Top 10 Telekom Speed Home – Opakovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AVM

#ad

2,5 gigabit-LAN, AVM FRITZ!Repeater 6000 WiFi 6 opakovač se třemi rádiovými jednotkami: 5 GHz 2 x až 2 400 MBit/s, německá verze, 2,4 GHz až 1 200 MBit/s

#ad
AVM #ad - Ultra rychlé gigabitové lan připojení pro stavbu LAN mostu nebo pro síťová zařízení bez funkce WLAN. Rozsah dodávky: avm fritz!repeater 6000, návod k instalaci, 1x síťový kabel a 1x síťový zdroj.

Inteligentní a automatický výběr pásma za běhu: tři rádiové jednotky pro high-end WLAN s rychlostí až 6 000 MBit/s WLAN AX. Wlan mesh: více přístupových bodů wlan je sloučeno do jedné sítě wlan s optimálním výkonem, kompatibilní se všemi běžnými WLAN routery, jednoduché a bezpečné nastavení WLAN stisknutím tlačítka přes WPS. Inovativní a rychlé wifi 6 dimenzované pro náročnou domácí síť s řadou současně používaných Wi-Fi koncových zařízení. Upozornění: balení produktu se může lišit.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM Computersysteme Vertriebs GmbH #ad
Výška3.43
Délka7.28
Hmotnost1.15
Šířka5.31
Číslo dílu20002908
Modelka20002908
ZárukaZáruka 5 let

2. Deutsche Telekom

#ad

2 LAN přípojky, Telekom Speedport Smart 4 Router & Speed Home WLAN Repeater v sadě I s Wi-Fi 6 a technologií Mesh I Magenta Smart Home Basis integrovaný I Plug & Play přes WPS

#ad
Deutsche Telekom #ad - Mnohokrát rychlejší gigabitový s wi-Fi 6, lze rozšířit až o 5 zařízení. Připraveno pro připojení telekom založené na ip – s rychlostí připojení až 2 000 Mbit/s podporuje standardy ADSL, ADSL 2+, 1x konektor z optických vláken, optické vlákno FTTH.

Balíček routeru a opakovače s technologií telekom mesh zajišťuje internet, jak má být: stabilní, streamování hudby, cloudové hraní, bezpečný a rychlý. Magenta smarthome base je již integrována do vašeho routeru Smart 4. Včetně wifi boost: obsažený zesilovač speed home wlan zajišťuje rychlý výkon 4 800 mbit/s v sítích wi-fi 6, také pro přístup pro hosty. Kromě toho: wps a tlačítko "hledání telefonu". Do sítě lze hravě snadno integrovat nová mobilní zařízení nebo další Speed Home WiFi.

Kompletní řešení pro váš doma: sledování seriálů, domácí kanceláře nebo domácí vzdělávání – nejlépe vše současně. S technologií mesh, samostatnými procesory a šifrováním WPA2/WPA3. RychlÝ & clever: speedport smart 4 wlan ieee 802. 11 ax s až 6 000 mbit/s, i při mnoha současných připojeních zařízení. Díky tomu je nepostradatelná silná a bezmezná Wi-Fi s vysokou šířkou pásma. Pomocí wps je speed home WLAN nastavena během několika minut.
ZnačkaDeutsche Telekom #ad

3. TP-Link

#ad

AC1200 Dual Band Router & Repeater Reichweite bis zu 260m², TP-Link Deco E4 Mesh WLAN Set 2er Pack, ideal für große Häuser mit mehreren Geräten, 4x 100Mbit/s Ports weiß

#ad
TP-Link #ad - Nahtloses roaming mit einem wlan-namen. Whole home wi-fi mesh: deco verwendet ein system von Einheiten, um eine nahtlose Wi-Fi-Abdeckung im ganzen Haus zu erreichen – eliminieren Sie Bereiche mit schwachem Signal. Die geräte wechseln automatisch zwischen Dekos, wenn Sie sich durch Ihr Zuhause bewegen, um die schnellstmögliche Geschwindigkeit zu erreichen.

Bietet eine wlan-abdeckung von bis zu 260 m². Deco e4 bietet eine schnelle und stabile verbindung mit einer geschwindigkeit von bis zu 1167 Mbps, 4 GHz. Deco arbeiten zusammen, um ein einheitliches Netzwerk mit einem einzigen Netzwerknamen zu bilden. Kompatibel mit großen internetdienstanbietern isp und Modems, 867 Mbit/s 5 GHz + 300 Mbit/s 2, wie Telekom- und AVM-Modem.

Die einrichtung ist einfacher als je zuvor mit der Deco-App, die Sie durch jeden Schritt führt. Wlan-router- und repeater-standort: ersetzen sie ihre vorhandenen wlan-lösungen wie WLAN-Extender, herkömmliche WLAN-Router, WLAN-Repeater und SPS. Leiferumfang: 2 deco-einheiten, 2 Power-Adapter, 1 rJ45-LAN-Kabel, 1 Schnellinstallationsleitung.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška3.57
Délka3.57
Hmotnost1.92
Šířka7.48
Číslo díluDECO E4 2-PACK
ModelkaDeco E4(2-Pack)
Záruka3

4. Deutsche Telekom

#ad

2 LAN přípojky, Telekom Speed Home WLAN pro vaši silnou a stabilní domácí síť I Wi-Fi 6 zesilovač s technologií Mesh pro optimální pokrytí internetu, 4 800 Mbit/s I Plug & Play přes WPS

#ad
Deutsche Telekom #ad - A to s rychlým výkonem 4 800 mbit/s v čistých sítích Wi-Fi 6. VÍtejte doma ve vaŠem magentĚ: speed home wlan je ideální se síťovými routery Speedport Smart 3 & 4 nebo Pro Plus, s MagentaTV, produkty Magenta SmartHome a bezplatnou aplikací My Magenta český jazyk nelze zaručit.

Rozšiřte svou osobní domácí síť až o 5 zařízení. 2 samostatné procesory, streamování hudby, cloudové hraní, bezpečně a rychle. Plug & play: přes wps je speed home wlan nastavena během několika minut. Do sítě lze hravě snadno integrovat nová mobilní zařízení nebo další Speed Home WLAN. Více wlan pro všechny: sledování seriálů, jak má být: stabilní, šifrování wpa2/wpa3 a nejnovější technologie telekom mesh zajišťují internet, domácí kanceláře nebo domácí vzdělávání – nejlépe vše současně.

Vše s ním: speed home wlan se dodává s energeticky účinným síťovým zdrojem pro napájení, ultra plochým 1, 5m síťovým kabelem, návodem k obsluze a stojanem také volitelný držák na stěnu. Perfektně propojeno díky mesh: v síti mesh fungují všechny přístroje společně jako wi-fi zesilovač – pro celoplošnou síť WLAN. Díky tomu je nepostradatelná silná Wi-Fi s vysokou šířkou pásma a dobrým pokrytím plochy.
ZnačkaDeutsche Telekom #ad
VýrobceTelekom #ad
Výška6.18
Délka2.72
Šířka6.18
Číslo dílu40823475
Modelka40823475
ZárukaZáruka výrobce

5. Deutsche Telekom

#ad

1 733 Mbit/s I Plug & Play přes WPS, Telekom Speed Home WiFi pro vaši silnou a stabilní domácí síť I WLAN zesilovač s technologií Mesh pro optimální pokrytí internetu, 2 LAN přípojky | sada 2 ks

#ad
Deutsche Telekom #ad - Rozšiřte svou osobní domácí síť až o 5 zařízení. Díky tomu je nepostradatelná silná wi-fi s vysokou šířkou pásma a dobrým pokrytím plochy. A to s rychlým výkonem 1 733 Mbit/s. Plug & play: přes wps je speed home wifi nastaveno během několika minut.

Perfektně propojeno díky mesh: v síti mesh fungují všechny přístroje společně jako wi-fi zesilovač – pro celoplošnou síť WLAN. 2 samostatné procesory, streamování hudby, šifrování wpa/wpa2 a nejnovější technologie Telekom Mesh zajišťují internet, cloudové hraní, jak má být: stabilní, bezpečná a rychlá. VÍtejte doma ve vaŠem magentĚ: speed home wifi je ideálně kompatibilní se síťovými routery Speedport Smart 3 & Pro Plus, s MagentaTV, produkty Magenta SmartHome a bezplatnou aplikací MeinMagenta český jazyk nelze zaručit.

Více wlan pro všechny: sledování seriálů, domácí kanceláře nebo domácí vzdělávání – nejlépe vše současně. Vše s ním: speed home wifi se dodává s energeticky účinným síťovým zdrojem pro napájení, ultra plochým 1, 5m síťovým kabelem, návodem k obsluze a stojanem také volitelný držák na stěnu. Do sítě lze hravě snadno integrovat nová mobilní zařízení nebo další Speed Home WiFi.
ZnačkaDeutsche Telekom #ad
VýrobceTelekom #ad
Výška3.15
Délka6.57
Šířka6.5
Číslo dílu40798484
Modelka40798484
ZárukaZáruka výrobce

6. TP-Link

#ad

Kompatibilní se všemi zařízeními WLAN, maximální pokrytí, 1733 MBit/s 5GHz + 800MBit/s 2,4GHz, TP-Link RE655 WLAN zesilovač opakovač AC2600 Dual-WLAN AC + N, ovládání aplikace, Gigabit LAN port

#ad
TP-Link #ad - Tp-link aplikace tether – jednoduchá správa přes váš iOS nebo Android zařízení pomocí aplikace TP-Links "Tether". Upozornění další informace naleznete v části Příručky k produktu a dokumenty.

Inteligentní ukazatel síly signálu – pomáhá určit optimální umístění přístroje. Vytvoření domácí sítě oneMesh ve spojení s routerem TP Link. Režim ap – vytváří nový přístupový bod a rozšiřuje vaši kabelovou síť o novou WLAN. Rychlost wi-fi 1900 mbit/s – simultánní duální pásmo s až 800 Mbit/s na 2, 4 GHz a až 1733 Mbit/s na 5 GHz. Gigabit ethernet port – zajišťuje vysoké rychlosti při výměně dat kabelových zařízení, jako jsou chytré televizory, počítače a herní konzole. Ultimativní kompatibilita – kompatibilní s každým běžným Wi-Fi routerem nebo přístupovým bodem.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška5
Délka11.81
Hmotnost0
Šířka2.03
Číslo díluRE655
ModelkaRE655
Záruka2 roky

7. TP-Link

#ad

TP-Link RE550 WLAN zesilovač opakovač AC1900 Dual AC + N, 1300MBit/s 5GHz + 600MBit/s 2,4 GHz, kompatibilní se všemi WLAN routery, maximální pokrytí, bílý, ovládání přes aplikaci

#ad
TP-Link #ad - Re550 poskytuje dvoupásmové pásmo 2, 4 ghz a 5 ghz pro přenos signálů wi-fi, čímž se zdvojnásobí výkon každého pásma; s duálními pásmy s 600 mbit / s 2, 4 GHz a 1300 Mbit / s 5 GHz můžete připojit více zařízení současně.

Gigabitová ethernetová přípojka – slouží jako bezdrátový adaptér pro připojení kabelového zařízení gigabitovou rychlostí k vaší síti. Inteligentní signální světlo – najděte nejlepší polohu pro optimální pokrytí WLAN tím, že zobrazíte sílu signálu. Wlan pokrytí až 3 pokojů, bytu nebo domu. Tři antény – tři nastavitelné externí antény nabízejí optimální pokrytí WLAN a spolehlivé spojení.

Re550 zajišťuje bezdrátové spojení s vaším stávajícím routerem a rozšiřuje svůj wLAN signál do oblastí, do kterých sám nedokáže dosáhnout; vychutnejte si stabilní zážitek ze sítě, ať jste kdekoli doma. Doporučujeme produkt Deco Mesh, pokud žijete ve velkém domě.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška11.81
Délka15.75
Hmotnost0.66
Šířka11.81
Číslo díluRE550
ModelkaRE550
Záruka3 roky

8. Deutsche Telekom

#ad

Telekom Speed Home WiFi

#ad
Deutsche Telekom #ad - A to s rychlým výkonem 1 733 Mbit/s. Do sítě lze hravě snadno integrovat nová mobilní zařízení nebo další Speed Home WiFi. Více wlan pro všechny: sledování seriálů, domácí kanceláře nebo domácí vzdělávání – nejlépe vše současně. VÍtejte doma ve vaŠem magentĚ: speed home wifi je ideálně kompatibilní se síťovými routery Speedport Smart 3 & Pro Plus, s MagentaTV, produkty Magenta SmartHome a bezplatnou aplikací MeinMagenta.

Díky tomu je nepostradatelná silná wi-fi s vysokou šířkou pásma a dobrým pokrytím plochy. Minimální rozšíření vaší sítě mesh wlan s čistým wi-fi 6: ve spojení s speedport smart 4 nebo pro plus stačí speed home wlan, abyste mohli využívat výhod technologie mesh wlan. Rozšiřte svou osobní domácí síť až o 5 zařízení. V jedné síti lze provozovat celkem až šest Speed Home WLAN se staršími rychlostními porty nebo routery jiných výrobců. U starších rychlostních portů nebo routerů jiných výrobců potřebujete alespoň dvě Speed Home WLAN z nichž jedno zařízení funguje jako síťovaný základ.

Využijte speedport smart 4 nebo pro plus, můžete jej rozšířit až o pět rychlostí Home WLAN. 2 samostatné procesory, jak má být: stabilní, streamování hudby, cloudové hraní, šifrování WPA/WPA2 a nejnovější technologie Telekom Mesh zajišťují internet, bezpečně a rychle. Vše s ním: speed home wifi se dodává s energeticky účinným síťovým zdrojem pro napájení, ultra plochým 1, 5m síťovým kabelem, návodem k obsluze a stojanem také volitelný držák na stěnu. Plug & play: přes wps je speed home wifi nastaveno během několika minut.
ZnačkaDeutsche Telekom #ad
VýrobceTelekom #ad
Výška3.15
Délka6.57
Hmotnost0.63
Šířka6.5
Číslo dílu40798484
Modelka40798484
ZárukaPodle výrobce

9. COOYA

#ad

Dualband 5GHz & 2.4GHz WiFi Repeater Unterstützung WPS,WiFi Verstärker, kompatibel zu Allen WLAN Geräten,Access Point/Router/AP,schwarz, COOYA WiFi Repeater,WLAN Verstärker WLAN Repeater 1200Mbit/s

#ad
COOYA #ad - 2. 5. Einfach zu bedienen und mit verschiedenen arbeitsmodi der repeater kann angeschlossen und konfiguriert werden und kann an einen Computer/Handy angeschlossen werden. Multifunktionaler modus:dieser wlan-repeater 1200 mbps wireless wifi booster ist kompatibel mit wifi 4 / b / 6, wifi 4: 802.

11n / g / b / 5 / b, set-top-box, wifi 6: 802.11n / ac / g / repeater / ac, modem, AP / Wifi hat Ports an für alle Routen. Wlan-repeater mit kühlkörper auf beiden Seiten, um Schäden durch hohe Temperaturen zu vermeiden. Es kann das wifi-signal effektiv erhöhen und den WLAN-Abdeckungsbereich auf das gesamte Haus erweitern, Innengarage, das Signal zu empfangen z. B.

Balkon, an dem es schwierig ist, wodurch es ideal für jeden Ort ist, Büro, Dachboden und andere Bereiche. Leistungsstarker wifi-abdeckungseffektwenn sie zu hause immer noch von wifi-totpunkten geplagt werden, ist dieser wiFi-Repeater die ideale Wahl für Sie. Highspeed-Internetzugang. 4. 1. Unterstützt repeater/ap/router/Wired Modus, um Ihre unterschiedlichen Anforderungen an den Internetzugang zu erfüllen. 1200 mbps, 1200mbps 5ghz / 2.
ZnačkaCOOYA #ad
VýrobceCOOYA #ad
Výška3.94
Délka0.79
Šířka2.36

10. Deutsche Telekom

#ad

2 LAN přípojky | sada 3 ks, Telekom Speed Home WiFi pro vaši silnou a stabilní domácí síť I WLAN zesilovač s technologií Mesh pro optimální pokrytí internetu, 1 733 Mbit/s I Plug & Play přes WPS

#ad
Deutsche Telekom #ad - Plug & play: přes wps je speed home wifi nastaveno během několika minut. Rozšiřte svou osobní domácí síť až o 5 zařízení. Díky tomu je nepostradatelná silná Wi-Fi s vysokou šířkou pásma a dobrým pokrytím plochy. 2 samostatné procesory, streamování hudby, cloudové hraní, jak má být: stabilní, bezpečná a rychlá.

Vše s ním: speed home wifi se dodává s energeticky účinným síťovým zdrojem pro napájení, ultra plochým 1, 5m síťovým kabelem, návodem k obsluze a stojanem také volitelný držák na stěnu. Perfektně propojeno díky mesh: v síti mesh fungují všechny přístroje společně jako wi-fi zesilovač – pro celoplošnou síť WLAN. A to s rychlým výkonem 1 733 Mbit/s. Do sítě lze hravě snadno integrovat nová mobilní zařízení nebo další Speed Home WiFi.

VÍtejte doma ve vaŠem magentĚ: speed home wifi je ideálně kompatibilní se síťovými routery Speedport Smart 3 & Pro Plus, s MagentaTV, produkty Magenta SmartHome a bezplatnou aplikací MeinMagenta český jazyk nelze zaručit. Více wlan pro všechny: sledování seriálů, šifrování wpa/wpa2 a nejnovější technologie telekom mesh zajišťují internet, domácí kanceláře nebo domácí vzdělávání – nejlépe vše současně.
ZnačkaDeutsche Telekom #ad
VýrobceTelekom #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.63
Šířka6.5
Číslo dílu40798484
ModelkaUYH1
ZárukaZáruka výrobce