Top 10 Virtual Reality Brille – VR náhlavní soupravy pro mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Modonghua

#ad

Modonghua Kompatibel mit VR Seilzug-Kabel-Management VR Seilzugsystem, 3/6 Stück, VR Kabel-Management Spiele Headset Zubehör Vives/Oculus-Rift S/PS VRs

#ad
Modonghua #ad - Komfortabler: die spannung des einziehbaren drahtes ist moderat und kann bis zu 180, 3 cm verlängert werden, dann wird automatisch zurückgesprungen; für ein komfortableres VR-Erlebnis. Breite kompatibilität: geeignet für Vive/Oculus-Rift S/PS VR etc.

Leises vr-erlebnis: verwendet silikon-, abs- und gummi-Materialien und Geräuschdämpfungstechnologie, um die Ruhe zu maximieren und das Ziehen des Kabels während des Gebrauchs zu minimieren. Zwei möglichkeiten zu installieren: einfach zu installieren, Sie können Klebehaken oder Schraubhaken wählen, abhängig davon, ob Sie es dauerhaft wollen oder nicht, und welche Art von Decke Sie haben.

Einfacheres design: vereinfachen sie dieses system vom geräuschfreien integrierten Design der oberen weichen Schlaufe und Seilzug-Körper bis zu 360° Rotationsfunktion integriert in der Kabelhalterung, machen es einfach zu montieren und zu demontieren und passt sich verschiedenen Arten von Kabel an, um sie zu fixieren, ohne über das Kabel zu rutschen.
ZnačkaModonghua #ad
VýrobceModonghua #ad
Výška2.36
Délka4.33
Hmotnost0.37
Šířka2.56
Číslo dílu16040593675069

2. AMVR

#ad

AMVR Vylepšené pokrytí rukojeti ovladače, s krytem otevření baterie a ochranou kotníku není určeno pro nabíjecí stanici, kompatibilní s příslušenstvím Meta/Oculus Quest 3

#ad
AMVR #ad - Textura rukojeti zajišťuje lepší tření, zabraňuje sklouznutí nebo sklouznutí ovladače během používání a nabízí lepší držení a lepší kontrolu. Vyhrazený otvor nabízí místo pro originální poutko na ruku a zajišťuje tak dodatečnou ochranu a stabilitu. Upozornění: tažná lišta plastového akumulátoru by se měla nacházet pod akumulátorem, sdělte nám to prosím, my Vám v každém případě nabídneme uspokojivé řešení! To zajišťuje nejen stabilní a bezpečné uchopení, ale také snižuje možnost potíží s rukou a únavou.

Otočné nýty mohou úhel snadno přizpůsobit podle různých velikostí rukou nebo herních akcí, což umožňuje jemnější pohyby rukou. Pokud narazíte na problémy s používáním, aniž by bylo nutné odstranit celý kryt rukojetí ovladače. Upozornění: baterie nejsou součástí dodávky! Komfortní rukojeť: rukojeť ovladače kompatibilní s quest 3 je vyrobena z měkkého silikonového materiálu, který pomáhá zabránit nadměrnému tlaku nebo nepohodlí na rukou a umožňuje delší uchopení bez únavy nebo nepohodlí.

Dokonalá ochrana ovladače: kryt rukojeti ovladače zabraňuje nechtěnému sklouznutí ovladače během hry. Mnohostranné nastavení: nylonové pásky na suchý zip na zápěstí umožňují snadné upevnění a přizpůsobení délky a zúžení řemínku na ruku kompatibilního s quest 3 pro různé velikosti rukou. Ešení problému s výměnou baterie: konstrukce otvoru baterie umožňuje pohodlnou výměnu baterie, a nikoli pro nabíjecí stanici. Součástí dodávky je: 1 pár krytů ovladačů s řemenem na kotník, 1 pár krytu přihrádky na baterie a 4 plastové pásky na vytažení baterie dvě z nich jsou již namontovány na krytu baterie.
ZnačkaAMVR #ad
VýrobceShenzhen Youban Zhihui Technology Co., Ltd #ad
Výška5.91
Délka5.91
Šířka1.97
Záruka1 rok

3. SINWEVR

#ad

Elite Strap Ersatz für verbesserte Unterstützung und Komfort in VR, Lvory White, langlebig und leicht, kompatibel mit Quest 2 Quest 3 VR-Headset, SINWEVR Verstellbares Kopfband

#ad
SINWEVR #ad - Einfach zu bedienenunser kopfband verfügt über ein größenverstellrad auf der Rückseite, das es zu einem Kinderspiel macht, das Headset zwischen den Spielern zu wechseln, das Fit-Rad passt die Enge leicht mit einer schnellen Drehung an, macht Ihr Virtual-Reality-Erlebnis noch besser.

Hochwertiges materialwir verwenden hochwertiges abs-material, um den Kopfdruck zu reduzieren, und weiche atmungsaktive Schaumstoffpolsterung, viel stabiler und langlebiger als die Elite-Version, vermeiden Sie das Verrutschen des VR-Headsets beim Spielen. Verbessern sie ihr erlebnis: flexible bandage unterstützt ihren kopf für längere, unser Kopfband ist genau richtig gewichtet, so dass das Headset nicht mehr frontschwer ist, bequemere Spielzeit, es macht einen großen Unterschied zum VR-Erlebnis auf dem Meta Quest 2.

Verbesserter komfort: mehr als ein stück kunststoff, unser Kopfband integriert Komfortpolsterung mit verbesserter Gewichtsverteilung, sorgt für besseren Komfort und Unterstützung beim Tragen des Headsets während des immersiven Gameplays. Super passformkompatibel für meta quest 2 vr headset, upgrade kopfband ersatz für Quest 2 Elite Strap, sorgt für 100% Übereinstimmung, Premium ergonomischer Gurt erhöht Balance, Unterstützung und Stabilität beim Spielen von VR-Spielen.
ZnačkaSINWEVR #ad
VýrobceSINWEVR #ad
Výška6.3
Délka10.24
Hmotnost0.4
Šířka6.3
Číslo díluOculus
ModelkaCompatible for Quest 3 and Quest 2

4. AMVR

#ad

6 balení zatahovací stropní řemenice pro Quest 3/Quest 2/PSVR/PSVR 2/Rift/Rift S/Valve Index/HTC Vive/Vive Pro/HP Reverb G2 spojovací kabel černý, AMVR VR vedení kabelů

#ad
AMVR #ad - Další je dbát na to, že pevně drží. Zároveň si můžete užívat vr hru uvnitř, aniž byste si museli dělat starosti, že zakopnete o kabely a stáhnete se zpět. Nastavitelné napětí zasouvací systém vedení kabelů vr může při použití automaticky pružit, aniž bychom to museli dělat ručně, a současně se pohodlně roztahuje a můžeme jej vytáhnout do požadované polohy.

Háček byste měli po určitou dobu pevně zatlačit dolů, pak zasuňte šroubovací uzávěr do otvoru a pak zastrčte šroub do hákového šroubu. Flexibilní design systém vr stropních válečků s funkcí otáčení o 360 stupňů vám umožňuje volný pohyb během hry a náhodně se pohybovat po místnosti. Naše výrobky mohou snížit šum a snížit odpor použitého kabelu, takže se můžete plně a snadněji ponořit do požitku ze hry.

2 metody instalacenejprve vyvrtejte otvor o průměru asi 5 mm, aby lepicí oblast byla suchá a čistá, abyste zajistili, stáhněte nálepku za lepicí háček a nalepte ji. Zvýšená zkušenost s vr vr kabelový systém ze silikonových, maximalizovat klid, abs a gumových materiálů. Iroká kompatibilitasystém stropních rolí pro více modelů náhlavních souprav vr a je kompatibilní s Quest 3/Quest 2/PSVR/PSVR 2/Rift/Rift S/Valve Index/HTC Vive/Vive Pro/HP Reverb G2 propojovacím kabelem.
ZnačkaAMVR #ad
VýrobceAMVR #ad

5. Hevanto

#ad

Hevanto Head Strap

#ad
Hevanto #ad - Nastavitelný pásek na hlavu VR. Ergonomický design:. Snadná instalace a čištění. Lehký a přenosný. Upgrade bočních popruhů:.
ZnačkaHevanto #ad
VýrobceHevanto #ad
Výška2.36
Délka9.84
Hmotnost0.4
Šířka6.69
Číslo díluVR-gjpL-03
ModelkaVR-gjpL-03

6. Soumit

#ad

Soumit Elite Strap kompatibilní s Meta Quest 3, lepší držení a komfort, aktivace jedním kliknutím pro Quest 3 Headstrap

#ad
Soumit #ad - Vylepšený otočný závěs: zadní část hlavního pásku podporuje flip, který je pro vás velmi pohodlný, abyste elitní pásek oblékli nebo svlékli, aniž byste se museli obtěžovat suchým zipem a upínacími pásky. Upozornění: pro bezpečnější usazení v otázkách 3 je spojení pevné, což může ztížit odstranění.

Snadná instalace: design vše v jednom pro quest 3 elite headstrap se snadno instaluje během pouhých 3 kroků během několika sekund. A funkce sklápění a kloubové ovládání se snadno pohybují. Hodí se pro většinu lidí: lze snadno nastavit otočením otočného knoflíku nebo kliknutím na terč na pohodlnější tvar. Celkově je opravdu kvalitní a komfortní, díky čemuž je hraní mnohem komfortnější. Snižte tlak na obličej a zatížení krku: soumit elite strap kompatibilní s tloušťkou horní části polštáře Meta Quest 3 může efektivně zlepšit komfort a snížit tlak.

A head strap pro mate quest 3 se dodává s cool nálepkami, abyste si vytvořili vlastní jedinečnou čelenku. Zadní stranu headstrap for quest 3 lze uvolnit a utáhnout pomocí snadno ovladatelného zařízení, které umožňuje více uživatelům mnohem pohodlnější a jednodušší nastavení. Dodatečný komfort a delší ponoření: kompatibilní pouze s meta/oculus quest 3, není kompatibilní s Meta/Oculus Quest 2 nebo jinými značkami nebo modely sluchátek VR.
ZnačkaSoumit #ad
VýrobceSoumit #ad

7. AMVR

#ad

Nástavec na golfovou hůl kompatibilní s příslušenstvím Meta/Oculus Quest 3, ne pro baterii nabíjecí stanice, protiskluzová VR golfová rukojeť pro Golf +, design 80 stupňů pro pravý ovladač, AMVR

#ad
AMVR #ad - Tip: při otevření pevné přezky ji přitlačte ukazováčkem v blízkosti otvoru a otevřete ji palcem. Udělejte si golf + sebevědomější. Upozornění: dlouhé výkyvy mohou vést k problémům se sledováním. Realističtější: tento golfový nástavec quest 3 se rozprostírá přes ovladač o dalších 15, 75 palců a díky hmotnosti spodního ovladače se váš švih díky točivému momentu cítí jako byste použili skutečnou golfovou holi.

Výrazně zlepšuje váš pohlcující zážitek z golfu +. Humanizovaný design: tato rukojeť golfové hole vr pro quest 3 používá profesionální materiály rukojeti golfové hole, které jsou pohodlné a neklouzavé. 100% sledování: 80stupňový design tohoto nástavce na golfové hole quest 3 zajišťuje, že povrchové signální body vašeho ovladače jsou vždy zaměřeny na vaši náhlavní soupravu. Je také snadné stisknout všechna tlačítka, pokud musíte ovladač ovládat ve hře.

Snadná instalace: tento golfový nástavec vr lze během několika minut rychleji připevnit a odstranit. Pokud máte dotazy k výrobku, abychom vám pomohli. Bez starostí po prodeji: balení obsahuje 1x rukojeť golfové hole vr, můžete se na nás obrátit a my uděláme, 1x uživatelsky definovaný pravý kryt baterie, co bude v našich silách, 1x uživatelská příručka; 12měsíční záruka od data nákupu. Dvojitá ochrana: golfová hůl amvr byla vyvinuta speciálně pro ovladač quest 3 pro hraní golf +.
ZnačkaAMVR #ad
VýrobceAMVR #ad
Číslo díluQ3GP1
ModelkaQ3GP1
Záruka1 rok

8. NexiGo

#ad

Magnetkabel, LED-Anzeige, 2 wiederaufladbare Batterien, NexiGo Ladestation für Oculus Quest 2 Zubehör, Support Elite Strap, Headset-Displayhalter und Controller-Halterung, Weiß

#ad
NexiGo #ad - Funktioniert mit elite strapmit einem zusätzlichen usb-a stromausgang unterstützt die ladestation das Aufladen Ihres Oculus Quest 2 Elite Strap mit Batterie und Ihres Quest 2 Headsets zur gleichen Zeit. Led-anzeigendie quest 2 ladestation ist mit statusleuchten in der stützsäule und auf der linken / rechten Seite der Dockingstation ausgestattet, um den Ladestatus des Quest 2-Headsets und der linken / rechten Controller anzuzeigen.

Hinweis: wenn sie die mitgelieferten controller-batterien und abdeckungen installieren, 2 wiederaufladbare Controller-Batterien, stellen Sie bitte sicher, ein 5V/3A Netzteil, einen magnetischen USB-C Anschluss und ein Ladekabel, dass die Metallplatten auf der Batterie mit den Metallkontakten auf den Controller-Abdeckungen für eine ordnungsgemäße Aufladung übereinstimmen. Orange für den ladevorgang, während blau für den vollen Ladezustand. Die mitgelieferten wiederaufladbaren Batterien und Controller-Abdeckungen ersparen Ihnen den ständigen Batteriewechsel.

Einfaches aufladenladen sie ihr oculus-headset in 3, 5 stunden und die touch-controller in 4 stunden vollständig auf. Wenn ihr quest 2 headset mit einem Elite Strap verbunden ist, ist diese verbesserte Ladestation definitiv eine perfekte Lösung für Sie. Der mitgelieferte magnetische usb-c-stecker bleibt im USB-C-Anschluss Ihres Quest 2-Headsets für eine automatische magnetische Verbindung. Elegantes design und farbige Lichter fügen Ästhetik zu Ihrer VR-Ausrüstung Display hinzu. All-in-one setdas paket enthält eine vr ladestation, 2 individuelle controller-abdeckungen.
ZnačkaNexiGo #ad
VýrobceNexight INC #ad
Výška4.33
Délka15.55
Šířka7.68
Číslo díluS20
ModelkaS20

9. KIWI design

#ad

Sportovní polstrování z látky a 2 PU obličejové polštářky, nosní vycpávky, zakrytím čoček, KIWI design Facial Interface kompatibilní s Quest 2, vylepšená sada příslušenství 6 v 1 s rozpěrkou brýlí

#ad
KIWI design #ad - Geil kompatibilní s VR-Fitness. 4. Pohodlné kožené polstrování: 1. Vysoce elastická houba může být komprimována na tloušťku 0, 63" zesílený obličejový polštář nabízí mnohem lepší snížení tlaku než jiné. A úzký držák vents interface bracket se perfektně přizpůsobí vašemu obličeji.

Zajišťuje prodyšnost a absorpci potu, už žádné starosti s nepříjemným zamlžováním. 0, 3 palce, je měkká a odolná proti potu, odstraňuje vaše starosti s alergiemi nebo vyblednutím.3. Kiwi design vždy dbá přesně na vaše požadavky, aby vám nabídl lepší zážitky. Houba je upevněna v kůži a zabraňuje klouzání i při delším hraní. Dobré větrání, aby byl obličej chladný při intenzivním tréninku, jako je trénink. Patentovaný větrací rám ve tvaru l: na horní a spodní straně rámu rozhraní se nachází mřížky v plné šířce, dokonce i pod spodním pěnovým polstrováním.

Sada 6 v 1: 0, 0, 63 palcové kožené polstrování na obličej * 2, držák na obličej s aktualizovanou ochranou nosu * 1, 63" sportovní pěnové polstrování * 1, 1 sada splňuje všechny vaše požadavky. Blokátor světla: na základě obličejového rozhraní kiwi designs verze 1. 0 optimalizujeme nosní část, aby se uvolnil únik světla v oblasti nosu. Vyrobeno z vysoce kvalitní pu kůže, umožňuje vám blíže k displeji a přináší lepší zorné pole.
ZnačkaKIWI design #ad
VýrobceKIWI design #ad
Výška8.3
Délka3.9
Hmotnost0.53
Šířka4.7
Číslo díluKW-Q2-5-S-EU
ModelkaQ2-5-S

10. Stouchi

#ad

Jednodílný design, křišťálově čistý 1 objektiv, Stouchi VR kompatibilní s Meta Quest 2, Použití čočky kompatibilní s brýlemi Oculus Quest 2, SP.H: -3,00

#ad
Stouchi #ad - Například: Kupte SP. H: -2. 50 jeden objektiv + SP. H: -3. 00 objektiv současně. Je to tam, který vám usnadní život ve VR. Zažijte každý detail virtuálního světa s jasností a pohodlím. Klipy drží lépe a zároveň drží Linsen byl jednodušší. Abyste je mohli sundat. Vylepšený zážitek z vr stouchi lens insert pro vr nezmenšuje vaše zorné pole, pak současně nabízí krásný a jasný výhled, skvělý měnič her pro osoby se špatným zrakem, je opravdu tenký a nedotkne se Vašich řas, nasaďte je tam, nosu nebo čehokoli, ale na to zapomenete.

A pokud máte mnoho členů rodiny, kteří používají stejný přístroj, stačí jej sejmout, aby mohli také používat. Vylepšený styl nasazení objektiv stouchi pro vr s jednodílným designem, protože jsme vyvinuli malou drážku přesně tam, u kterého objektiv jednoduše přitlačíte přímo na okulár VR, super snadná aplikace a výhody zde jsou stále k dispozici mnohem více místa. Upozornění: balení obsahuje pouze jeden objektiv.

Uživatelsky přívětivý vzhledem k četnosti nabíjení a vybíjení je kompaktní a jedinečný design struktury velmi snadné je instalovat a demontovat do VR čoček, aniž by bylo nutné odstranit rozhraní obličeje. Chrání vaše oči a nepoškrábe okulár přístroje, bezpečnější a uvolněnější pocit při hraní v VR. Velká přesnost a kvalita brýle stouchi vr pro vr, žádné oslnění, úplné ponoření do působivého vzhledu vr. Můžete si vybrat nejvhodnější 2 objektivy podle své vlastní situace pro míchání a přizpůsobení, protože objektivy lze použít vlevo nebo vpravo od okulárů VR.
ZnačkaStouchi #ad
VýrobceStouchi Limited #ad
ZárukaZáruka 24 měsíců