nerovných podlahách a vaše poklady jsou chráněny před pádem.

Využíváte tuto skříň v obývacím pokoji, sklo, v koupelně nebo v kuchyni? Jaký je váš plán? . Perfektní kombinace: kov, barevná kombinace černé a vintage hnědé, mřížka – to vše propůjčuje této úložné skříni průmyslový styl. Pokud chcete vytvořit pořádek: pak je tato skříň přesně to pravé pro vás.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška42.52
Délka11.81
Hmotnost52.25
Šířka23.62
Číslo díluLSC260B01

10. Eden Bridge Designs

#ad

WE Furniture 32" moderní bufet

#ad
Eden Bridge Designs #ad - Als akzentablage, tv-ständer oder Buffet in Ihrem Wohnzimmer, Schlafzimmer oder Ihrer Küche. Perfekt für die aufbewahrung von Wäsche, Küchengeräten oder Elektronik. Mit einem Übergangsdesignstil für ein modernes und zeitgenössisches stilvolles Stück. Mit verstellbaren Regalen, einer Glasschiebetür und sichtbaren Beschlägen. Aus gemischten materialien aus hochwertigem MDF, Laminat, Metall und gehärtetem Sicherheitsglas.
ZnačkaEden Bridge Designs #ad
VýrobceWE Furniture #ad
Výška32
Délka32
Hmotnost53
Šířka15.75
Číslo díluAF32ALGDSW
ModelkaAF32ALGDSW