Top 10 Schleim Selber Machen – Sliz a inteligentní plastelíny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KiddosLand

#ad

Lufttrockenen Lehm, DIY Slime Fluffy Kit, 24 Farben Schleim Kit für Mädchen Jungs Spielzeug mit 48 Glitter-Pulver, klares Schleim-Zubehör für Kunsthandwerk für Kinder, Fruchtscheiben und -werkzeug

#ad
KiddosLand #ad - Erstaunliche vielfaltdieses set enthält 24 farben kristallschleim, 4 packungen obstscheiben, 2 packungen bunte Schaumkugeln und eine praktische Driftflasche. Berraschen sie ihr kind zu seinem geburtstag, in der Schule oder draußen - unser Slime-Kit ist perfekt zum Spielen, zu einem Feiertag oder einfach an einem normalen Spieltag.

So können sie den schleimspaß genießen und endlose Möglichkeiten entdecken! Es ist ideal für windige, beruhigende oder stressabbauende Spielzeiten. Es ist sanft und nicht reizend und somit sicher für Kinder und Erwachsene. Entfesseln sie ihre fantasie, 6 farben lufttrockener ton, 10 süßigkeiten Spielzeugbecher, 3 Stück Schleimwerkzeuge, 10 kleine Tierspielzeug, 48 Flaschen Glitzerglas, um Ihren Interaktionen mit Ihren Kindern endlosen Spaß zu bereiten. Sicherheit und natürlichkeitunser slime-kit wird aus gereinigtem Wasser und Gelatine hergestellt - ohne schädliche Chemikalien.

Vielseitiges geschenkob zu hause, für partys oder als einzel- oder mehrspieler-Aktivität. Bildung und spaßunser slime-making-kit fördert nicht nur die Kreativität, sondern auch die Koordination, das Verständnis und die Zusammenarbeit von Kindern. Leichte reinigungunser slime-kit enthält wiederverwendbare aufbewahrungsbehälter, um den Schleim für später aufzubewahren und nach dem Spielen die Unordnung zu beseitigen.
ZnačkaKiddosLand #ad
VýrobceJinhua Boke Mud Technology Co., Ltd #ad
Výška3.9
Délka11
Hmotnost3.64
Šířka9.4
Číslo dílu2407
ModelkaSJN-1

2. essenson

#ad

DIY Slime Kit dárky pro 6, Slime Kit pro dívky a chlapce, Crystal Slime Making Kit pro dívky 10-12, Jumbo Slime Party Favors, 8, 7, dětská sada pro umělecké řemeslo, 9 10+ let

#ad
essenson #ad - S přídavným příslušenstvím existuje tolik možností, co není lepivé, jak vyrobit stovky různých slizů. Získejte více radosti a zábavy: protáhněte hlen, abyste mohli dát volný průběh kreativitě svého dítěte a rozvíjejte jeho motorické schopnosti a koordinaci rukou a očí. Vytvořte si svůj vlastní sliz: vytvořte si svůj vlastní sliz s kreativitou a fantazií.

Děvčatům a chlapcům ve věku 8 až 10 let a 10 až 12 let přinese nekonečnou zábavu. Nejlepší sada slizu: sada slizu pro dívky od 10 do 12 let, kreativní sady pro dívky od 10 do 12 let, dárky k narozeninám pro děti od 4 do 8 let, hračka pro dívky od 6 let, dívky od 8 do 12 let, DIY sady pro dívky. Perfektní dárek pro chlapce a dívky: dárek na party sliz, 10 druhů třpytek, různé pěnové perly, s 67 různými díly slizu v jedné krabici! 24 barev křišťálového slizu a 10 barev na máslový sliz, zlaté rybky, sliz pro děti, sada na výrobu slizu s příslušenstvím a dostatkem slizu, aby dívky, chlapci a děti celé hodiny držely aktivity! Sada slizu pro dívky, sliz pro chlapce, přívěsky a další!.

Sada dětského slizu pro dívky ve věku 6, 9, zatlačte ho, přitlačte k sobě, rozvíjejte ho, 7, 12 let, 10, 8, rozdrtíte ho, 11, zábava a štěstí. Fantazie a kreativita: náš tween girls sliz obsahuje vše, ale pružné a po výrobě nezanechává na rukou žádné zbytky. Díky praktickému průzkumu a objevování lze vyrobit různé slizy jako třpytivý sliz, sliz z oblačnosti, čirý sliz, měkký sliz, pěnový sliz a máslový sliz.
Značkaessenson #ad
VýrobceESSENSON #ad
Výška2.56
Délka10.63
Šířka9.84
Číslo dílu‎SK-070-B
Modelka‎SK-070-B
ZárukaIf your product does not perform properly, please contact us for a service

3. Theefun

#ad

Slime sada, pěnové kuličky, Slime Factory DIY Slime Kit pro umělecké řemeslo pro děti 6-12 let dárky pro dívky, Theefun Slim Yourself s 20 barvami bláta Crystal Clay, 4 nadýchaný sliz

#ad
Theefun #ad - Ideální pro volný průběh fantazii dětí a zlepšení jejich praktických schopností. Dbejte zejména na to, snadno se čistí a bezpečně. Báječný dárek: hledáte dárek pro vaše milé děti? nehledejte nic jiného než sadu slizu. Uvolněte se pomocí slizu od Theefun.

Užijte si jednoduše svůj šťastný nákupní zážitek. Odstranění stresu: jste ohromeni nudnou prací nebo zatěžujícím akademickým zatížením? nezáleží. Barevná sada slizu : jak úžasné! v jediném boxu je obsažen plný pestrobarevný obsah, 12 šálků, 4 balení pěnových kuliček, 10 jednorožců a 3 tvarovacích dílů ananas, včetně 20 křišťálových slizů, 4 nadýchaných slizů, třešeň. Veselý zážitek z nakupování: vždy se snažíme poskytovat zákaznický servis bez rizika. Bezpečný a netoxický: ekologický materiál, lze prát, je netoxický a zcela bezpečný pro děti a dospělé.

Případné problémy s našimi produkty budou řádně vyřešeny do 24 hodin. Atraktivní vzhled a ohromující doplňky mohou během několika sekund vzbudit váš zájem. Sliz odpovídá směrnici 2009/48/es o bezpečnosti hraček, aby malé děti sliz nespolkly. Ať už chcete porazit cokoliv, rozbít nebo jednoduše opakovaně táhnout, pružný, čirý sliz vás určitě uspokojí. Při hraní se však doporučuje dohlížet na děti do 5 let.
ZnačkaTheefun #ad
VýrobceTheefun #ad
Číslo díluST24

4. Original Stationery

#ad

Spielzeug und Geschenkidee, Lustiges Schleim Set Labor für Kinder um Wissenschaftliche Experimente und Lava Schleim Selbermachen, Original Stationery Lava Wissenschaft Schleim Set

#ad
Original Stationery #ad - Das schleimlabor kommt mit allem, was benötigt wird um magmaschleim, vulkanpampe und vieles mehr zu machen! stundenlanger bildschirmfreier Spaß beim Erstellen eines sprudelnden Schleimvulkans mit diesem Wissenschaftslabor und Schleim für Jungen! Schleim-set für jungen oder wissenschaftslabor ist das ultimative Vulkan Spielzeug für Kinder, um während ihrer Freizeit damit zu spielen! Unser lavaschleim set ist ein tolles wissenschaftsset für Mädchen von 10 12 Jahren und pädagogisches Wissenschaftsset für Kinder.

Schleimsets für mädchen führen Kinder in die Wunder der Wissenschaft ein, während sie tolle vulkanische Experimente machen.
ZnačkaOriginal Stationery #ad
VýrobceOriginal Stationery #ad
Výška3.58
Délka10.15
Šířka7.48
Číslo díluOSSciLava
ModelkaOSSciLava

5. ToysButty

#ad

Třpytky, Cloud, Fluffy, máslo, ToysButty Slime sada pro děti, sada pro chlapce, 10,, více než 100 příslušenství pro vlastní výrobu slizu, Glow in Dark, věk 8, dívky, 24 slizů v nádobách, Slime Charms

#ad
ToysButty #ad - 24 tenkých barev přes 100 dílů příslušenství – otevřete nádobu na sliz a objevte více než 20 třpytivých trubiček, 10 hrnků plus řezací nástroje, bezpočet perel, včetně sklenice na ryby. Me set pro selberudělat. Je to praktický způsob, jak zvýšit vaši kreativitu, můžete prozkoumat umělecké nápady se svými smysly.

Párty slim kit pro děti – organizujte obrovské slizové party v interiéru. Dáváme několik snadno srozumitelných tipů pro vytváření a míchání slizového příslušenství, aby vaše děti mohly kreativněji porozumět a experimentovat. Bezpečné pro použití – sada odpovídá všem mezinárodním normám pro hračky a en71. Udělejte něco křupavého, konfety na zmrzlinu, slizu mraků nebo galaxie! Děti to úplně milují. Skvělá úložná dárková krabička s hlenem – udělejte svým blízkým radost při oslavě narozenin nebo dětské party v interiéru, s touto all-inclusive DIY Slime sadou je spousta zábavy pro každého. Sada přívěsků a zálivek vám umožní vytvořit více než 40 druhů dekorovaných slimů a užívat si kvalitní čas s rodinou s kompletní sadou slizu.

Speciální dětské pokrývky slizu – není to jen sada slizu; je plná další zábavy: přívěsek s jednorožcem a duhovým přívěskem, cloudu, na vzduchu sušený duhový tón pro výrobu fluffy slim/butter slime, pudr ve tmě svítící na tmavém slizu, všechny druhy sladkých kreací lze s dětmi vyrobit všechny možné sladké kreace. Sliz se dodává v krásné, perfektní vánoční dárek, uklizené krabičce s velmi robustním zpracováním a rukojetí; pro pozdější zábavu udržuje sliz čerstvý.
ZnačkaToysButty #ad
VýrobceToysButty Crafts #ad
Výška6.3
Délka10.43
Hmotnost3.97
Šířka7.7
Číslo díluTB004
ModelkaTB004

6. Joya Creative

#ad

JOYA CREATIVE 30+ Slime Fantasy Lab: Vytvořte si vlastní sadu slizu s 6 jedinečnými kovovými typy slizu | děti od 6 let | Emmer | Objevte kouzlo DIY Slim!

#ad
Joya Creative #ad - Funkce kovového hlenu: zkrášlete svou fantazijní laboratoř slizu exkluzivním kovovým lepidlem pro třpytivou, jedinečnou texturu. Jednoduché skladování: dodává se v praktickém úložném boxu, takže všechny komponenty včetně pokynů jsou snadno přístupné a řádně uspořádané.

Vytvořte si vlastní sadu s hlenem: rozsáhlá 30dílná sada s nekonečnými možnostmi, co potřebujete, včetně metalických, od aktivátoru slizu přes barviva až po jedinečné doplňky jako třpytky, třpytivých a dalších! VŠechny inkluzivnÍ sada na diy: vše, pěnové kuličky, konfety a symboly ovoce. Perfektní dárek pro děti: bezpečný, netoxický a bezpečný hit pro narozeniny nebo zvláštní příležitosti; podporuje kreativitu a motorické schopnosti.
ZnačkaJoya Creative #ad
VýrobceJoya Creative #ad
Číslo dílu981013

7. GirlZone

#ad

Mraky sliz ve tmě pro vlastní výrobu se třpytkami, vajíčko s překvapením, JellyCube, třpytivá sada pro dívky, GirlZone Dárky pro dívky, Crystal, mořská panna

#ad
GirlZone #ad - Není třeba kupovat další pokyny – základna vajíčka se dokonce stane praktickou mísou na míchání pro dětské výtvory sliznic. Jednoduše uložíte do užitečných, vzduchotěsných nádob – aby si děti mohly příští den opět hrát se svým slizem. Kreativní zábava bez obrazovky s více než 20 skvělými malými díly a 3 roztomilými talismany mořské panny. Skvělé překvapivé hračky pro dívky a ultimativní sliz sada pro dívky 10-12. Velké vejce plné záře mořského, pěnového a máslového slizu pro dívky udělej si sám.
ZnačkaGirlZone #ad
VýrobceGirlZone #ad
Číslo díluGZ-MESK0663
ModelkaGZ-MESK0663

8. Original Stationery

#ad

35-teiliges, im Dunkeln Leuchtend zum Selbermachen, Original Stationery Slime für Mädchen, Meerjungfrau Slime-Set, mit Glitzer & Zubehör, Grossartige Geschenkidee für Mädchen von 9-12 Jahren

#ad
Original Stationery #ad - Schleim-set zum selbermachen: voll mit allen Elementen die Mädchen benötigen um schaumigen, und unglaublich ozeanblau leuchtenden, butterweichen Schleim herzustellen.

Grossartiges meerjungfrauen-spielzeug für Mädchen und fantastisches Schleim-Set, wunderbares Geburtstagsgeschenk für Mädchen von 10-12 Jahren. Leicht aufzubewahren in nützlichen, luftdicht verschlossenen Behältern, damit Kinder mit Ihrem Schleim-Set den nächsten Tag wieder spielen können. Sie müssen nichts weiter einkaufen, rührer, messbecher, Löffel, Ihr Schleim-Set enthält eine Rührschüssel zum mischen, behälter zum aufbewahren, Aktivator und Kleber. Stundenlanger kreativer spass, mit über 20-teiligem Zubehör in Ihrer Schleim-Fabrik, entfernt von Bildschirmen, inklusive Behälter in Form eines Meerjungfrauenschwanzes um Ihren Schleim aufzubewahren.
ZnačkaOriginal Stationery #ad
VýrobceOriginal Stationery #ad
Číslo díluOSMSK-0319

9. Original Stationery

#ad

Jelly Cube a Rainbow Slime, skvělý dárek pro dívky, Original Stationery Tropical Glow in The Dark Slim Set pro Neon Crunchy Slime, Floam

#ad
Original Stationery #ad - Tato diy factory slim je ultimativní slizová sada pro dívky ve věku 8 až 12 let, které milují tropické neonové limetky a jsou skvělým dárkem pro teenagery.

Děti tráví hodiny a hodiny bez obrazovek s 24 skvělými doplňky pro tvorbu a dekoraci vašeho neonového tropical slizu, který ve tmě svítí. Dárková sada s přísadami pro výrobu slizu: lepidlo na sliz, aktivátor vašeho slizu ve tmě a malá UV kapesní svítilna pro čmárání jasných zpráv na vašem slizu. Postupujte pečlivě podle návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit, aby váš Glow Glitter Sliz ve tmě zářil, s neonovými barvami a třpytivými flitry. Jednoduše uložte do vzduchotěsných nádob tuto geniální slizovou sadu, aby si děti mohly každý den hrát se svým slizem.
ZnačkaOriginal Stationery #ad
VýrobceOriginal Stationery #ad
Číslo díluOS-NGDKS0289
ModelkaOS-NGDKS0289

10. ELMER'S

#ad

Elmer's Colour Slime Kit | Zubehör für Schleim enthält auswaschbaren | farbigen PVA-Kleber | farblich sortiert | mit magischer Schleim-Aktivator-Lösung | 4-teiliges Kit

#ad
ELMER'S #ad - Mit dem vollständigen Kit können Sie Schleim in kräftigen Farben herstellen. Inhalt des kits: 1 flasche farbiger kleber in pink 147 ml, 1 Flasche farbiger Kleber in lila 147 ml, 2 Flaschen Magische Flüssigkeit jeweils 68 ml.

Auswaschbar mit seife und wasser für eine einfache Reinigung; spezielle kinderfreundliche Formel nicht für Kinder unter drei Jahren. Elmer's magische flüssigkeit ist eine all-in-one-lösung, die den Elmer's Kleber in lustigen Schleim verwandelt; geben Sie wiederholt kleine Mengen der Magischen Flüssigkeit hinzu, um die gewünschte Textur zu erhalten. Ideal zur herstellung von farbigem, klebrigem Schleim ohne den Einsatz von Lebensmittelfarben.
ZnačkaELMER'S #ad
VýrobceNewell Brands #ad
Výška7.09
Délka7.48
Hmotnost1.22
Šířka1.57
Číslo dílu3026981095061
Modelka3026981095061
Záruka1 Year Manufacturer