Top 10 mini Kühlschrank Mit Eisfach Für Zimmer – Mini chladničky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TZS First Austria

#ad

Bez mrazicího, TZS First Austria Mini lednička 40 l netto 34 l, LED osvětlení, uzamykatelná | lednice na nápoje tichá | minibar pro kempování, kancelář a malé byty, vyměnitelné dveřní zarážky

#ad
TZS First Austria #ad - Vč. Kompaktní a flexibilní: obzvláště kompaktní design se zde setkává s působivým užitným objemem cca 40 l. Díky tomu je tzs mini lednička perfektním průvodcem do kanceláře, kempingového autobusu, hotelového pokoje nebo prázdninového bytu.

2 klíčů. Kromě toho lze obsah minibaru navíc zajistit praktickou blokovací funkcí. Kompletní rozsah dodávky: rozsah dodávky obsahuje 1 x mini chladničku, 2 x výškově nastavitelné vkládací police, 1x intergované LED osvětlení interiéru, 2 x variabilní dveřní přihrádky, 2 x přihrádky na dveře a 1 x kovový držák. Díky inovativní chladicí technice peltier a výkonu 63 W je TZS mini lednička energeticky úsporná a téměř tichá.

Výkonná a tichá: tzs mini chladnička bez mrazicího boxu pokrývá všechny potřeby mezi 4° – 16°. Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Oboustranná montáž: vysoká míra flexibility je zaručena oboustrannými dvířky.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceFirst #ad
Výška22.24
Délka15.75
Hmotnost27.12
Šířka16.93
Číslo díluFA-5172
ModelkaFA-5172

2. Vasip

#ad

Kempování a auta AC/DC, Vasip Mini chladnička 15 l, přenosná s funkcí chlazení a topení, kanceláře, malá lednice na nápoje do domácnosti

#ad
Vasip #ad - Kompaktní mini chladnička o objemu 15 l: 15litrovou mini chladničku od vasip lze bez problémů uložit 30 plechovek s 330 ml nápoji. Chladicí rozsah 5 – 8 °c, topný rozsah 55–65 °C. Tato kapacita se hodí pro domácnost, kancelář i pro skladování kosmetiky a produktů péče o pleť.

Tato chladnička používá polovodičový chladicí čip, který neobsahuje freon, což je velmi šetrné k životnímu prostředí, a současně šetří elektřinu a materiál je bezpečný a robustní. Na ledničce je rukojeť, kterou lze snadno zvednout jako chladničku do auta, aby se potraviny uchovávaly při pikniku nebo kempování. Jednoduše připojte příslušnou zástrčku a můžete ji používat doma nebo v autě. Pokud máte dotazy, lednice pro malé rodiny 1–3 osob nebo autochladnička. Spora energie/ochrana životního prostředí: zdroje jsou omezené a ochrana životního prostředí je pro nás velkým problémem.

Topení/chlazení: chladničku lze nastavit v režimu. Funguje velmi tiše a neruší váš odpočinek a práci. 100% značkový servis: vasip chladničku lze použít jako lednici na nápoje, kosmetická chladnička, roční náhradní a opravný servis. Nabízíme celoživotní zákaznický servis, můžete se na nás obrátit. Na dveřích chladničky je zacvakávací uzávěr, a po zavření dveří se může ujistit, že je chladnička dobře uzavřená a že teplota v chladničce dobře udrží.
ZnačkaVasip #ad
Výrobcevasip #ad
Výška17.91
Délka13.78
Hmotnost0.93
Šířka12.13
Číslo díluYT-A-15
Modelka15L
Záruka1 rok.

3. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lednička, minibar., lednička na nápoje

#ad
Klarstein #ad - Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Naše chladničky na nápoje jsou vybaveny ekologickým kompresorem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoli náklady.

Obsah je plně osvětlený, také lahve a svačiny. Naše malá chladnička je vybavena tichým motorem, abyste si mohli v klidu vychutnat chlazené pokrmy a nápoje. Nápoje, potraviny, kosmetika a více: s touto lednicí na nápoje jako domácí bar, malé pokoje nebo jako kosmetická lednička máte vše vždy po ruce. Všestranná mini chladicí skříňka: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako venkovní lednice nebo jako kempingová lednička.

Atraktivní poklad: naše malá chladnička má atraktivní design, který vyzývá k pohledu a po otevření svítí jasným vnitřním osvětlením. Dné bzučení a hučení: hlučný mini pátek ruší dobrý film nebo dobrý rozhovor. Lednička žádná, šetří náklady na elektřinu: užijte si výhody naší mini chladničky bez zbytečných nákladů. Navzdory své malé ploše nabízí tato 23litrová chladnička dostatek místa.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška18.5
Délka15
Hmotnost18.74
Šířka15
Číslo dílu4260275620310
Modelka10035239
ZárukaNa.

4. Klarstein

#ad

Minibar., Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lednička, lednička na nápoje

#ad
Klarstein #ad - Navzdory své malé odkládací ploše nabízí tato 30litrová chladnička dostatek místa na pivo, alkohol, občerstvení, výrobky pro péči atd. Chladicí skříňka nešetří náklady na elektřinu: užívejte si výhody naší chladničky bez zbytečných nákladů.

Proto je naše chladnička tichá a vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Dné bzučení a bzučení: hlučná mini chladnička ruší dobrý film nebo dobrou konverzaci. Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako minibar nebo jako chladnička pro kempování nebo péči o pleť.

Obsah je plně osvětlený, včetně obou dveřních polic. Půvabný šperk: naše malá lednička má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí. Po otevření svítí světlé vnitřní osvětlení. Je to šťastný čas: s mini ledničkou happy hour pro pokoj nebo do kanceláře máte vše vždy po ruce. Naše mini lednička je vybavena ekologickým kompresorem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoliv náklady.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška18.5
Délka14.96
Hmotnost23.37
Šířka17.52
Číslo díluMKS-11
Modelka10035239

5. Klarstein

#ad

Lednice mini, tichá, kosmetiku a outdoor, 19 l, stříbrná, tichá lednice malá, Klarstein Mini chladnička do pokoje, pivní lednice 5–15 °C, mini lednička na nápoje, mini lednička, kempování

#ad
Klarstein #ad - Chladicí skříňka nešetří náklady na elektřinu: užívejte si výhody naší chladničky bez zbytečných nákladů. Po otevření svítí jasné vnitřní osvětlení, které plně osvětluje obsah chladničky. Dné bzučení a bzučení: hlučná mini chladnička ruší dobrý film nebo dobrou konverzaci.

Proto je naše chladnička tichá a vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. Je to šťastný čas: s mini ledničkou happy hour pro pokoj nebo do kanceláře máte vše vždy po ruce. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Půvabný šperk: naše malá lednička má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí.

Naše mini lednička je vybavena ekologickým chladicím prostředkem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoliv náklady. I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 23litrová chladnička dostatek místa na pivo, alkohol, svačinu, výrobky pro péči atd. Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako minibar nebo jako chladnička pro kempování nebo péči o pleť.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška18.5
Délka14.96
Hmotnost18.74
Šířka14.96
Číslo dílu10035240
Modelka10035239

6. Klarstein

#ad

Klarstein Mini chladnička do pokoje, malý minibar, nastavitelná odkládací plocha, 33 l na nápoje a kosmetiku, tichý, lednice Skincare 5–15 °C

#ad
Klarstein #ad - Chladicí skříňka nešetří náklady na elektřinu: užívejte si výhody naší chladničky bez zbytečných nákladů. Po otevření svítí jasné vnitřní osvětlení, které plně osvětluje obsah chladničky. Je to šťastný čas: s mini ledničkou happy hour pro pokoj nebo do kanceláře máte vše vždy po ruce.

Proto je naše chladnička tichá a vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. Dné bzučení a bzučení: hlučná mini chladnička ruší dobrý film nebo dobrou konverzaci. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Půvabný šperk: naše malá lednička má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí.

I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 33litrová chladnička dostatek místa na pivo, alkohol, svačinu, výrobky pro péči atd. Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako minibar nebo jako chladnička pro kempování nebo péči o pleť. Naše mini lednička je vybavena ekologickým chladicím prostředkem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoliv náklady.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška21.26
Délka15.75
Hmotnost32.41
Šířka16.93
Číslo díluHEA-HappyHour-32Slb
Modelka10035239

7. Klarstein

#ad

Malá a tichá chladnička, nastavitelné přihrádky, občerstvení a kosmetiku, mini chladnička na nápoje, 38 l, Klarstein Mini chladnička do pokoje, malá chladnička Skincar 6 – 18 °C, malý minibar

#ad
Klarstein #ad - I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 38litrová chladnička dostatek místa na pivo, svačinu, alkohol, výrobky pro péči atd. Chladicí skříňka ne, který maximalizuje chladicí výkon, šetří náklady na elektřinu: Užívejte si výhody naší chladničky bez zbytečných nákladů.

Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako minibar nebo jako lednice pro kosmetiku nebo péči o pleť. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 6 – 18 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Atraktivní poklad: naše malá lednička má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí. Je to šťastný čas: s mini ledničkou happy hour pro pokoj nebo do kanceláře máte vše vždy po ruce.

Naše mini lednička je vybavena ekologickým kompresorem R600a, nikoliv náklady. Po otevření svítí světlé vnitřní osvětlení. Dné bzučení a bzučení: hlučná mini chladnička narušuje dobrý film nebo dobrou konverzaci. Proto je naše chladnička tichá a vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. Obsah je plně osvětlený, včetně obou dveřních polic.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška20.08
Délka16.14
Šířka16.93
Číslo díluHEA3-HappyH-38l-WH
Modelka10035239

8. Klarstein

#ad

Malá, 3 stupně chlazení, kanceláře 0 – 15 °C, Klarstein Mini chladnička na nápoje, tichá, mini lednice do pokoje, kempování, 17 l, péče o pleť Fridge

#ad
Klarstein #ad - I při menší velikosti nabízí 17litrový mini fridge dostatek místa pro pivo, potraviny, kosmetika a další: S touto chladničkou na láhve do pokoje, svačinu a výrobky Skincare. Naše lednice beauty je vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu.

Dné bzučení a bzučení: hlučná chladnička ruší dobrý film, spánek nebo dobrou konverzaci. Tato mini lednička je plně osvětlená, včetně potravin a nápojů. Navíc nabízí naše mini lednička ideální teplotu mezi 0 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Nápoje, hotelu a kanceláře máte vše vždy po ruce. Chlazení, na které se můžete spolehnout: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory a pokoje nebo jako kempingová chladnička.

Chladicí skříňka na nápoje: užijte si výhody této minibarové ledničky bez zbytečných nákladů. Chladnička je malá a vybavena ekologickým chladicím prostředkem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoliv náklady. Půvabný poklad: naše malá lednička má atraktivní design, který zve k nahlédnutí a září jasným vnitřním osvětlením.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška13.19
Délka16.34
Hmotnost16.09
Šířka15.16
Číslo dílu10035730
ModelkaHEA6-CoolHide-Blk

9. Klarstein

#ad

Malá a tichá, Klarstein Mini chladnička se skleněnými dvířky, občerstvení a kosmetika, nápoje, nastavitelné přihrádky, 42 l, chladnička Skincare 12–18 °C

#ad
Klarstein #ad - Naše malá chladnička je vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. Chladicí skříňka ne, který maximalizuje chladicí výkon, šetří náklady na elektřinu: užívejte si výhody naší chladničky bez zbytečných nákladů.

Kromě toho nabízí chladnička ideální teplotu mezi 12 – 18 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Se stylovými skleněnými dveřmi a led osvětlením: naše chladnička se skleněnými dveřmi má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí. Nápoje, potraviny, kosmetika a další: s touto mini ledničkou jako domácí bar, pokojová nebo kosmetická lednička máte vše důležité vždy po ruce. Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako minibar nebo jako chladnička pro péči o pleť.

I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 42litrová chladnička dostatek místa. Po otevření svítí jasné vnitřní led osvětlení, které perfektně zvýrazní váš obsah. Dné bzučení a bzučení: hlučná chladnička na láhve narušuje dobrý film nebo dobrou konverzaci. Naše mini lednička je vybavena ekologickým chladicím prostředkem R600a, nikoliv náklady.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška19.69
Délka25.2
Hmotnost26.46
Šířka22.83
Číslo díluHEA-Brooklyn-blk

10. Klarstein

#ad

Kompaktní, 12 – 18 °C, Klarstein Brooklyn 42 mini chladnička se skleněnými dveřmi, termoelektrický chladicí systém, 0 dB, Auto DeFrost, vnější: černá, volně stojící, interiér: bílá, 42 litrů, EKK A

#ad
Klarstein #ad - Nápoje, potraviny, kosmetika a další: s touto mini ledničkou jako domácí bar, pokojová nebo kosmetická lednička máte vše důležité vždy po ruce. Kromě toho nabízí chladnička ideální teplotu mezi 12 – 18 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje.

Naše mini lednička je vybavena ekologickým chladicím prostředkem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoliv náklady. Chladicí skříňka ne, šetří náklady na elektřinu: užívejte si výhody naší chladničky bez zbytečných nákladů. Po otevření svítí jasné vnitřní led osvětlení, které perfektně zvýrazní váš obsah. Se stylovými skleněnými dveřmi a led osvětlením: naše chladnička se skleněnými dveřmi má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí.

I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 42litrová chladnička dostatek místa. Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako minibar nebo jako chladnička pro péči o pleť. Naše malá chladnička je vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. Dné bzučení a bzučení: hlučná chladnička na láhve narušuje dobrý film nebo dobrou konverzaci.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška21.06
Délka18.9
Hmotnost38.56
Šířka15.75
Číslo díluHEA-Brooklyn-wht