Top 10 Schwenkgrill für Feuerschale – Venkovní ohniště

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Czaja

#ad

Ohniště a koš na oheň, terasu a balkon, velký ohniště pro zahradu, Czaja Ohniště® mísa na oheň Bonn Ø 80 cm – s otvorem pro odtok vody – mísy na oheň na zahradu

#ad
Czaja #ad - Všestranná – s mnoha volitelným příslušenstvím můžete ohniště používat jako gril a místo na vaření. Bezpečně a stabilně – díky ručně pevně svařeným nohám stojí ohniště bezpečně na každém podkladu s celkovou výškou 27 cm a nekývá se.

Vysoká tloušťka materiálu – s 2, 5 mm silnou ocelí se zde nešetří, aby i při častém používání byla zaručena co možná nejdelší životnost po mnoho let. Spousta místa pro váš oheň – s průměrem 80 cm pojme tato ohniště hodně dřeva a nabízí příjemné teplo pro 6 až 8 osob. Vysoce kvalitní materiál – pro naši ohniště používáme vysoce kvalitní ocel válcovanou za studena. Toto je nízké napětí a tvrdidlo, díky čemuž zůstává tvar ohniště stabilní.

S průměrem 80 cm a velkým objemem naší mísy na oheň bonn nejsou zaručeny krásné společné hodiny, ale také možnost pohodlně spálit zahradní odpad. Můžete si vybrat model a dostat svou misku bez otvoru nebo s otvorem pro odtok vody nebo se podívat na naše víko pro uhasení ohně. Materiál ocel | délka 90 cm | šířka 80 cm | výška 27 cm | tloušťka materiálu 2, 5 mm.
ZnačkaCzaja #ad
VýrobceCzaja Stanzteile #ad
Výška10.24
Délka31.5
Hmotnost35.27
Šířka31.5
Číslo díluFS2435-001

2. Petromax

#ad

Petromax Podtácek pod hrnec

#ad
Petromax #ad - S podtáckem lze pokrmy z krbu podávat stylově přímo u stolu. Pro ohniště nabízí prvotřídní podklad a zaručuje tak bezpečné stání v ohni.

Díky své výšce 5 cm udržuje podložka dostatečnou vzdálenost od odkládací plochy a chrání ji před poškozením. Také horké víko na hrnec lze výborně odložit na tácku. Materiál: ocel, galvanizovaná - barva: stříbrná - Š x V x H v cm: 21 x 21 x 6 - Nerez. Petromax podtácek na oheň. Protože je podložka vyrobena z galvanizované oceli, hodí se také pro vaření na ohni. Stabilní podložka pro bezpečné odkládání horkých hrnců, pánví a konvic.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobcePetromax #ad
Výška2.36
Délka8.27
Hmotnost0.57
Šířka8.27
Číslo dílu1644100_Silber
Modelka1644100
Zárukažádné.

3. Czaja

#ad

Terasu a balkon s odtokovým otvorem, ohniště a koš na oheň, Czaja Mísa na oheň® Coburg Ø 80 cm – mísy na oheň pro zahradu, velké ohniště pro zahradu

#ad
Czaja #ad - P>. P>3 navařené nohy. P>. Miska je cca 16 cm hluboká a váží cca 16 kg. P>2 přivařené rukojeti. S touto mísou na oheň můžete nejen zažít romantiku táboráku, ale také můžete bez velké námahy grilovat chutné pro sebe a vaši návštěvu.

Je vyrobena z černé oceli s poměrně silným a robustním materiálem o tloušťce 2, 5 mm oceli, průměru 80 cm a výšce 27 cm. P>průměr 80 cm | tloušťka materiálu 2, 5 mm | výška 27 cm | hmotnost 16 kg. Br>pro vaši vlastní bezpečnost a bezpečnost vaší rodiny a přátel. P> originální ohniště czajaa coburg zaujme rustikálním a jasným designem, je přitom mimořádně stabilní, odolná a s dlouhou životností – zkrátka: z naší ohniště se zaručeně budete dlouho radovat.

P>. P> obdržíte ohniště vlastní výroby v německu. P> záměrně neošetřená ocel propůjčuje skořepině moderní, černý design. P>. P>. P>made in germany – naše výrobky vyrábíme výhradně v Německu a odebíráme náš materiál od německých firem. P> těšte se na své nové ohniště pro nejkrásnější hodiny na zahradě nebo na terase – v útulném kole s přáteli a rodinou.
ZnačkaCzaja #ad
VýrobceCzaja Stanzteile #ad
Výška10.63
Délka31.5
Hmotnost35.27
Šířka31.5
Číslo díluFS2450

4. TURBRO

#ad

Pluto R19-PG, verschachteltes Design, TURBRO Fireside 49 cm rauchfreie Feuerstelle für die Holzverbrennung im Freien, Abnehmbarer Aschekasten, Edelstahl mit Ständer, wasserdichte Aufbewahrungstasche

#ad
TURBRO #ad - Darüber hinaus sorgt es für einen sicheren Abstand der Feuerstelle zum Boden und schützt den Holzboden bei Nutzung vor Überhitzung. Schnelle zündung und warme flammen die outdoor-feuerstelle turbro fireside Pluto R19 erreicht die volle Verbrennung und sorgt in nur 3 Minuten für ein prasselndes Feuer. Einzigartige erhöhte ablage die sternförmige ablage an der Unterseite hebt die Holzscheite vom Boden der Feuerstelle an, um die Luftgeschwindigkeit und Verbrennung zu erhöhen, sodass Sie ein gleichmäßiges Feuer mit weniger Rauch haben.

Kein rauch mehr in ihren augendas schlimmste an lagerfeuern ist, wenn Ihnen Rauch in die Augen bläst. Konstanter luftstromzwei luftströmungswege und eine große anzahl von Luftein- und -auslässen über und unter den Flammen ermöglichen eine Ausbreitung des Feuers für eine schnelle, gleichmäßige Verbrennung und erhöhte Wärme. Klappbare beine Öffnen sie die beine, um einen größeren Abstand zum Boden zu erhalten, oder klappen sie die beine hoch, um die Stabilität auf unebenen Oberflächen zu erhöhen.

Durch das verschachtelte design ist die Feuerstelle im Kasten nur 8, was viel Platz für Autofahrten und Lagerung spart. Die doppelwandige konstruktion mit mehreren Luftaustrittslöchern verteilt den Rauch, sodass er nicht stört. Einzigartiges verschachteltes design die feuerstelle turbro fireside pluto r19 besteht aus vier teilen – einem Flammenring, einem Oberteil, einer Feuerschale und einem Unterteil mit klappbaren Beinen. Das einzigartige Design konzentriert die Flammen für ein auffälliges Lagerfeuer.
ZnačkaTURBRO #ad
VýrobceTURBRO #ad
Výška19.5
Délka19.2
Šířka19.2
Číslo díluPluto R19
ModelkaPluto R19-PG

5. Terma

#ad

Kompletní grilovací kruh, gril na dřevěné uhlí, Terma Mísa na oheň s ohništěm 80 cm – grilovací deska Plancha s grilovací deskou, koš na oheň

#ad
Terma #ad - Naši ohniště připálte na oheň a grilujte, řezací prkénka, poté položte desku dolů a pohodlně posaďte s přáteli a rodinou u ohně. Výškově nastavitelná, použití jako ohniště k sezení kolem 50 cm, nebo jako vysoká ohniště 85 cm pracovní výška s ohniště.

Naše ohniště s ohništěm je po vypálení absolutně odolná proti povětrnostním vlivům a může zůstat venku po celý rok. V příslušenství naleznete také vhodný kryt. S naším příslušenstvím Wok Krone, rošt na odpočinek atd. Po vychladnutí otřete desku na oheň hadříkem a je hotovo. S touto silou je ohniště stále dobře ovladatelná a udržuje teplo více než dost dlouho. Promění naši ohniště v malou outdoorovou kuchyň. Naše ohniště se těší rostoucí oblibě, protože je tak mnohostranná a pestrá.
ZnačkaTerma #ad
VýrobceTerma GmbH #ad
Výška33.46
Délka3.15
Hmotnost46.3
Šířka31.5
Číslo díluFPS001
ModelkaSBF001

6. DECORAS

#ad

Ohniště víko Flint Ø 62 cm – víko pro ohniště, ohniště z oceli – kryt pro ohniště 60 cm

#ad
DECORAS #ad - Ideální ochrana ohniště před deštěm a nečistotami, ale také okolí před popelem. Víko ohniště má průměr 62 cm. Lehce vypouklý a s rukojetí pro snadnou manipulaci. Kvalita "made in Germany" s krásným designem. Víko pro ohniště je vyrobeno z kvalitní oceli.
ZnačkaDECORAS #ad
VýrobceDECORAS #ad
Výška3.94
Délka24.41
Hmotnost11.02
Šířka24.41

7. acerto

#ad

Hrnec na polévku, acerto 31797 maďarský kotlík na guláš 30 litrů + trojnožkový rám 180 cm + ohniště 80 cm + krbové dřevo buk | teleskopická trojnožka s hrncem na guláš, hrnec na svařené víno | velká ohniště

#ad
acerto #ad - Masivní ohniště: – ohniště se třemi nohami a dvěma držadly – dno se tak při ohni nepoškodí. Vysoce kvalitní smaltovaný hrnec: – vysoce kvalitní smaltované kulaté látky pro produkt s dlouhou životností | snadné čištění | jídlo se nehoří | smaltovaná vrstva nedovolí žádné řezy a škrábance | antibakteriálně a chuťově neutrální.

Kuchyňská konvice použitelná jako hrnec na polévku, hrnec na svařené víno, hrnec na ryby. Podrobnosti o produktu: - rozměry 80 x 80 x 27 cm | objem kotle na guláš 30 litrů | velikost podstavce 180 cm | tloušťka materiálu 3 mm | Rozsah dodávky ohniště + trojnožka + 3 kienhobliny + 5 ks krbového dřeva buk | 3 podpalovače Tornados.

Výškově nastavitelná trojnožka: – teleskopické nohy flexibilně nastavitelné | trojnožka dostatečně vysoká, aby pod kotlíkem dala ohniště | Bezpečné a stabilní stání při nerovném podlaze | S příslušenstvím lze použít jako otočný gril. Maďarská konvice na guláš: – originální dvojitě smaltovaný hrnec na guláš s víkem z maďarska | kotlík se zpracovává jednotlivě ručně | Skutečná alternativa k trvalému grilování klobásy atd.
Značkaacerto #ad
Výrobceacerto #ad
Číslo dílu31797

8. DECORAS

#ad

Balkon – designová nádoba s držadly. Vysoce kvalitní s 3 patkami pro útulné sezení u ohniště, zahrada, DECORAS ocelová nádoba na oheň Daytona – ohniště do venkovního prostoru: Terasa

#ad
DECORAS #ad - Jako dekorativní nádoba na oheň je toto ohniště atrakcí a láká ke grilování v kombinaci s otočným grilem. Designová nádoba stojí na třech patkách a je k dostání s výškou 20 cm s průměrem 60, 70 nebo 80 cm. Zda na zahradě, terase nebo balkónu – pro útulné večery v exteriéru potřebujete jen ohnivzdorný podklad. Vysoce kvalitní a moderní nádoba na oheň daytONA je z neošetřené oceli a spojuje krásný vzhled s nadčasovým designem. Stabilní ocelový koš na oheň s držadly je možné používat s dřevěným uhlím i s krbovým dřívím.
ZnačkaDECORAS #ad
VýrobceDECORAS #ad
Výška9.06
Délka31.5
Hmotnost4.41
Šířka31.5
Číslo dílu100262

9. Köhko

#ad

Různé varianty pro kutily DIY, Mísa na oheň Köhko, Ø 80 cm

#ad
Köhko #ad - Košíkové dno mísy na oheň je vyrobeno z kvalitní oceli. Tato mísa na oheň je vyrobena z kvalitní oceli a byla vytvarována do tvaru skutečné „mísy“ s klenutým dnem. Milovníci otevřeného ohně si u této mísy na oheň určitě vychutnají příjemné večery. Průměr: cca 79 cm, tloušťka: cca 2, 2 mm; hloubka mísy: ca 18 cm.
ZnačkaKöhko #ad
Výrobcekönige Hausdeko GmbH #ad
Výška11.02
Délka31.1
Hmotnost50.71
Šířka31.1
Číslo díluCOMOYA

10. blumfeldt

#ad

Velká na balkon a kempování, ohnivzdorná ohniště na zahradu, ohniště se zemními kolečky, Blumfeldt Mísa na oheň s grilovacím roštem, venkovní ocelová miska na oheň, kulaté ohniště, mobilní ohniště

#ad
blumfeldt #ad - Jednoduchá a rychlá montáž: jednoduše postavte ohniště na stojan a naše ohniště jsou připraveny k použití. Nerezový a odolný proti povětrnostním vlivům: ocelová skořepina topeniště zabraňuje praskání a poškození a nabízí působivou odolnost.

Robustní a stabilní: přenosná ohniště je vyrobena z vysoce kvalitní, robustní oceli. S touto mísou na oheň s grilem jste vybaveni na každou oslavu a můžete zlepšit atmosféru své zahrady. Oheň pod hvězdnou oblohou s potěšením z grilu: vychutnejte si naši ohniště po celý rok. Shromážděte se svou rodinou nebo přáteli a prožijte nezapomenutelný zážitek z grilování a ohně, jaký jste ještě nikdy nezažili.

Vybaveno stabilní základnou, která zabraňuje překlopení topeniště grilovacím roštem a zajišťuje bezpečné stání. Vrstva odolná vůči vysokým teplotám a kryt zaručují dlouhou životnost. Praktická a všestranná ohniště: tato ohniště je vybavena praktickým grilovacím roštem. Naše ohniště vás zahřeje a díky dodávanému bambusovému víku máte vždy u sebe stůl.
Značkablumfeldt #ad
Výrobceblumfeldt #ad
Výška17.72
Délka33.07
Šířka26.38
Číslo díluGDW27-Egon-Rust