Top 10 Plastik Chips Bunt – Vybavení na bingo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hebayy

#ad

Hebayy 500 transparentních 8 barevných bingo a počítacích čipů plastové značkovače s průměrem 1,9 cm

#ad
Hebayy #ad - Různé barvy: 8 různých barev umožňuje různé možnosti použití a umožňují rozdělení podle barev. Perfektně se hodí: pro učení základní matematiky, pro zařazení do skupin, pro počítání, pro matematiku na dotyk doma a ve školce a jako bingo čipy.

Skutečná výhoda, takže se nemusíte bát, kterou byste si neměli nechat ujít! S tolika barvami bude značení zábavné a další prezentace může přijít! Vysoká kvalita: Čipy nabízejí optimální tloušťku a příjemnou barevnou rozmanitost. Zdraví a hygiena: během výroby z pravého pvc granulátu je ve výrobním procesu zajištěna vysoká transparentnost a dlouhá trvanlivost, což zaručuje bezpečné používání.

Rovněž vhodné pro označování dokumentů přes nadzemní projektor. Mega balíček: s celkem 500 kusů, že se některé ztratí. Každý čip má průměr 1, 9 cm, žádné ostré rohy a je tak praktický a snadno se používá.
ZnačkaHebayy #ad
VýrobceHebayy #ad
Výška1
Délka7.7
Hmotnost0.46
Šířka6.1
Číslo díluHeba013

2. Azatemgo

#ad

Azatemgo 90 kusů bingo chipsů velká velikost Φ37 mm 9 barev, plastové bingo čipové značkovače – poker token

#ad
Azatemgo #ad - Plastické značky s počitadlem, můžete psát popisovačem nebo na ně nalepit nálepku. Vynikající výukový zdroj pro interaktivní a vizuální výuku. Sada 90 kusů barevných značek pro vytváření her. Velký rozměr 3, 7 cm, 9 barev. Pomáhá rozvíjet matematické schopnosti.
ZnačkaAzatemgo #ad
VýrobceAzatemgo #ad
Hmotnost0.37

3. Deolven

#ad

Modrá, plastové počitadlo 200 ks v balení barevných bingo čipů, bílá, Deolven Počítání hracích čipů, černá, červená, počítadlo barev pro matematiku nebo hry, šedá,, žlutá, zelená, učební zdroje

#ad
Deolven #ad - Materiál: plast s hladkým povrchem, žádné nebezpečí pro ruce. Velké množství: 200 kusů plastových známek stačí na to, aby děti mohly hrát matematické hry jako počítání, seskupování, třídění, sčítání, odečítání nebo bingo značkovače.

Iroké použití: perfektní pro modelování matematických konceptů, jako je počítání, které se učí počítat, vzory, třídění, seskupení pravděpodobnosti, sčítání a odečítání. Světlé multibarvy: 4 různé barvy bingo čipů lze označit a seskupit více. Lze použít také jako bingo čip. Velikost: 1 palec průměr a tloušťka jsou cca 0, 04 palců, které se snadno drží na rukou.
ZnačkaDeolven #ad
VýrobceMUCHEN SHOP #ad
Hmotnost0.31

4. Chostky

#ad

Plastové počítadlo s barevnými čipy, transparentní značkovače Math, počítání a hraček s úložným boxem 19 mm, Chostky 500 kusů čipů Bingo Chips

#ad
Chostky #ad - Protože se jedná o umělou kontrolu, dovolte prosím velmi malé množství chyb. Skvělý dárek pro děti k učení a pro starší lidi k dobělání.

Materiál: hp, bezpečné a ekologické. Ložný box z plastu lze použít k uložení věcí. Použití: bingo, třídování, počítání a učení se záměry, skupiny, sčítání a subtrafování. Dlouhá životnost a opětovné použití. Upozornění: ①nejsou magnetické. Nemusíte si dělat starosti, i když někdo ztratíte. Balíček obsahuje: 500 kusů bingo čipů 5 barev, 100 kusů na jednu barvu s plastovou krabičkou. Plastové bity v různých. Velikost: 2 mm * 19 mm průměr, box: 18 * 10 * 2, 5 cm.
ZnačkaChostky #ad
VýrobceChostky #ad
Hmotnost0.57

5. Toyvian

#ad

Toyvian 300 Count Bingo Chips Plastový popisovač pro Bingo Game Cards herní příslušenství vícebarevný

#ad
Toyvian #ad - Jednoduchý design je praktický. Kulaté značky jsou kreativní. Pestrý design je krásný a praktický. Mahjong Machine Poker atd. Plastový materiál zajišťuje dlouhou životnost a použitelnost. Jemná textura s vynikajícím zpracováním.
ZnačkaToyvian #ad
VýrobceToyvian #ad
Výška0.07
Délka0.75
Hmotnost0.18
Šířka0.75
Číslo dílu0QVD37Q1QHET89XX186226SMB
Modelka0QVD37Q1QHET89XX186226SMB

6. JZK

#ad

číslo objektu pro Bingo, JZK 500x průhledné čipy Bingo, žlutá, barevné plastové značky, fialová, sada čipů, zelená, hrací karty modrá, výběr barev, červená, plastové popisovačky

#ad
JZK #ad - Robustní s dlouhou životností. Hry: se používají pro mnoho her jako je Bingo, šulové mince, ruská loď, počítadlo mincí atd. Balení 500 v 1: vhodné pro každodenní použití doma nebo v kanceláři nebo jako prostředek pro učební prostředek ve škole; průměr každé mince je 1, 5 mm, 9 cm a tloušťka 1, malý, lehký a přenosný.

Vysoká kvalita: vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, neškrábe a nelámou se. Dné ostré hrany a zbytky produktu, pohodlná a bezpečná obsluha. Pro usnadnění porozumění a více se zajímají o matematiku.

Pestrý design: průhledný v 5 barvách modrá, žlutá, zelená, splní vaše různé potřeby; světlé a ostré barvy lze snadno rozpoznat a povzbuzuje pozornost dětí, červená, fialová, což je užitečné pro výuku. Praktický matematický nástroj: k počítání a označování lze použít pro výuku matematiky přes addice, třídění atd.
ZnačkaJZK #ad
VýrobceJZK-M462648U-P #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost0.26
Šířka1
Číslo díluM462648U
Modelka77108

7. WINOMO

#ad

4 barvy, WINOMO Bingo chip značkovač, plast, 400 kusů

#ad
WINOMO #ad - Materiál: plast. Průměr: cca 86, 4 cm 1, žlutá, 9 cm. Ideální do tříd a karnevalových bingo her. Zakryjte svá volaná čísla těmito bingo čipy. 400 bingo čipů ve 4 různých barvách. Barva: červená, modrá, zelená. Průhledný design vám umožní vědět, která čísla byla uvedena.
ZnačkaWINOMO #ad
VýrobceWINOMO #ad
Výška0.08
Délka0.79
Šířka0.79
Číslo díluH1548551VKMF5011
ModelkaH1548551VKMF5011

8. Dokpav

#ad

šipy na hraní Bingo, plastové hračky, Dokpav 100 ks transparentních barevných počítadel plastové hračky

#ad
Dokpav #ad - Iroké možnosti využití: průhledné počitadlo se perfektně hodí na sčítání a počítání, bingo, matematiky, třídění a skvělé vyučovací prostředky pro výuku nebo doma.

Balíček obsahuje: balení se 100 ks transparentních počítání, dostatek pro děti, aby byly hry. Materiál: bingo čip se skládá z kvalitního plastu s hladkým povrchem, dlouhá životnost, transparentní textura, opětovně použitelné a šetrné k životnímu prostředí. Světlá barva: transparentní počitadla jsou dodávány ve světlé barvě, zelená, mezi nimi červená, oranžová, žlutá, růžová, modrá, fialová, plastové chipy v různých barvách mohou být výrazněji označeny a skupinovány. Správná velikost: bingo čip má průměr asi 19 mm, tloušťka cca 2 mm, snadno a snadno se přenáší.
ZnačkaDokpav #ad
VýrobceDokpav #ad
Hmotnost0.09

9. Clyhon

#ad

Počítání hracích čipů, plastové bingo čipy, Clyhon Barevný počítadlo plastů, 15 mm, výuka matematiky k dispozici 100 kusů, transparentní bingo počítací čipy

#ad
Clyhon #ad - Zákaznický servis: pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, kontaktujte nás prosím včas. Rovněž vhodné pro označení dokumentů přes nadzemní projektor. Jsme nepřetržitě online a poskytneme vám dobré řešení.

Přiměřené: 100 plastových pultů, hladký povrch, 4 různé barvy, plast, přesně správnou velikost, dobře drží. Vysoká kvalita: Čipy nabízejí optimální tloušťku a příjemnou rozmanitost barev. Transparentní barvy vypadají skvěle a mohou rychle upoutat pozornost dětí a interaktivovat výuku. El: pro učení základní matematiky, zařazení do skupin, počítání, pro matematiku na dotyk doma a ve školce i jako bingo čipy.

Každý čip má průměr 15 mm, žádné ostré rohy a je tak praktický a snadno použitelný. Zdraví a hygiena: během výroby z pravého pvc granulátu je při výrobním procesu zajištěna vysoká transparentnost a dlouhá životnost, bezpečné používání.
ZnačkaClyhon #ad
VýrobceClyhon #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluCH2210Ryouxibi
ModelkaCH2210Ryouxibi

10. NUOBESTY

#ad

NUOBESTY 300 kusů čipů na počítání bingo, malé plastové počítací kotouče pro matematická cvičení a hrací značky pokerových čipů, transparentní plastové popisovače

#ad
NUOBESTY #ad - Může dojít k nepatrným rozdílům v barvě a velikosti mezi fotografií a skutečným zbožím. Značkové čipy, bingo děti, hodnotné značky. Pestrý design je krásný a praktický. Plastový materiál zajišťuje vysokou trvanlivost a praktičnost, bingo hra. Upřímně doufám, že pochopíte! Děkujeme! . Kulaté tokeny jsou kreativní. Bingo čipy, hrací čipy, tombola ceny pro dospělé. Teplý tip: vážený kupující, kvůli světelným efektům, jasu monitorů, manuálnímu měření atd. Mahjong machine Poker pro děti atd. Jednoduchý design je praktický.
ZnačkaNUOBESTY #ad
VýrobceNUOBESTY #ad
Výška0.07
Délka0.75
Šířka0.75
Číslo díluBNZD14139MRON3OS619T7O3G
ModelkaBNZD14139MRON3OS619T7O3G