Top 10 Werkstatt Lupe mit Licht – Čtecí lupy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bresser

#ad

2násobné zvětšení 4 dioptrie, Bresser LED lupa – lupa se svorkou, teplota barvy 5000 K

#ad
Bresser #ad - Pomůcka pro vidění a stolní lampa v jednom – díky velmi velkému vzhledu LED stolní lupy s 2násobným zvětšením a silným osvětlením budete mít vše v hobby i profesi pevně na očích.

Průměr čočky 175 mm pro velké zorné pole, zvětšení: 4 dioptrie 2násobné, jednoduché a přesné umístění díky 3 kloubům na otočném rameni. Rozměry: 400 x 200 x 250 mm / hmotnost: 3264 g. Perfektní také jako stolní lampa, s krytem čočky pro ochranu před prachem a slunečním zářením, s 84 bílými led pro jasné osvětlení, teplota barvy: 5000 K, napájení: síťová zástrčka. Rozsah dodávky: stolní lupa se svorkou, síťová zástrčka, návod k obsluze.
ZnačkaBresser #ad
VýrobceBresser #ad
Výška9.84
Délka15.75
Hmotnost8.82
Šířka7.87
Číslo dílu4007922001784
Modelka7398730
Záruka2 roky záruka výrobce.

2. kinkaocio

#ad

Stmívatelná velká skleněná ruční lupa, 30× 10× skládací lupa na čtení s 18 LED světlem, Lupa se světlem a stojanem, makulární degenerace, stolní lupa pro seniory, knihy, klenotnictví, mince, řemeslo

#ad
kinkaocio #ad - Lze ji použít také jako přenosnou lupu při čtení nebo jako stojací lampu při práci na blízko. Vhodné také pro sběratele mincí, klenotníky nebo umělecké řemeslníky, aby si ověřili detaily. Je vhodná i pro osoby s makulární degenerací nebo dalekozrakostí. Je ideální pro starší lidi ke čtení knih, novin a dopisních známek.

30násobné výkonné zvětšení: tato lupa je vybavena 30násobným a 10násobným zvětšením a poskytuje ultračistý výhled při čtení drobných výtisků nebo detailů. Zrakově postižení uživatelé mohou číst text jakékoli velikosti. Praktický skládací design: led lupa je ergonomicky tvarovaná, lehká, skládací a snadno se drží. Perfektní dárek pro seniory: balení obsahuje 1 x led lupa, 1 x uživatelskou příručku, 1 x hadřík. Je to vynikající dárek pro seniory a perfektní nástroj, který jim pomůže při čtení.

Děti mohou pomocí lupy pozorovat hmyz a rostliny a objevovat přírodu. Je také dobrou volbou pro většinu lidí se špatným zrakem nebo postižením. Lze ji postavit jako stolní lampu na stůl nebo použít jako lupu na psací stůl. Vícenásobné použití: tato lupa na čtení je napájena 3 bateriemi aaa nejsou součástí dodávky a dodává se s malým hadříkem. Tato funkce je obzvláště užitečná pro osoby s makulární degenerací nebo dalekozrakostí/krátkozrakostí, starší osoby nebo osoby se zrakovým postižením, kteří potřebují jasný výhled.
Značkakinkaocio #ad
Výrobcekinkaocio #ad
Výška0.04
Délka9.25
Šířka3.94
Číslo díluFDJ-White
ModelkaFDJ-White

3. GOI

#ad

Lupenleuchte mit Tischfuß & Klemme, 8-fache Vergrößerung, 10 instellbare Helligkeiten,2-in-1 LED Lupe mit Licht und Ständer, 3 Farbmodi, einstellbare Schwenkarm-Lampe für Arbeit,Lesen,Hobbys

#ad
GOI #ad - Sie ist speziell für menschen konzipiert, kleine wörter leichter zu lesen/ansehen, zu schnitzen, effizienter zu arbeiten, zu reparieren, zu designen, die lange Zeit eng arbeiten müssen oder visuelle Unterstützung benötigen.8-fache vergrößerung schreibtischlampedie lupenleuchte bietet ein klares sichtfeld und bietet eine schärfere Detailvergrößerung.

Der geringe stromverbrauch erhöht die lebensdauer der Glühbirne und dient Ihnen lange Zeit, ohne Schwindel zu verursachen oder Ihre Brille bei längerem Gebrauch zu beschädigen. Sie können die tischklemme auch an jeder Oberfläche als Lampenklemme befestigen. Es hilft ihnen, maniküre zu machen, zu nähen, usw. Der helligkeitsknopf kann einfach zwischen 10% und 100% eingestellt werden. Die einfache installation erfordert keine Werkzeuge, was nicht nur Platz spart, sondern auch Ihre Hände leicht befreit. Es ist auch ein ausgezeichnetes Geschenk für Menschen mit Sehbehinderung.

Superb lupe mit lichtdiese lupenlampe mit licht ist mit drei farbmodi ausgestattet: weißes, warmes und gelbes Licht. Lupe mit licht und ständer 2 in 1die lupe mit licht und ständer hat eine verbreiterte schwere platte und eine Tischklemme. Augenpflege schreibtischlampediese schreibtischlampe verwendet 72 hochwertige led-leuchten, um ein gleichmäßiges und weiches Licht mit einer großen Bestrahlungsfläche zu bieten. Schreiben sie uns jederzeit eine E-Mail und erhalten Sie innerhalb von 24 Stunden eine Lösung.
ZnačkaGOI #ad
VýrobceGOI #ad
Výška3.54
Délka11.81
Šířka7.87
Číslo dílubox032-2
Modelkabox032-2

4. Audamp

#ad

Audamp Lupa Ruční lupa 75 MM lupa z pravého skla nerozbitné zvětšovací zrcadlo oranžová

#ad
Audamp #ad - Velká oblast pohledu: 75 mm 2palcový objekt pokrývá více prostoru a umožňuje čtení celé sady / krátkého podpatku. Pro seniory a děti pro čtení knižních novin, pozorování hmyzu a hobby, výukové vědy.

Ergonomický design rukojeti: rukojeť je vyrobena z měkké, protiskluzové gumy a velmi snadno se s ní manipuluje, drží a používá. Tato lupa pomáhá vašim prarodičům jasně vidět a číst. Irá skuteČnÁ sklaČka: lupa samotná je vyrobena z pravého skla, nikoliv z plastu, a nabízí křišťálově čistý výhled bez zkreslení. Lifetime warranty: pokud nejste s výrobkem spokojeni, informujte nás, že vám vrátíme kupní cenu nebo Vám bez omluvy ihned zašleme nový výrobek.
ZnačkaAudamp #ad
VýrobceAudamp #ad
Výška0
Délka0.01
Hmotnost0.23
Šířka0
Číslo díluFDJ-01
ModelkaFDJ-01

5. DUDSOEHO

#ad

Stmívatelná lupa se světlem a stojanem, stmívatelná ruční dotyková lupa s 28dílným LED světlem pro práci, ruční práce – černá, Dobíjecí 5násobná zvětšovací lampa na psací stůl, hobby, čtení, šití

#ad
DUDSOEHO #ad - Nastavitelný husí krk a stabilní podstavec lampa s lupou má 30 cm dlouhý husí krk, jak ho potřebujete, a poté uvolníte ruce, zpracování dřeva, malování, který se ohýbá v každém směru, takže jej můžete umístit přesně tak, řemeslné a pájecí projekty a profesionální použití.

A nachází se v blízkosti objektivu, která jsou výkonná a mají dlouhou životnost. Iroké spektrum použití spotřebitelé jej milují řemeslníci a nadšenci k šití, malování, vyšívání a údržbářské elektronice. Optická skleněná čočka: toto optické 110mm sklo s 5násobným zvětšením má 28dílná led světla. Díky zesílení ošetření dosahuje tvrdost 6h, což zajišťuje lepší odolnost proti oděru a efektivně zabraňuje poškrábání čočky.

Plně nabité led světlo může vydržet cca 2 – 3 hodiny. Perfektní pro jednoduché navlékání jehel. Můžete nastavit jas od 0 % do 100 %. Vybaveno 5násobnou lupou. Světla mi dovolují vidět skutečné barvy. ". Může vám pomoci dokonale dokončit opravu elektronických výrobků, svařování, jehlových hrotů, tkaní, křížovému stehu, výrobě šperků, takže si nemusíte dělat starosti s malými díly.
ZnačkaDUDSOEHO #ad
VýrobceJiujiangshi nannan keji youxiangongsi #ad
Hmotnost4.1
Číslo díluBLACK- Little Lamp-E
ModelkaBLACK- Little Lamp-E

6. WEDO

#ad

Wedo 2717501 Lupa hranatá s LED osvětlením včetně baterií černá, 11,2 x 5,0 x 1,3 cm

#ad
WEDO #ad - Elegantní, plochý kryt s matovaným plastovým povrchem padne snadno a příjemně do ruky. Rozměry: cca 11, 7 x 1, 4 cm, hmotnost: 48 g. Wedo obdélníkové lupy s led osvětlením, černá. 2 x 3v cr1220 baterií. Rozměry cca 3, 5 x 3, 8 cm velká plastová čočka se 3násobně zvětšuje. Extra jasné bílé led světlo se zapne jednoduchým vytažením horní části krytu. Dodávka v průhledném sb-závěsném obalu, 8 x 4, vč.
ZnačkaWEDO #ad
VýrobceWEDO #ad
Výška1.18
Délka9.45
Hmotnost0.11
Šířka5.91
Číslo dílu271 7501
Modelka2717501
Záruka24 měsíců.

7. BEIGAON

#ad

Kutilství, Beigaon Lupa se světlem a stojanem, hobby, lupa, stolní lupa s LED osvětlením pro čtení pro seniory, šití, lupa 3 barevné režimy, 3násobné zvětšení, malování

#ad
BEIGAON #ad - S vysokým rozlišením, je pohodlný pro oči a je vhodný pro ruční práce, šití, malování, opravy, modelování a čtení pro starší lidi a jiné úzké práce. A pokud máte dotazy, síťový zdroj 5 v/2 a, těžký podstavec, kontaktujte nás přímo přes platformu Amazon.

Husí krk můžete ohnout v každém směru, abyste mohli lupu umístit a stolní lampa se nepřeklopí. Lze jej použít jak pro každodenní osvětlení, jako je čtení novin, rodinu, tak i pro jemnou práci, časopisů a kutilství. Celoživotní servis lupa s usb kabelem délka: 2 m, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Funkce paměti vám pomůže zachovat naposledy použitý barevný režim a nastavení jasu, která vám poskytne uspokojivé osvětlení.

Praktičtější stolní lupa s led osvětlením design 2 v 1 stolní lampy a lupy je intimnější a praktický. Barva světla lze nastavit na teplé, když lampu příště zapnete. Tak máte volné ruce a nemusíte už držet lupu. Perfektní dárek pro seniory, přátele a partnery! . Lupa pro volné ruce a vážená základnaflexibilní husí hrdlo s lupou má čtvercový, polstrovaný podstavec a 15" dlouhý husí krk. Vychutnejte si nyní svou objednávku!
ZnačkaBEIGAON #ad
VýrobceBEIGAON #ad
Výška1.57
Délka12.6
Hmotnost3.53
Šířka8.27
Číslo díluML-2
ModelkaML-2

8. Nomiou

#ad

3 pomocná ramena osvětlená lupa na čtení, 3× zvětšení, se světlem s 28 stmívatelnými LED, pomocná lupa s denním světlem, čtení, Lupa se světlem a svorkou, šití, hobby

#ad
Nomiou #ad - Spínač se nastavuje na kabelu, pokud potřebujete nastavit světlo. Pohodlnější usb napájení usb napájení, powerbanky, není nutná žádná baterie, která podporují usb přípojku, jako jsou notebooky, USB nabíječka atd. Odstraňuje frustraci tradičních pomocníků rukou. Vysoce kvalitní stolní kovová svorka z hliníku, na lůžkovém prkně psacího stolu, která nepoškodí povrch nábytku a snadno a stabilně umístěná na pracovním stole, není snadné se třást a nezabírá prostor.

Umístěte jej jednoduše na místo, funguje s většinou zařízení, které je pohodlné pro kontrolu. 100% spokojená světelná lupapřizpůsobíme také adaptér, zvětšení mapy, přinášíme vám více zkušeností při online učení a opravách desek plošných spojů atd. Osvětlená lupa se hodí pro každodenní čtení, šití, zhodnocení hodnoty šperků, opravy elektronických součástek, živé video, ruční výšivky atd.4, 5 w led světla jsou zabudována do 28 kusů perel, optická skleněná čočka perfektně snižuje únavu očí a nabízí vám skvělé prostředí pro čtení a práci.

Nemusíte přejít. 3 x led multifunkční lupenové světlo: naše brýle s lupou se světlem pro těsnou práci jsou 3násobné, zvětšující se o šířku pravého dioptrického skla o šířce 3, 93 palce. Lampa je perfektní pro čtení, opravy elektroniky, malování, výrobu šperků nebo pro profesionální použití. Nastavitelný husí krk 2 flexibilní pomocná ramena : "třetí ruka s lupou" toto pomocné ruční pájení má 2 flexibilní ruce, snadno umístíte tam, kde chcete.
ZnačkaNomiou #ad
VýrobceNomiou #ad
Číslo dílufdjgjpl-021
Modelkafdjgjpl-021

9. TERYJN

#ad

Lupa se světlem a stojanem – 3 × 8 W lampičky s nastavitelnou svorkou, čtení – černá, 3 režimy osvětlení lupa se 42 LED světly 10stupňová stmívatelná lupa pro práci

#ad
TERYJN #ad - Může splnit vaše požadavky v různých prostředích a lépe fungovat. Síťový spínač lupy se světlem a stojanem se nachází na síťovém kabelu pro pohodlné a rychlé zapnutí a vypnutí. 3násobné zvětšení: lupa se světlem používá 3násobnou optickou vysoce výkonnou skleněnou čočku, abyste při práci viděli plné zorné pole.

3 teploty barev a 10 stupňů jasu: naše lupa je vybavena 42 energeticky úspornými led světly. Klipová základna s protiskluzovou podložkou pevně uchopí každý povrch, snadno se setře s ní dobře zvládne práci a zlepšují efektivitu. Zároveň má lupa se světlem a stojanem 3 režimy osvětlení bílé světlo, teplé bílé světlo, teplé světlo, které lze podle potřeby zvolit pro lepší ochranu vašich očí. Flexibilní 360° a nastavitelné: robustní lupa s lepidlem používá rameno s husím krkem z hliníkové slitiny a hořčíku, neklouže, je lehký a stabilní, nepoškrábe povrch, která je velmi robustní.

Napájení přes usb: tato lampa na lupy s podstavcem je dodávána s kabelem 150 cm a usb portem, které podporují usb připojení. Lupa s lepidlem je vyrobena z materiálu odolného proti poškrábání, 36" objektiv stačí k tomu, díky které je váš pohled jasnější. 460 cm dlouhý husí krk lze flexibilně nastavit o 360° na požadovanou výšku a polohu. Dodávaný papír na čištění čoček lze použít k otření čoček a zajišťuje jasné a čisté pracovní prostředí. 2, který dokáže dobře chránit čočku.
ZnačkaTERYJN #ad
VýrobceTERYJN #ad
Hmotnost0.99
Číslo dílu003
Modelkalupe-01

10. WEDO

#ad

Wedo 2717654 světelná lupa Swing-It plast, vč. baterií, automatické LED světlo 11, výklopná čočka, 3násobné zvětšení, 0 x 1,3 cm, 2 x 5, stříbrná

#ad
WEDO #ad - Wedo světelná lupa swing-it s 3násobným zvětšením, stříbrná. Extra jasné bílé led světlo se přitom automaticky zapne a po otočení zpět opět zhasne. Rozměry: cca 11, 0 x 1, 3 cm, hmotnost: 52 g, 2 x 5, dodávka vč. Rozměry cca 4, 8 × 3, 8 cm velká plastová čočka se 3násobně zvětšuje, plochý kryt s matovaným plastovým povrchem padne snadno a příjemně do ruky. Očka těchto elegantních lup se skrývá v ochranném plastovém krytu a lze ji snadno vyklopit ze strany krytu. 2 x 3v cr2016 baterií na atraktivní SB kartě.
ZnačkaWEDO #ad
VýrobceWerner Dorsch GmbH #ad
Výška0.51
Délka4.41
Hmotnost0.13
Šířka1.97
Číslo dílu2717654
Modelka2717654
Záruka24 měsíců.