Top 9 Bollerwagen Kesser Faltbar – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KESSER

#ad

KESSER® Skládací přepravní vozík GTS-9100 se stříškou ruční vozík přepravní vozík skládací vč. 2 x 3bodový systém pásů 360° celogumové pneumatiky & prodloužení vnitřního prostoru přední a zadní brzda

#ad
KESSER #ad - Vaše děti sedí pohodlně a jsou nejlépe chráněny před pádem z vozíku. Současně slouží jako ochrana proti dešti z kvalitního a odolného nylonu Oxford 600D. S naším přepravním vozíkem si užijete cenné okamžiky při nejvyšší bezpečnosti. Pro optimální ochranu přepravovaného zboží a dětí před sluncem je odnímatelná sluneční stříška chráněna proti UV záření.

Díky inteligentnímu skládacímu systému lze vozík gts značky kesser obratem ruky složit do kompaktní velikosti pouhých 90 cm × 55 cm × 30 cm a dá se tak snadno přepravovat a jednoduše uložit. Odolný materiál a stabilní konstrukce rámu nabízejí nosnost až 80 kg, takže jej můžete těžce naložit a být nejlépe připraveni na každé dobrodružství. Zde se setkává funkčnost s promyšleným designem. Navíc je ruční vozík opatřen dvěma o 360° otočnými předními koly a brzdami předních i zadních kol.

Jdeme na to! zatímco se svou ložnou plochou, přídavnými kapsami na zadní straně a různými držáky nabízí řádný prostor pro výlety s dětmi, festivaly nebo jiné volnočasové aktivity, lze jej v případě potřeby kompaktně složit. Díky uzavíratelné přihrádce na nohy, si vaše dítě může užívat jízdu s vozíkem vsedě nebo vleže. Vysoce kvalitní ruční vozík lze několika pohyby rychle postavit a složit. Odnímatelná střecha navíc poskytuje spolehlivou ochranu před sluncem a deštěm. Dostatek místa pro chutné pokrmy, nápoje a mnoho místa pro děti.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška11.81
Délka21.65
Hmotnost27.56
Šířka35.43

2. KESSER

#ad

KESSER® Skládací vozík Loops 2 v 1 dětský kočárek ruční vozík se střechou přepravní vozík skládací vč. 2 x 5bodový pásový systém děti 360° celogumové pneumatiky přední a zadní brzda + taška na

#ad
KESSER #ad - S naším přepravním vozíkem si užijete cenné okamžiky při nejvyšší bezpečnosti, nejlepším komfortu a optimální ochraně před počasím. Pro optimální ochranu přepravovaného zboží a dětí před sluncem je odnímatelná sluneční stříška chráněna proti UV záření, takže ani delší procházky nejsou pro naše děti žádný problém.

Výkonné brzdy navíc zajišťují optimální kontrolu při jízdě! Zároveň slouží stříška navíc jako ochrana proti dešti z kvalitního a odolného nylonu Oxford 600D. Polstrování sedáku až pro 2 děti. Využijte optimální bezpečnosti a klidného svědomí, díky dvěma 5bodovým systémům bezpečnostního pásu v vozíku kesser loops. Vnitřní prostor nabízí dostatek úložného prostoru a posezení vč. Náš outdoorový vozík má sklopnou rukojeť, kterou lze při nepoužívání zasunout pod vozík a dvě přední kola otočná o 360°. Díky skládacímu systému lze vozík obratem ruky složit do kompaktní velikosti pouhých 29 cm × 44 cm × 59 cm.

Kvalitně zpracovaný vozík LOOPS lze rychle postavit a složit jen velmi malými pohyby. Zatímco zahradní vozík se svou ložnou plochou, lze vozík v případě potřeby kompaktně složit. Odnímatelná střecha s ochranou proti slunci UPF 50+ navíc poskytuje spolehlivou ochranu před sluncem a náhlými přeháňkami. Kromě úložných tašek je tento kvalitní přepravní vozík opatřen dvěma ergonomickými rukojeťmi pro tažení nebo posouvání a dvě odpružená o 360° otočná přední kola.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška21.65
Délka30.31
Hmotnost39.68
Šířka16.14

3. KESSER

#ad

KESSER® Vozík skládací GT9000 se střechou ruční vozík přepravní vozík | vč. 2 x 3bodový systém pásů | skládací | celogumové pneumatiky | do 80 kg | přední a zadní brzda | + přepravní taška, modrá/šedá

#ad
KESSER #ad - Nabízí dostatek místa pro výlety s dětmi, nakupování v nákupním centru, grilovací party, lze jej v případě potřeby kompaktně složit. Kromě integrované, xxl tašky na zádi a různých úložných tašek je vozík GT-9000 vybaven dvěma držadly pro vytažení nebo posunutí, kolečky a brzdami otočnými o 360°.

Současně slouží jako ochrana proti dešti z kvalitního a odolného nylonu Oxford 600D. Má nastavitelnou rukojeť uprostřed s funkcí vyklopení a o 360° otočného předního kola; odolný materiál a stabilní konstrukce rámu nabízí maximální zatížení: až 80 kg. Aby byla vaše přepravovaná věc optimálně chráněna před sluncem, je odnímatelná sluneční stříška chráněna proti UV záření.

Vhodné pro kempování, festivaly nebo jiné volnočasové aktivity, turistiku v parku nebo jiné outdoorové aktivity. Vysoce kvalitní přepravní vozík gt-9000 lze několika pohyby rychle postavit a složit a uložit do přiložené tašky je součástí dodávky.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška37.01
Délka42.52
Hmotnost31.97
Šířka20.47
Číslo dílu1
Modelka1

4. Fuxtec

#ad

Skládací, se střechou, tyčí na tahání/tlačení. Vhodné pro děti – originál, přední a zadní brzdou, gumovými pneumatikami, Skládací vozík FUXTEC FX-CT700, šedý

#ad
Fuxtec #ad - Vložka na dno polstrovaná pěnovou hmotou, všechny příčné tyče s ochranným polstrováním pro převážení dětí. Pičkový výrobek řady ct s brzdou předních a zadních kol, střechou chránící proti UV záření a tyčí na tahání/tlačení vzadu.

Stabilní i ve složeném stavu, přestože je pouze 15 cm široký; kompletně smontovaný. Vybalte, rozložte a můžete jet. Teleskopická tyč na tahání, lze použít také ve složeném stavu. Volitelné příslušenství:ochrana před deštěm, upínací popruhy, polstrování plněné vzduchem. Skládací vozík ct700 s chromovanými koly s gumovými pneumatikami, vhodný pro děti.
ZnačkaFuxtec #ad
VýrobceFUXTEC #ad
Výška12.99
Délka33.46
Hmotnost26.46
Šířka22.83
Číslo díluFX-CT700G

5. Miweba

#ad

Miweba Skládací přepravní vozík MB-20 | sluneční stříška odolná vůči UV záření – 2× bezpečnostní pásy – přepravní vozík pro děti – nosnost 100 kg – vozík – parkovací brzda – pneumatiky z tvrdé pryže

#ad
Miweba #ad - Praktický. Hodí se za sedadlo spolujezdce ve vašem autě. Lehká. Faktor závisti. Rozložte a vyjeďte.
ZnačkaMiweba #ad
VýrobceMiweba #ad
Výška55.12
Délka41.34
Hmotnost30.86
Šířka21.65
Číslo dílu10030141
Modelka30141

6. Arebos

#ad

Arebos Vozík Premium skládací se střechou | ruční vozík s 3bodovým systémem pásů | skládací vozík | přepravní vozík | skládací | nosnost až 100 kg | přední a zadní brzda | vč. tašky | modrý

#ad
Arebos #ad - 3bodový popruh je rovněž součástí dodávky. Odnímatelné a snadno čistitelné části látky. V několika jednoduchých krocích lze rychle sestavit a složit a uložit do dodávané tašky. Uvolněná na cestách kempování, nakupování v nákupním centru, grilovací party, turistika v parku nebo jiné outdoorové aktivity již nejsou problémem.

Kompaktní a skládací díky kvalitně zpracovaným materiálům působí vozík v plném lesku. Snadné ovládání nastavitelná rukojeť má uprostřed funkci vyklopení a díky svým předním kolům otočným o 360° je velmi obratná a snadno se ovládá. Vozík nabízí řádné místo pro výlety a výlety s dětmi, lze jej však použít i na festivaly nebo jiné volnočasové aktivity.

Robustní rám i odolná látka umožňují maximální nosnost až 100 kg. Odpuzuje uv záření a vodu vozík arebos je vyroben z odolného nylonu oxford 600d a nabízí ochranu před deštěm, nečistotami a UV zářením. DobrÉ vybaveno využijte integrované, xxl brašny na zadní straně a 2 úložných sítí v přední části, jakož i dvou držadel pro tažení nebo posunování, jakož i z velmi praktických 360° otočných kol s brzdou.
ZnačkaArebos #ad
VýrobceCanbolat Vertriebs GmbH #ad
Výška48.43
Délka4.06
Hmotnost30.86
Šířka2.2
ModelkaAR-HE-BWDPB

7. Arebos

#ad

Arebos Vozík skládací se střechou | ruční vozík | přepravní vozík na nářadí vč. 2 síťových kapes a vnější kapsy | brzda předního kola | sklopná | celogumové pneumatiky | nosnost až 100 kg | šedá

#ad
Arebos #ad - Odnímatelné a snadno čistitelné části látky. Vozík nabízí řádné místo pro výlety a výlety, lze jej však použít i na festivaly nebo jiné volnočasové aktivity. DobrÉ vybaveno využijte integrované, xxl brašny na zadní straně a 2 úložných sítí v přední části, jakož i dvou držadel pro tažení nebo posunování, jakož i z velmi praktických 360° otočných kol s brzdou.

Snadné ovládání nastavitelná rukojeť má uprostřed funkci vyklopení a díky svým předním kolům otočným o 360° je velmi obratná a snadno se ovládá. V několika jednoduchých krocích lze rychle sestavit a složit a uložit do dodávané tašky. Kompaktní a skládací díky kvalitně zpracovaným materiálům působí vozík v plném lesku.

Uvolněná na cestách kempování, grilovací party, nakupování v nákupním centru, turistika v parku nebo jiné outdoorové aktivity již nejsou problémem. Odpuzuje uv záření a vodu vozík arebos je vyroben z odolného nylonu oxford 600d a nabízí ochranu před deštěm, nečistotami a UV zářením. Robustní rám i odolná látka umožňují maximální nosnost až 100 kg.
ZnačkaArebos #ad
VýrobceCanbolat Vertriebs GmbH #ad
Výška48.82
Délka50.39
Hmotnost33.07
Šířka23.62
ModelkaAR-HE-BWDSG

8. IMLEX

#ad

Ruční vozík s posuvnou rukojetí a 3bodovým popruhem, skládací přepravní vozík, IMLEX Vozík IM4268 Azurově modrý skládací se střechou

#ad
IMLEX #ad - Ložný prostor má velikost 80 x 45 x 25 cm a zadní kapsa velikost 40 x 17 x 20 cm. Ergonomický design: vozík imlex má ergonomicky tvarovanou tažnou rukojeť, která dobře padne do ruky a délku je nastavitelná na dva stupně.

Posuvná rukojeť je výškově nastavitelná a umožňuje příjemnou jízdu. Bezpečná konstrukce: spodní vložka vozíku je zesílená a vybavena 3bodovým systémem popruhů, což umožňuje příjemné a bezpečné sezení. Rozměry: vozík má velikost 120 x 50 x 110 cm, v rozloženém stavu a velikost 50 x 20 x 80 cm, pokud je složený. Nosnost: vozík imlex má nosnost až max. 80 kg a zadní kapsu lze zatížit až 15 kg.

Kromě toho má vozík robustní nohy a snadno připevnitelnou stříšku proti slunci se sklopnými tyčemi. Všechny velikosti jsou délka x šířka x výška. Se svým prostorným úložným prostorem, komfortní sluneční stříškou a robustním rámem je spolehlivým společníkem pro každé dobrodružství. Mnohostranně použitelný: vozík imlex je perfektním řešením pro rodinné výlety a outdoorové aktivity.
ZnačkaIMLEX #ad
VýrobceIMLEX #ad
Výška31.5
Délka47.24
Hmotnost30.86
Šířka19.69
Modelka4268

9. FROSAL

#ad

FROSAL Skládací vozík Loki se střechou a brzdou šedý ruční vozík skládací dětský skládací vozík

#ad
FROSAL #ad - Díky taškám na vozíku ještě více úložného prostoru. Ruční vozík se perfektně hodí pro ležení nebo cestování všeho druhu. Díky malému rozměru po sbalení se snadno přepravuje ve složeném stavu.

Kola odolná proti propíchnutí a s kuličkovými ložisky. Odnímatelná sluneční stříška optimálně chrání přepravované zboží nebo děti před sluncem. Skládací vozík s parkovací brzdou, stříškou proti slunci a posuvnou rukojetí. Ideální pro zábavní park, den otců, jízdu na zelí, zvířecí park, zoo a mnoho dalšího. Vybaveno tažnou tyčí pro zasunutí a posuvnou rukojetí pro posouvání jako u kočárku. Skládací přepravní vozík, který lze během sekundy složit a rozložit.
ZnačkaFROSAL #ad
VýrobceFROSAL #ad
Výška22.05
Délka48.03
Šířka36.22