Top 9 Auto Kofferraum Schutzmatte – Podlahové rohožky do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TRIBURG

#ad

120 × 100 cm, TRIBURG Univerzální protiskluzová rohož na nečistoty, lze zastřihnout a je vodotěsná – rohož do zavazadlového prostoru | protiskluzová rohož do auta | protiskluzová rohož zásuvky |

#ad
TRIBURG #ad - Odpuzuje nečistoty – hladký, ale protiskluzový povrch protiskluzové rohože umožňuje snadné čištění. Univerzální – ať už jako ochrana zavazadlového prostoru v autě, protiskluzová rohož do kuchyně, rohož se zásuvkami, protiskluzové rohože pro karavany nebo jako protiskluzová podložka pro všechno ostatní.

Protiskluzové – vynikající protiskluzové vlastnosti! vše zůstává na svém místě, o to se postará tato protiskluzová podložka! Perfektní podložka pro každodenní použití. Všeuměl. Naše rohože lze skvěle přistřihnout jako podložky. Protiskluzová podložka si tak vždy zachovává protiskluzovou vlastnost. Lze sejmout – extrémně odolná proti roztržení a přesto dobře řezatelná. Například jako vložka do zásuvky v kuchyni. A přesvědčte se sami o našich protiskluzových rohožích v kvalitě TRIBURG.
ZnačkaTRIBURG #ad
VýrobceTRIBURG #ad
Výška1.18
Délka39.37
Šířka47.24
Číslo díluKM-B-120100
ModelkaKM-120100

2. HAYATEC

#ad

Rohož do, ochranná rohož 120 x 100 cm, rohož do zásuvek, HAYATEC Univerzální protiskluzová rohož do zavazadlového prostoru auta, protiskluzová rohož do auta, ochrana zavazadlového prostoru

#ad
HAYATEC #ad - Protiskluzové rohože hayatec jsou protiskluzové a výborně se hodí jako perfektní podložka pro každodenní použití.

Jako zásuvková vložka. Lze je použít jako ochranu zavazadlového prostoru v autě, protiskluzová podložka, rohož se zásuvkami v kuchyni a protiskluzové rohože do auta. K zastřižení lalůček. Naše rohože lze dobře přistřihnout a použít jako podložku. Naše protiskluzové rohože. Naše protiskluzové rohože jsou univerzálně použitelné. Protiskluzové rohože hayatec jsou stabilní a snadno se čistí díky hladkému a protiskluzovému povrchu rohože. Z.
ZnačkaHAYATEC #ad
VýrobceHAYATEC #ad
Číslo díluWAT10-9s

3. HELDENWERK

#ad

HELDENWERK Ochrana zavazadlového prostoru pro psa s boční a nakládací ochranou, deka do zavazadlového prostoru, univerzální deka do zavazadlového prostoru auta vodotěsná & odolná proti poškrábání

#ad
HELDENWERK #ad - Deka do zavazadlového prostoru heldenwerk je kompatibilní s téměř všemi běžnými modely vozidel. Pro plastové interiéry dodáváme protikus na suchý zip přímo s sebou! Ochrana zavazadlového prostoru je mnohostranně použitelná a lze ji použít jak pro psy, outdoorové výlety, další cesty nebo ruční práce atd.

Mnohostranné možnosti použití – díky integrované tašce je v zavazadlovém prostoru vždy pořádek. Tyř přísavek v případě potřeby. Rychlá montáž a demontáž – ochrannou deku do zavazadlového prostoru lze bezpečně namontovat a demontovat za méně než jednu minutu. Vlhký hadr již stačí k tomu, aby se odstranily nečistoty, zvířecí chlupy a jiné nečistoty z ochranné deky pro psy. Dva zacvakávací uzávěry na opěrkách hlavy a šest suchých zipů pro boční díly – vč.

Ochranná deka chrání nejen váš zavazadlový prostor před vlhkostí, poškrábáním, zvířecími chlupy a nečistotami, ale také nárazník při nakládání nebo nastupování. Bleskurychlé schnutí díky materiálu Oxford 600D. Včetně ochrany bočních a ložných hran. Univerzální tvar: od malých vozů až po suv. Mimořádně snadná údržba – rychlé a snadné čištění. Chrání vaše auto efektivně – vodotěsné, odolné proti roztržení a extrémně robustní.
ZnačkaHELDENWERK #ad
VýrobceHeldenwerk #ad
Výška12.99
Délka72.83
Hmotnost2.25
Šířka40.94
Číslo dílu4260492720084
ModelkaEYOBE-a202_SML

4. LILENO HOME

#ad

LILENO HOME Univerzální protiskluzová rohož na nečistoty 100 x 120 cm lze zkrátit a vodotěsně – protiskluzová rohož do auta – rohož do zavazadlového prostoru – protiskluzová rohož zásuvky – ochranná

#ad
LILENO HOME #ad - Od malých vozů až po kombi a přívěsy: deka do zavazadlového prostoru lileno home 100 x 120 cm je kompatibilní s téměř všemi běžnými modely vozidel. Jednoduše přistřihněte nůžkami! gumové rohože do zavazadlového prostoru lileno home můžete rychle a snadno vyčistit: vlhký hadřík již stačí k odstranění nečistot, zvířecích chlupů a jiných nečistot – včetně bleskurychlého schnutí.

Ochrana zavazadlového prostoru jako protiskluzová rohož lze bezpečně vložit během několika sekund: Rohož na zachycování nečistot roztáhněte, rozhodněte se pro jednu stranu a zatáhněte ji na místo – nic víc není nutné.

Voděodolná, skvrnami a nečistotami, omyvatelná a protiskluzová: rohož do zavazadlového prostoru chrání nejen váš zavazadlový prostor před vlhkostí, ale také vnitřní prostor při nakládání nebo vykládání nákupů.100% věříme v naši kvalitu, chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete s nákupem plně spokojeni, dostanete peníze zpět až do 60 dnů od data nákupu! .
ZnačkaLILENO HOME #ad
VýrobceDiscount-Deal24 #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílu31035
Modelka31035

5. HELDENWERK

#ad

HELDENWERK Ochrana zavazadlového prostoru pes prošívaná s boční a nakládací ochranou I deka pro psy do zavazadlového prostoru vodotěsná a odolná proti poškrábání I univerzální ochranná rohož do

#ad
HELDENWERK #ad - Mimořádně snadná údržba – rychlé a snadné čištění. Včetně ochrany bočních a ložných hran. Pro plastové interiéry dodáváme protikus na suchý zip přímo s sebou! Deka do zavazadlového prostoru heldenwerk je kompatibilní s téměř všemi běžnými modely vozidel.

Rychlá montáž a demontáž – ochrannou deku do zavazadlového prostoru lze bezpečně namontovat a demontovat za méně než jednu minutu. Mnohostranné možnosti použití – díky integrovaným kapsám je v zavazadlovém prostoru vždy pořádek. Ochranná deka chrání nejen váš zavazadlový prostor před vlhkostí, ale také nárazník při nakládání nebo nastupování. Chrání vaše auto efektivně – vodotěsné, poškrábáním, zvířecími chlupy a nečistotami, odolné proti roztržení a extrémně robustní.

Univerzální tvar: od malých vozů až po suv. Vlhký hadr již stačí k tomu, aby se odstranily nečistoty, zvířecí chlupy a jiné nečistoty z ochranné deky pro psy. Dva zacvakávací uzávěry na opěrkách hlavy a šest suchých zipů pro boční díly – vč. Ochrana zavazadlového prostoru je mnohostranně použitelná a lze ji použít jak pro psy, outdoorové výlety, další cesty nebo ruční práce atd. Tyř přísavek v případě potřeby. Bleskurychlé schnutí díky materiálu Oxford 600D.
ZnačkaHELDENWERK #ad
VýrobceHeldenwerk #ad
Číslo dílu1100037
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. bonVIVO

#ad

Nečistotami,, Ochranná rohož do zavazadlového prostoru bonamico – deka pro psy a protiskluzová rohož s boční ochranou – ochrana zavazadlového prostoru pro psa – vodotěsná – chrání před poškrábáním

#ad
bonVIVO #ad - Vždy čisté na cestách – ochrana zavazadlového prostoru pro psy odpuzuje nečistoty a vodu, je omyvatelná a bleskově schne. Kompletní ochrana zavazadlového prostoru – na 152 cm široké a 163 cm dlouhé ochranné rohoži s bočními stěnami leží váš pes pohodlně v zavazadlovém prostoru.

Vždy bezpečně na cestách a vaše vozidlo zůstane jako nové. Snadná instalace – 2 nastavitelné přezky na opěrkách hlavy a 6 bočních suchých zipů poskytují pevné držení. Odolný polyester oxford 600d činí protiskluzovou podložku stabilní a má dlouhou životnost. Auto je dobře chráněno před nečistotami, mokrem, poškrábáním a zvířecími chlupy i bez krabičky pro psy.

Tak je váš pes ve vašem vw, bmw, Audi, Opel, Ford, Tesla atd. Hodí se do každého auta – naše univerzální podložka pro psy je vhodná pro malé vozy, mercedes, kombi a SUV. Po použití je ochranná deka srolována a skladně uložena. Kromě toho chrání rohož nakládací hranu při nakládání a vykládání. Protiskluzová – spodní strana rohože do zavazadlového prostoru je potažena, aby při jízdě neklouzala.
ZnačkabonVIVO #ad
VýrobceBonstato GmbH #ad
Číslo díluTED001

7. Upgrade4cars

#ad

Zavazadlový prostor, Upgrade4cars Univerzální vodotěsná protiskluzová rohož 120 x 100 cm, lze přistřihnout | protiskluzová ochranná rohož pro kempování, box pro psy atd. | protiskluzová podložka,

#ad
Upgrade4cars #ad - Zastřihovací: protiskluzové, vodotěsné a individuálně přistřihnutelné. Univerzální měkká pěnová rohož ze 100% PVC. Snadná a rychlá montáž, mnohostranně použitelný, nepřekonatelný poměr ceny a výkonu | Upgrade4cars ! Přehled všech předností. 120 cm x 100 cm.
ZnačkaUpgrade4cars #ad
VýrobceUpgrade4cars #ad
Výška2.76
Délka12.99
Šířka8.66
Číslo díluZ13
ModelkaZ13

8. Looxmeer

#ad

Looxmeer Ochrana zavazadlového prostoru pro psy s boční ochranou, ochrana nakládací hrany, univerzální deka pro psy Ochranná rohož do zavazadlového prostoru auta, odolná proti postříkání,

#ad
Looxmeer #ad - Udržení pořádku v zavazadlovém prostoru na horní straně deky zavazadlového prostoru se nachází 4 úložné kapsy, misku pro psy a další příslušenství. Vhodné pro většinu modelů automobilů díky univerzální velikosti 185 cm délky a šířce 103 cm se ochrana zavazadlového prostoru hodí téměř do všech modelů automobilů.

Všestranná funkce vám také umožňuje bezpečně uložit dětské věci, sportovní vybavení nebo dokonce zahradní nářadí. Nemělo by se však prát v pračce. Tato ochrana zavazadlového prostoru je ideální pro psy, kempinkové vybavení, do kterých můžete řádně uložit vodítko pro psy, outdoorové výlety, kempování a cestování. Snadné čištění ochrannou podložku lze čistit vlhkým hadříkem, lze také odstranit válečkem na žmolky zvířecí chlupy. Komplexní a účinná ochrana zavazadlového prostoru deka pro psy looxmeer je vybavena 5vrstvým designem, také efektivně chrání před vlhkostí, poškrábáním, který obsahuje vysoce kvalitní 600D Oxford a zesílenou pěnu pro tlumení nárazů a komfort a také protiskluzové dno pro bezpečné držení během jízdy.

Speciální povrchová látka a vylepšený polyester 210D chrání před kapkami a stříkající vodou, nečistotami a psími chlupy. Pokrývá celou plochu zavazadlového prostoru a nabízí pohodlné místo pro psy. Jednoduché zapnutí a vypnutí není nutné žádné nářadí, lze jej bezpečně namontovat a znovu demontovat v několika krocích: 8 magnetických pásků a 2 nylonové uzávěry zajišťují stabilní upevnění.
ZnačkaLooxmeer #ad
VýrobceLooxmeer #ad
Výška20.08
Délka40.55
Šířka29.92
Číslo díluD1821
ModelkaD1821

9. Walser

#ad

Univerzální ochrana zavazadlového prostoru, univerzální gumová rohož s možností přistřihnutí do auta, WALSER CarComfort Rohož do zavazadlového prostoru Safeguard, velikost 120 x 80 cm, protiskluzová

#ad
Walser #ad - Odolná: gumová rohož do auta je vyrobena ze 100% polyesteru, a proto je obzvlášť odolná a má dlouhou životnost. Přeprava kartonů, nábytku nebo květináčů nezanechává žádné stopy.

Mnohostranná ochrana: rohož do zavazadlového prostoru chrání ložnou plochu před vlhkostí, znečištěním a poškrábáním. Perfektní držení: díky protiskluzovým hrotům na spodní straně a protiskluzovému povrchu nabízí gumová rohož bezpečné držení po celou jízdu. Ideální velikost: podle potřeby lze univerzální ochranu zavazadlového prostoru zcela jednoduše ustřihnout nůžkami na správnou velikost. Snadné čištění: materiál ochranné rohože lze zcela jednoduše smýt. Dá se rychle namontovat a demontovat – znečištění lze snadno odstranit.
ZnačkaWalser #ad
VýrobceCarComfort #ad
Výška31.89
Délka2.36
Hmotnost5.14
Šířka2.36
Číslo dílu28056
Modelka28056