Top 10 Rezeptbuch zum Selberschreiben – Diáře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. moonster

#ad

Von MOONSTER®, Buch zum Reinschreiben, Liniertes Papier, Tagebuch, Notizbuch A5 mit Stift, Notizbuch Nachfüllbar für Frauen, Notizbuch Leder, Reisetagebuch zum Selberschreiben, 320 Seiten

#ad
moonster #ad - Wir bei moonster lieben es, die unsere wunderbaren produkte herstellen. Wir sind ein kleines familiengeführtes unternehmen, ebenso wie unser hauptlieferant in indien, aus ETHISCH UNBEDENKLICHER HERKUNFT und besteht nach Möglichkeit aus NACHHALTIGEN und RECYCELTEN MATERIALIEN. Unser buch enthält im inneren einen stifthalter und einen silbernen kugelschreiber, damit Sie Ihre Gedanken und Erinnerungen mühelos notieren können.

Die 22, 5 x 16 cm großen leder notizbücher sind mit den worten "dream, create, Inspire" und bieten durchdachte Geschenke für Frauen, ist unser Reisetagebuch mit handgeschnittenem, die INSPIRIEREN UND BEWEGEN. Schreiben mit stil - ein leben lang: das antik aussehende buchcover versprüht rustikalen charme und riecht herrlich nach leder. Ein durchschnittliches notizbuch wird mit minderwertigem papier hergestellt, auf dem es sich nicht angenehm schreiben lässt. Die dunkelbraunen vintage notizbücher können in Aussehen und Farbton variieren, was sie zu einzigartigen inspirierenden Geburtstagsgeschenken für Frauen macht. Unser nachfÜllbares lederbuch wird in indien mit hochwertigen materialien handgefertigt und besteht aus 70 g/m² weissem, der leicht über die 160 blätter 320 seiten gleitet, linierteM UND GEFRÄSTEM PREMIUMPAPIER.

Als wiederverwendbares notizbuch kann es ein leben lang verwendet werden und ist mit den verschiedenen Papier-Nachfüllpackungen von Moonster befüllbar - SUCHE EINFACH NACH „MOONSTER NACHFÜLLPACKUNG“. Jedes notizbuch mit stift ist handgefertigt, der einheimische kunsthandwerker anstellt, handgefertigte schÖne notizbÜcher aus leder zu schaffen, die unsere kunden schÄtzen - und wir freuen uns, dabei etwas zurückzugeben. WÄhrend viele notiz- und tagebÜcher mit minderwertigen kunstledereinbÄnden Überzogen sind, die leicht zerkratzen, 100 % vollnarbigem bÜffelleder gebunden, das für einen schönen authentischen vintage-look sorgt.
Značkamoonster #ad
VýrobceMoonster Products Ltd #ad
Číslo díluDCIJNL23

2. Kunterbuntspecht

#ad

Kunterbuntspecht Kniha receptů pro vlastní psaní, DIY Moje oblíbené recepty kuchařka kniha pečení v praktickém formátu měkký obal A5 14,8 x 21 cm měkký obal

#ad
Kunterbuntspecht #ad - Knihu můžete darovat prázdnou nebo naplněnou recepty. Sotva existuje někdo, k stěhování nebo jako dárek k pozvání u někoho domova, kdo by rád nejedl. Ikovný a kompaktní – kniha má formát 14, 8 x 21 cm a je tak malá a praktická a 120g papír na stránkách je dostatečně silný pro psaní.

Zdarma záložka – v souladu s receptářem obdržíte záložku, na které jsou uvedeny užitečné údaje pro kuchaře/kuchařku. Zachyťte si své nejkrásnější recepty na vaření nebo pečení pro sebe nebo přátele a rodinu. Jako nápad na dárek – ať už k narozeninám, vánocům, ideální dárek pro hosty. Vaší kreativitě se meze nekladou. Klimatický neutrál – vyrobeno v německu – kniha je kompletně vytvořena v německu, tištěná neutrálně klimaticky neutrálně, láskyplně zabalena a odeslána rodinným podnikem, aby byly přepravní cesty na minimum a aby byly co nejudržitelnější.

S předtištěným rejstříkem lze recepty rozdělit do jednotlivých kategorií. Matná povrchová úprava obalu propůjčuje knize elegantní a vysoce kvalitní vzhled a je omyvatelná. Kniha receptů pro vlastní psaní, kuchařka pro vlastní psaní, kuchařka pro vlastní psaní, napsat si receptář pro vlastní tvorbu, receptář pro vlastní tvorbu. KreativnÍ – s láskou – s obsahem a místem pro 92 receptů pro vlastní psaní.
ZnačkaKunterbuntspecht #ad
VýrobceKunterbuntspecht #ad
Výška0.31
Délka8.27
Hmotnost0.37
Šířka5.83
Číslo díluRez008
ModelkaRezpros001

3. moonster

#ad

Malý kožený zápisník, deník, deník vázaný na kůži, kreslení, skicák, Kožený deník pro muže – ručně vyrobené vintage deníky pro dámy, nelinkovaný, pánský deník na psaní

#ad
moonster #ad - Vyberte si ze dvou velikostí. Dné prokrvení: použijte libovolné kuličkové pero nebo pomalu tekoucí plnicí pero na ručně vyráběné papírové listy. Dné otázky, bez problémů. Průměrný deník je naplněn nekvalitním papírem, s kvalitním ekologickým běžným papírem 125 g/m², který negativně ovlivňuje zážitek z deníku.

Tento prázdný deník leží naplocho a jeho psaní je potěšením. Zatímco mnoho deníků z umělé kůže je špatně konstruováno, s nalepenými vázáními a vypadávajícími stránkami, s ručně šitou vazbou z koptové kůže pro stránky, které zůstanou pevně na svém místě. Náš 365denní příslib náhrady: pokud váš rustikální deník dorazí poškozený nebo zjistíte něco chybného s řemeslným uměním, kontaktujte nás jednoduše přímo do 1 roku a my vám zašleme bezplatnou náhradu nebo plnou náhradu. Naše psací knihy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, který je perfektní pro psaní. Za každý provedený nákup dává moonster procento svých zisků své oblíbené charitě v Africe, 2 cm – perfektní velikost na cesty K dostání také jako dárková sada vyhledávání: B06XDQG92X.

Krásný, která má zabránit a chránit děti před krutostí a zneužíváním. Náš cestovní deník naplněný 120 listy/240 stranami krémového, kterou budete mít navždy, je náš psací deník vzpomínkou, recyklovaného ze zbytku oděvu v Indii, nelinovaného prémiového bavlněného papíru, je náš cestovní deník bez stromů a bez kyselin. Skvělý dárek k výročí, 3 nebo 4? ušetřete až 8, ke koupi 2, ukončení studia, ke dni svatého Valentýna nebo k narozeninám, 00 $! Prohlédněte si níže všechny naše slevy.
Značkamoonster #ad
VýrobceMoonster Products Ltd #ad
Výška1
Délka7
Hmotnost0.81
Šířka5
Číslo dílu7x5 Classic Journal
ModelkaLeather Journal

4. Moonster

#ad

Vintage kožený poznámkový blok, deník Moonster®, ručně vyrobený vintage poznámkový blok, kůže, 240 stran bezdřevý bavlněný papír do měchy, skicák 20 x 15 cm

#ad
Moonster #ad - Cílem společnosti moonster je výroba krásných, ručně vyráběných kožených produktů, který zaměstnává místní řemeslníky, stejně jako náš hlavní indický dodavatel, které můžeme prodávat. Jsme malý rodinný podnik, které se našim zákazníkům líbí. Obvyklá kniha o kůži má méně kvalitní papír, ekologického papíru 125 g/m², který snižuje radost z psaní.

5 % příjmů z každého nákupu dává moonster 5 charitativním organizacím v indii, zambii, uk a usa. Těšíme se, kde je to možné. Každá retro psací kniha je ručně vyrobená a eticky neodolatelná díky použití udržitelných a recyklovaných materiálů, kteří vyrábějí nádherné výrobky, že přitom děláme také dobře. Jiné než chutné knihy z imitace kůže jiných značek se vintage deník pro dospělé od moonster vyrábí ručně střižený, 100% celobarevný buvolí kůže a vysoce kvalitního papíru z bavlny a recyklovaného oděvního průmyslu v Indii. Tyto zázračně ručně vyrobené tmavě hnědé, klasické kožené poznámkové bloky v retro stylu se mohou lišit vzhledem a stínováním a nadchnou příjemce.

Tento kožený poznámkový blok lze plochě rozevřít, což z něj dělá radost psát. A slib 365denní náhrady: pokud by vaše prázdná kniha v retro stylu dorazila poškozená nebo pokud zjistíte výrobní vadu, Bolívii, kontaktujte nás během jednoho roku a my vám zašleme náhradu nebo vrátíme plnou kupní cenu – zcela nekancelářské! Vyberte si ze dvou velikostí: 18 x 13 cm nebo 20 x 15 cm. Zatímco se vyrábí mnoho knih s poznámkami z umělé kůže levně s nalepenou vazbou a tím vypadávajícími stránkami, kterou budete mít navždy – v koptském stylu z kůže ručně vázané, je naše kouzelná kniha upomínkou, aby stránky zůstaly na svém místě.
ZnačkaMoonster #ad
VýrobceMoonster Products Ltd #ad
Výška1.38
Délka7.87
Hmotnost1.21
Šířka5.91
Číslo díluDKL Journal 8x6
ModelkaDKL Journal 8x6

5. Eine der Guten

#ad

Kuchařka pro vlastní psaní 80 báječných oblíbených receptů, přátelský design v bílé béžové, prémiová tvrdá vazba, 21 x 21 cm, Kniha receptů pro vlastní psaní

#ad
Eine der Guten #ad - Díky tomu jeden z dobrých: jsme kreativní malé nakladatelství z kolína nad rýnem s velkou vášní pro krásný, ručně vyráběný design. Nebo sbírejte společně recepty a darujte je jako svatební dárek, rodině, k kulatým narozeninám, k stěhování nebo k Vánocům.

Dobrá věc: udržte své nejlepší nápady na vaření a pečení ve své osobní kuchařce, abyste na ně už nezapomněli a mohli znovu vařit. Také jako nápad na dárek: dejte své osobní recepty svým dětem, přátelům a spolubydlícím na WG. Sdílejte své nápady do kategorií jako "rychlé", "basic", "neobvyklé" nebo "slavnostní". Uchovávejte své nejlepší a nejchutnější vlastní kreace ve své osobní kuchařce s prázdnými stránkami pro zápis. Necháme rostliny, odesílat a vyrábět co2 neutrální a kdykoli můžeme na recyklovaném nebo FSC-papíře.

Stabilní vazba. Udržitelnost je pro nás velmi důležitá a snažíme se vyrábět co nejšetrněji. Obdržíte: prázdná kniha receptů pro vlastní psaní a zapisování do rozvržení pro 80 vlastních receptů, s rejstříkem a dobou přípravy, 21 x 21 cm formát mezi a5 a a4, ekologický a trvale vytištěný na pevném 120 g FSC papíru, 92 stran, hodnocení a praktické rozdělení kategorií, nutriční hodnotou, prémiový tvrdý obal.
ZnačkaEine der Guten #ad
VýrobceEine der Guten #ad
Výška0.47
Délka8.27
Šířka8.27
Číslo dílu109BH

6. Paperblanks

#ad

Paperblanks Kvetoucí poezie poznámkový blok Midi Linkovaný Poetry in Bloom, Midi 180 x 130: Lined Midi

#ad
Paperblanks #ad - Skládací vnitřní kapsy, záložky. 144 stran. Sešívání nití, s kovovým třmenem. Poznámkový blok formát midi, linkovaný. Výška 180 mm - šířka 130 mm. Vč.
ZnačkaPaperblanks #ad
VýrobcePaperblanks #ad
Výška7.09
Délka5.12
Hmotnost0.64
Šířka0.94
Číslo díluPB4614-1
ModelkaPB4614-1
Zárukane

7. KuschelICH

#ad

KuschelICH CozyBook oblíbené recepty kompletní sada receptář pro vlastní psaní

#ad
KuschelICH #ad - Design, výroba a konfekce 100% Made in Germany – exkluzivně od KuschelICH. Sada obsahuje: 1 x pořadač s kroužkovou vazbou, 40 x stránky s recepty, 1 x registr á 4 strany, 1 sběratelský sešit, 2 x arch s nálepkami – také super vhodný jako dárek.

Odborník na recepty se vyznačuje svou flexibilitou. Praktický pořadač je ideální pro sbírání receptů babičky a dědečka, maminky a tatínka, přátel nebo z novin / časopisů a zapisovat je do pořadače. Vysoce kvalitní kniha receptů jako kroužkový pořadač k sešití, sbírání a psaní – na pečení a vaření. Sbírku svých oblíbených receptů si můžete zcela jednoduše sestavit sami.
ZnačkaKuschelICH #ad
VýrobceKuschelICH #ad
Číslo díluRB1000-Lieblingsrezepte
ModelkaRB1000-Lieblingsrezepte

8. Moonster

#ad

Kožený deník, linkovaný poznámkový blok – Moonster® dámský deník s vyraženým srdcem, malý středně široký linkovaný poznámkový blok 20 × 15 cm – kraftový papír – 400 stran – inspirativní dárek pro ženy

#ad
Moonster #ad - Není to skvělé? náš deník pro dámy a pány se navíc dodává v krásné dárkové krabičce. Tento kožený deník vyrobený ručně v indii s jedinečným designem ve tvaru srdce je láskyplným dárkem pro muže nebo narozeninový dárek pro ženy, který se postará o inspiraci a nadšení. Mnoho deníků z umělé kůže je špatně zpracováno a mají lepicí vazbu s vypadajícími stranami.

Poté vám bez problémů zašleme náhradu nebo Vám vrátíme celou platbu. Linkované vintage listy poznámkového bloku se hodí pro všechna kuličková pera, který ztěžuje použití jako deník. Naproti tomu je náš deník pro dospělé upomínkou na věky, protože stránky jsou opatřeny ručně šitou koptskou koženou vazbou a zůstávají pevně na svém místě. Náš příslib výměny 365 dnů: pokud by vám váš skicák dorazil poškozený ve vintage vzhledu nebo pokud byste zjistili chybu při ruční práci, obraťte se prosím na nás během 1 roku.

Náš cestovní deník s 200 listy 400 stran pergamenovým papírem je linkovaná kožená kniha, která leží naplocho a dělá z psaní radost. Naše deníky pro dospělé jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a prvotřídního válcovaného papíru 70 g/m², plnicí pera s pomalým průchodem a tužky. Na rozdíl od zklamavých deníků z umělé kůže jiných značek je kožený zápisník od moonster vyroben z ručně střižené, 100% pravé buvolí kůže a kvalitního kraftového papíru. Krásný, usa, bolívie, promyšlený dárek, zambie, který zároveň udělá dobře.
ZnačkaMoonster #ad
VýrobceMoonster Products Ltd #ad
Výška1.5
Délka8
Hmotnost1.31
Šířka6
Číslo dílu8x6 Lined Heart Journal

9. Aomiduo

#ad

A5 zápisník, dárek pro dívky, cestovní deník, koženka, deník, hnědý, chlapce, vintage, pro kreslení, doplňovací, zápisník, deník, skicování, spirálová vazba

#ad
Aomiduo #ad - Perfektní dárek: dobrý vánoční dárek, svatební dárek, narozeninový dárek pro rodinu, ke Dni matek, milence, dárek ke dni svatého Valentýna, přítele. Mnohostranné použití poznámkový blok a5: jedná se o perfektní cestovní deník, skicák a5, třídní notebook.

Perfektní pro kancelářské pracovníky, cestovní zápisník, novináře, studenty, poznámkový blok ve vintage stylu, svatební návštěvní kniha, učitele atd. Snadné nošení a připraveno k použití. Hnědé prázdné stránky pro doplnění formátu A5, velikost 21 cm × 14, 5 cm × 2 cm. Přátelský zákaznický servis před dodáním jsme všechny díly pečlivě zkontrolovali, pokud jste obdrželi vadný výrobek nebo se setkáte s jakýmkoli jiným problémem, neváhejte nás kontaktovat, ale může být během expedice zničeno, my vám odpovíme do 24 hodin.

Sladký moderní design s plnitelnou 6kroužkovou vazbou z nerezové oceli A5. Cestovní deník, vzor je perfektně potištěn, kůže, kvalitní materiály: povrch je vyroben z měkké pu kůže, vnitřní strana je ze silného kraftového papíru a inkoust nemůže projít. Velikost cestovního deníku: velikost obalu na poznámkový blok je 23, 1 cm × 17 cm × 3 cm. Můžete také psát a skicovat.
ZnačkaAomiduo #ad
VýrobceAomiduo #ad
Výška0.79
Délka8.27
Hmotnost400
Šířka5.71
Číslo dílu1

10. Eine der Guten

#ad

Recyklovaný papír, Velká XXL kuchařka s recepty ve formátu A4 pro vlastní psaní – moje oblíbené recepty – kuchařka pro kutily, design v bílé barvě, robustní vazba,, psaní pečiva, prémiový tvrdý obal

#ad
Eine der Guten #ad - Je to jeden z dobrých: jsme kreativní malé nakladatelství z kolína nad rýnem s velkou vášní pro krásný, ručně vyrobený design. Také jako nápad na dárek: dejte své osobní recepty svým dětem, přátelům a spolubydlícím z WG. Udržitelnost je pro nás velmi důležitá a snažíme se vyrábět co možná nejšetrněji k životnímu prostředí.

Zachyťte své nejlepší a nejchutnější vlastní kreace ve své osobní kuchařce s prázdnými stránkami k zápisu! získáte: prázdnou knihu receptů pro vlastní psaní pro 89 vlastních receptů, 5 cm, 5 x 30, nutriční hodnotou, obtížností a praktickým rejstříkem pro vystřihování, s obsahem a dobou přípravy, cca a4 21, prémiový pevný obal, 92 stran, ekologický a trvale vytištěný na pevném papíru FSC 120 g, 2 x 1, stabilní vázání.

Nebo společně sbírá recepty a daruje je jako dárek na rozloučenou, rodině, ke kulatým narozeninám, stěhování nebo k Vánocům. Rozdělte své recepty do kategorií pomocí funkce registru. Necháváme stromy sázet, odesílat a vyrábět CO2 neutrální a kdykoli to půjdeme na recyklovaný nebo FSC papír. Dobré na tom: zachovejte si své nejlepší recepty na vaření a nápady na pečení ve své osobní kuchařce, abyste na ně nezapomněli a mohli vždy znovu vařit.
ZnačkaEine der Guten #ad
VýrobceEine der Guten #ad
Hmotnost1.15
Číslo dílu128BH
Modelka128BH