Top 9 Anti Stress Geschenke – Panenky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Modern Times

#ad

Voodoo Doll panenka Voodoopuppe Voodoodoll dárek kolega do práce vtipný dárek dárek šéf šéf nadřízený kolega zaměstnanec kolega oblíbený člověk černý humor dárek na party

#ad
Modern Times #ad - Kromě humorných pohlednic představuje firma „moderní doba" i pohlednice a blahopřání s renomovanými licenčními tématy jako GEO, Sesame Street a show s myší. Sortiment pak doplňují vybrané, humorné dárkové předměty.

Jedná se o výrobek firmy „modern times“, která zajišťuje široký a často šibalský úsměv na tisících stáncích s pohlednicemi v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Imaginární péče pro nepřátele, jinak smýšlející a všechny, kteří to zoufale potřebují. Chtěli jste svého protivného šéfa vždy setřít?svému ex-partnerovi dodatečně popřát vše špatné?Nezůstat nic dlužní své otravné tchyni?Žádný problém.

Sladké panenky voodoo se postarají a vašich pět nejdůležitějších příležitostí „pomsty“. Roztomilé plátěné panenky s poutkem pro zavěšení jsou na cestě k vám uzavřeny v nerozbitných, otvíratelných lahvičkách se třemi špendlíky resp. Vatovými tyčinkami.
ZnačkaModern Times #ad
Výrobcemodern times GmbH #ad
Výška2.05
Délka2.83
Hmotnost0.01
Šířka2.05
Číslo dílumoti-0912-1
Modelkamoti-0912-1

2. DealKits

#ad

Dárek pro kolegy, DealKits Protistresové kostky do kanceláře, 2 kusy, s dárkovou krabičkou pro zaměstnance, antistresová hračka, vtipné kostky pro odbourání stresu se 6 veselými akcemi

#ad
DealKits #ad - Doporučený kancelářský dárek darujte kostku kolegyně z práce nebo kolegy z práce ve vašem týmu k narozeninám nebo jinému čestnému dni. Dárky do kanceláře přinášejí radost a skvělý úsměv! Geniální dárek vypadá krásně z každého směru, ať už s krabičkou nebo bez ní.

Prémiový materiál rozhodovací kostka proti stresu vyrobená z PU pěny je netoxická, elastická, ekologická, neuvěřitelně měkká a pomalu stoupá. Krásné balení antistresová hračka se dodává v půvabné krabičce. Nedávejte každodenní stres a nudu žádnou šanci! Multifunkční doplněk tato geniální antistresová kostka je použitelná nejen jako stresový míček pro hnětení/křupání, ale také jako příležitostná hra v kanceláři, škole, na univerzitě nebo doma.

Decisionmaker s 6 úkoly tento dezéř v perfektní velikosti 5, 5 cm × 5, 5 cm s 6 různými úkoly:. Antistresová kostka zajistí radost a štěstí. Vtipná antistresová hračka chcete v kanceláři zapomenout na stres a uvolnit si hlavu? S touto veselou kostkou můžete jednoduše zmírnit každodenní stres a snížit své obavy.
ZnačkaDealKits #ad
VýrobceDealKits #ad
Výška2.17
Délka2.17
Šířka2.17
Číslo dílu14896
ModelkaJA2020B

3. GLÜCKSGUT

#ad

Dárek, dárek pro kolegy, dárková krabička a návod český jazyk nelze zaručit | antistresová hračka, do kanceláře, GLÜCKSGUT® Protistresové kostky | piktogramy | veselá kostka na stres | 6 motivů

#ad
GLÜCKSGUT #ad - Vč. Proti stresu v kanceláři: s naší šikovnou, mačkanou antistresovou kostkou se vymačkáš ze stresu a díky 6 humorným motivům vám připomene uvolnění a zdravé přestávky. 60 dnů vrácení peněz: pokud byste nebyli spokojeni s našimi antistresovými kostkami, dáme vám slib štěstí.

Zábavné motivy se smyslem: naše stresová hračka není jen zábavným kancelářským artiklem pro více zábavy při práci, ale také smysluplná kancelářská pomůcka s účinkem na zdraví. Jako dárek do kanceláře, dárek na rozloučenou, dárek kolegyni, narozeniny, dárek pro učitele.

Dostanete své peníze zpět – až 60 dní po nákupu! Návodu od expertky na ochranu proti stresu. Antistresové tipy a návod: každý vtipný motiv pauzy na kostce má vědecké pozadí a doporučenou dobu trvání. Nápad na dárek: stresová kostka je dodávána v pestré dárkové krabičce jako veselý antistresový dárek, např.
ZnačkaGLÜCKSGUT #ad
VýrobceE-Trades GbR #ad
Výška2.56
Délka2.56
Šířka2.56
Číslo díluSQ-01
ModelkaSQ-01
Záruka6 měsíců

4. Boxer Gifts

#ad

Kinder & Erwachsene | Stressball Erwachsene & Kinder, Boxer Gifts 'Calma Llama' Anti-Stressball | Ideal für Stressabbau & Angstlinderung | Perfektes Geschenk für Lama-Liebhaber

#ad
Boxer Gifts #ad - Quetschen und drücken Sie ihn, um Ihre Ängste zu lindern. Perfekter antistressball zum Quetschen, Kneten und Spielen! Perfekt für geburtstage, ob Freund oder Kollege, Weihnachten oder einfach nur so! Ein echter hingucker auf jedem schreibtisch! Hochwertig und langlebig - hergestellt aus qualitativ hochwertigem Material, ist unser 'Calma Llama' Knautschball langlebig und widerstandsfähig.

Stressabbau mit stil - lieben sie lamas? fühlen sie sich gestresst? Mit unserem 'Calma Llama' Anti-Stressball können Sie Stress und Drama loslassen. Dieser lustige knautschball hilft ihnen effektiv beim Stressabbau! Perfektes geschenk fÜr llama-liebhaber - dieser 'calma llama' stressball ist das ideale Anti-Stress Spielzeug für alle Lama-Liebhaber, Kind oder Erwachsener.

Der ultimative kumpel toy für ihren schreibtisch! spassiges und niedliches design - mit seinem niedlichen und spaßigen Design sorgt unser 'Calma Llama' nicht nur für Stressabbau, sondern auch für gute Laune. Ideal zur angstbekÄmpfung - ihr neuer knetball lama-freund hat die perfekte Größe, um überallhin mitzunehmen.
ZnačkaBoxer Gifts #ad
VýrobceBoxer Gifts #ad
Výška2
Délka10.4
Hmotnost0.07
Šířka7.1
Číslo díluBB2202
ModelkaBB2202
ZárukaKein

5. OPEIXSAYKOC

#ad

Stresové koule, antistresová hračka pro dospělé a děti, mačkací míč, mačkací hračka, hračka na mačkání stresu, Popping Out Eyes Squeeze Toys, Squeeze hračka 4 kusy

#ad
OPEIXSAYKOC #ad - Malý, lehký a snadno se nosí. Lze použít pro žertíky nebo pro praktikování šikovnosti v ruce. Antistresová hračka: pokud máte pocit stresu nebo strachu, abyste uvolnili negativní emoce. Může vám také pomoci při špatných návycích, hračku přitlačte, smutně, otáčejte nebo natáhněte, jako je kousání nehtů a tužek.

Perfektní jako vánoční dárek, dárek k novému roku, narozeninový dárek, ale také k dekoraci stolních desek, velikonoční výplň atd. Vysoce kvalitní materiál: vysoce kvalitní silikonový materiál, měkký a elastický, příjemný na manipulaci. Perfektní dárek: tato malá a roztomilá mačkací hračka může být použita nejen k dekomprimaci, dárek na Halloween, polic na knihy atd.

Návod ke hře: stiskněte část hračky, oči vyskočí ven a vypadají strašidelně a zábavně. Squeeze hračka: získáte 4 různé hračky s mačkáním zvířat. Hračka s jednorožcem, mačkací hračka pro psy, 4, 5 cm, 5, 5 * 9 cm, malá žlutá kachna mačkací hračka, 5 * 8 cm, 5 * 7, mačkání hmyzu. Velikost: 6, 5 * 8 cm.
ZnačkaOPEIXSAYKOC #ad
VýrobceOPEIXSAYKOC #ad
Výška0.79
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka1

6. MACH MAL PAUSE

#ad

Studenty, MACH MAL PAUSE® Antistresová kostka – pestrá stresová kostka s 6 veselými akcemi pro odbourání stresu je dárkem pro kolegy, přátele – kancelářská hračka pro zaměstnance bez nervů

#ad
MACH MAL PAUSE #ad - Krabička s dárkem: zabiják stresu a hračka se dodává v pěkném dárkovém balení a můžete ji tak ihned darovat tvým kamarádům, šéfovi a kolegyním v kanceláři. Optimální velikost: s délkou hrany 6, 5 cm padne hračka squeezy cube perfektně do ruky a kromě funkce antistresových míčů se hodí také jako prstová gymnastika a ruční trenažér.

Tip na dárek: ať už v kanceláři, na studium, učitele, narozeniny nebo jednoduché překvapení, maturitu, vtipná antistresová kostka je rozhodovací a relaxační pomůcka pro všechny kolegy z práce, přátele.

Multifunkční – tento geniální antistresový přístroj přináší trpělivost a motivaci zpět na každé pracoviště. Squishies kostky jsou průvodcem vašeho všedního dne. Pravá kvalita: antistresová kostka vyrobená z paměťové pěny je vedle svého robustního povrchu s dlouhou životností nejen šetrná k pokožce a pachově neutrální, ale také 100% recyklovatelná.
ZnačkaMACH MAL PAUSE #ad
VýrobceMACH MAL PAUSE #ad
Výška2.76
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo díluASW-02
ModelkaASW-02
Zárukažádné

7. Kögler

#ad

Látková panenka Stress, Max s potiskem, figurka s přísavkami na spodní straně, ideální pro odbourání stresu, hněvu a agrese, Kögler 75561

#ad
Kögler #ad - Cca 23 cm velký a už musí zastrčit tolik, kolik poznáte podle modrého oka, náplasti a vyřazeného zubu. Vtipné vtipné zboží pro mladé i staré ke snížení stresu, hněvu a agrese, ideální pro domácnost a do kanceláře. Při každém úderu zazní jiný veselý výkřik. Max. Díky níže umístěným přísavkám má figurka stabilní postavu. Dodávka včetně 2 AAA mikro baterií.
ZnačkaKögler #ad
VýrobceWinfried Kögler #ad
Výška5.43
Délka9.61
Hmotnost0.4
Šířka5.51
Číslo dílu175561
Modelka75561

8. lzijun

#ad

Dospělé, dárky pro hosty k dětským narozeninám, Vánoce, antistresové kuličky, suvenýry, antistresové míčky pro děti, 18 kusů míčků proti stresu

#ad
lzijun #ad - Prémiový materiál antistresové míčky jsou vyrobeny z vynikajícího polyuretanového materiálu, který je bezpečný, netoxický a zdravotně nezávadný a dlouho vydrží. Design ke zmírnění strachu tyto stresové míčky s úsměvem můžete použít ke zmírnění strachu, snížení napětí a do jisté míry eliminaci strachu a každý den si můžete najít trochu zábavy a udělat radost.

Balení obsahuje 18 kusů náhodných žlutých stresových míčků s usmívajícím se obličejem, stačí je sdílet s rodinou nebo přáteli a každodenní používání. Iroké možnosti použití stresové míčky na hraní jsou vhodné pro mnoho lidí a mohou pomoci zmírnit stres lidí a utěšit je, přinášejí lidem mnohem více radosti při oslavách večírků jako jsou sportovní tématické party, narozeniny, když jsou pod vysokým tlakem, karneval atd.

Veselý design různé výrazy vzbuzují zájem dětí a zajišťují více zábavy při hraní s ostatními, mohou přinést dobrou náladu.
Značkalzijun #ad
Výrobcelzijun #ad
Výška2.48
Délka2.48
Šířka2.48
Číslo dílulzijun-001
Modelka1
ZárukaČ

9. GLÜCKSGUT

#ad

Učitel | antistresové kostky, GLÜCKSGUT® Dárková krabička | první pomoc pro práci | veselá kancelářská krabička se 6 vtipnými pomocníky | antistresový dárek kolegové, zvýrazňovač, kniha s, šéf

#ad
GLÜCKSGUT #ad - Originální dárek: se sadou první pomoci pro job dostanete dárkovou krabičku s veselými, kreativními a kvalitními kancelářskými potřebami, zabalenou jako vtipné vtipné léky. Sada pro přežití v práci: v pracovní džungli číhají nebezpečí.

Veselé překvapení: krabička první pomoci se hodí do kanceláře, dárek na rozloučenou, do kanceláře, narozeniny, šéfa, do práce, učitele, dárek kolegyni, na univerzitu a do školy jako veselý antistresový dárek pro kolegy, zaměstnance. S krabicí první pomoci zajistíte dobře dávkované odbourání stresu se zárukou smíchu. To je uvnitř: 1 protistresová kostka, 1 podložka pod kávu + "naše káva" přání, puf, 1 kniha s kupónem kolegů, 6 zvýrazňovačů, 1 vlákno pro trpělivost, 1 dávkovač bublinkových fólií, stres je pryč!.

Darujte se zábavou a smyslem: všechny vtipné léky obsahují příbalový leták s vtipnými doporučeními pro dávkování a použití a pravými tipy proti stresu od expertky na antistresové. Darujte bez námahy – vše již hotovo;.
ZnačkaGLÜCKSGUT #ad
VýrobceE-Trades GbR #ad
Výška2.95
Délka9.06
Šířka6.69
ModelkaASB-1